iPhone X pişmanlıktır.

Bu konuyu okuyanlar

By Devvil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Benim cihazın 1 den fazla sorunu var ve iade söz konusu değil. (aynı sorundan 3 kere kayıt açılıp işlem yapılıp çözüme ulaşmazsa iade edebilirsin)
Bence sen bi araştır iade nasıl oluyormuş öğren ondan sonra iade edersin de. İnternetten Apple Turkiye yaz çıkıyor numaraları ara yardımcı olurlar iade hakkında..

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Cihazlarınızda sorun varsa servise verin gereken yapılır değişim veya sorunun çözümü her neyse benim hala anlatmak istediğimi anlamayıp farklı yerlere çekenler var mevzuyu bu konuda benim yazacağım son yazıdır yeteri kadar kendimi ifade ettim benim için yeterli

By Devvil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Tamam tatmin olduysan konuya dönelim.

Evet arkadaşlar iPhone X Pişmanlıktır.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Abim 7 plus kullanıyordu satıp x aldı 1 hafta kullanıp tekrar 7 plus aldı anca 1 hafta dayanabildi.X pişmanlıktır...

erkandnz34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar konuya açıklık getireyim tüketici hakları konununa göre 15 gün içinde iade veya değişim hakkınız var fakat bunu aldığım yer kabul etmedi.
Mediamarktan aldım ve peşin olarak! 2. konu ise apple yardımcı olamayız dedi. bende sürecin uzun olduğunu bildiğim için uğraşmak istemedim. sonuç olarak istemeyerekte olsa kullanıyorum gerçekten çok hata var. ha bu arada sdn mobil atıyor sanırım güncelleme istiyor. saygılarımla iyi çalışmalar herkese...

yuzugullu

Asistan
Reaksiyon puanı
35
İphone kullanıcılarının görmediği şey şu bence android ile kıyas yaptıklarında 1000 tl ya da o kadar bile etmeyen telefonla kıyaslama yapıp konuşuyorlar. Karşısına bir note 8, mate 10 pro çıkınca aslında androidin de performans açısından iyi bir durumda olduğu ortaya çıkıyor. Şu anda ikisi de iyi bence biraz daha kullanıcı dostu android olduğu için ben android tercih ediyorum. Alışkanlık aslında bir nevi. İnsanlar alıştıkları şeyden kolay vazgeçemiyor

Reaksiyon puanı
113
Vatan ' da 6100 TL ' e Note 8 + 64 GB Hafıza Kartı + Gear s3 saat + 300 TL ' lik Alcantara kılıf vs. Bundle alıyorsun, Ayrıca hızlı şarj cihazı kutunun içinden çıkıyor :)

Gidip Ip X alabilirsiniz 6100 TL' e 400 TL Hızlı şarj için parada vereceksiniz, kılıf ve akıllı saatin fiyatlarını da zaten biliyorsunuz. Seneye yavaşlatacaklar bir de unutmayın :) Pil derler sonra :)

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
İphone X alan pişman olmaz...

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Yorumları okudum da degil 3500 tl 1800 tl olsa yine almam gider 200 tl daha ekler op5 alırım en kötü ihtimalle fiyatı değil sistemin ios olması yetiyor benim sevmemem için ayrıca apple kendini hala bişey sanıyor eskiden yine tahammül ediliyordu bazı teknolojileri kendi yapıyordu şimdi oda yok ve hala aynılar biseyleri kabullenmek bu kadar zor olmamalı.

Reaksiyon puanı
60
kasma ve uygulama geçişleri donmalar oluyor sizin kullandığınız telefonda da oluyor mu? ( kendi uygulamalarında bile oluyor)
iphone X' e 6100 tl verip aldım 5s den geçtim telefon halen stabilize çalışmıyor yazılımsal bir sorun halen nasıl çözülmez kasma ve uygulama geçişleri sorunlu apple destek yardımı almama rağmen ilgilenilmedi. keşke 8 alsaydım çok pişman oldum.

iPhone X'a o kadar para vermektense 8 plus almak çok daha iyi bi tercih olurdu

naruto13

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Kardeşim bence daha sistemi oturtamadılar ilerli güncellemelerle hallederler diye umuyorum çünkü bendede bundan önce donma oluyodu sonra geçti gibi .ayrıca iphonr 7 plus ile uygulama hızını karşılaştırdım geçiyor iphone 7 yi .

---- Mesajlar birleştirildi ----

X kullanicisi olarak suni söylemek İsteri̇m .İlk basta note 8 almak İstedi̇mmi̇ ? Evet çünkü üni̇ye basli̇cam ve ondaki̇ s pen cok İyi̇ bi̇şey .Not tutmak İçİn bi̇rebi̇r vede çok kullanişli fakat androi̇dde ki̇ yavaşlama sorunu bence İosdan daha kötü durumda .Küçük bi̇r detayda olsa vi̇rüslü si̇telere bodoslama korumasiz gi̇rmesi̇ eksi oldu beni̇m İçİn.Ve kisaca androi̇di̇n daha ucuz olmasinin (samsungun fi̇yatini demek İsti̇yorum)yani sira İosdaki̇ artilar bence
1-daha hizli olmasi uzun vadede (bazi testlerde note8geçİyor o yüzden uzun vade dedi̇m)
2-daha koruma yönünden
İyi̇ olmasi
3-kesi̇nli̇kle ama kesi̇nli̇kle androi̇d ci̇hazlardan daha çok premi̇um havasi veri̇yor
Yoksa samsung da İyi̇ telefon hatta baya İyi̇ almak İsteyeceğİö 2.Telefon note8dir .Fakat beni̇m su an kullanmakta olduğum x alma sebebi̇m kesi̇nli̇kle daha hizli ve bana uzun vadede güven verceğİni̇ düşündüğüm İçİnn.Yoksa ti̇m cokun lansmanda face id açilmamişti o bi̇r faci̇aydi bana göre ki̇ bazen bendede açilmadiğI oluyor ama yanliş açiyla tuttuğumdan görmüyor .
Neyse demem o ki̇ androi̇d mazlumun yaninda zor gün dostu İossa her zaman güçlü olanla beraber parayi seven üni̇ hatunlari gi̇bi̇ rastgelsi̇n
:)

Son düzenleyen moderatör:

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
kasma ve uygulama geçişleri donmalar oluyor sizin kullandığınız telefonda da oluyor mu? ( kendi uygulamalarında bile oluyor)
iphone X' e 6100 tl verip aldım 5s den geçtim telefon halen stabilize çalışmıyor yazılımsal bir sorun halen nasıl çözülmez kasma ve uygulama geçişleri sorunlu apple destek yardımı almama rağmen ilgilenilmedi. keşke 8 alsaydım çok pişman oldum.
yanlız değilsin senden başka 1000 lerce kullanıcı daha mağdur olmuş... buradaki ******* botlar hemen inkar eder... *******

EnesBP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
iPhone X kasıyor ise telefon kullanmayalım o zaman Note2 kullanıyorum .

erkandnz34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
telefonu hediye ettim. 8 plus aldım gayet hoştur. :cool:

zeytinim99

Asistan
Reaksiyon puanı
19
boşa para 4 tane aldım millete dağıttım onlarda memnun değillll

Ok@N_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
boşa para 4 tane aldım millete dağıttım onlarda memnun değillll
:D sesli güldüm ortalama 24.000 tl dağıttın yani helal olsun kötülemek için bu kadar da kendinizi gülünç duruma düşürmeyin ya :D

zamanında android funboylarının çentikli telefon mu alınır diye yıktıkları ortamda fuarda gördük onlarca çentikli telefon tanıtıldı ama kötüleyen herkes alkış tuttu ooo süper olmuş diye :D

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
:D sesli güldüm ortalama 24.000 tl dağıttın yani helal olsun kötülemek için bu kadar da kendinizi gülünç duruma düşürmeyin ya :D

zamanında android funboylarının çentikli telefon mu alınır diye yıktıkları ortamda fuarda gördük onlarca çentikli telefon tanıtıldı ama kötüleyen herkes alkış tuttu ooo süper olmuş diye :D
Herkes?? Alkış tuttuğum bir yeri göster benim hadi

Ok@N_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
bak funboylar nasıl da düşüyor :D senin adın geçmedi ki burda niye üzerine alındın ama artık vazgeçin X i kötülemekten X şuan en iyisi sizde kabul edin

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Ortalık yine karışmış :D kimsenin umrunda olmamış vay be

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17
değişim talep et ve keşke 8 plus alsaydın o daha iyiydi

M

Murat Burç

SDN Okuru
fiyat haketmeyi falan bırakın ucuz olsa koşa koşa gider alırsın
3000'e satsinlar alalım S9 Plus varken S9 varken Note 8 varken X nedir yahu?? :D hepsini geçtim kamerasını bir kenara koyduğumuzda 5T daha iyi bir cihaz hatta kamerası da öyle çok geri kalmaz. :D

Dediğim gibi Note 8 var S9 Plus var X nedir yahu oyuncak :D

Reaksiyon puanı
16,118
kamerası için tel alıyorsan onlar dslr kamera değil telefon ve iphone x'inin kameralarından memnun olanların sayısı daha fazla bir -iki kişi beğenmese de olur apple'ın çok da umrunda beğenenler daha fazla.

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
aynı kedi uzanamadığı ciğere mundar dediği hesap işte
Her iPhone alan kullanıyor su lafı dünyada bir sizin paranız var . :D altı üstü telefon neyin ciğeri neyin kedisi ? Cihazın ederini söylüyoruz o fiyata satılsa da almam zaten kanser ios ile uğraşılmaz. İthalatçı Note 8 falan alırım 3300'e :D