iPhone X pişmanlıktır.

Bu konuyu okuyanlar

erkandnz34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
kasma ve uygulama geçişleri donmalar oluyor sizin kullandığınız telefonda da oluyor mu? ( kendi uygulamalarında bile oluyor)
iphone X' e 6100 tl verip aldım 5s den geçtim telefon halen stabilize çalışmıyor yazılımsal bir sorun halen nasıl çözülmez kasma ve uygulama geçişleri sorunlu apple destek yardımı almama rağmen ilgilenilmedi. keşke 8 alsaydım çok pişman oldum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Başka bir X ile kendi X'inizin performansını kıyasladınız mı hiç? Veya bir 7 ile 8 ile?

erkandnz34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
maalesef sadece 6s le kıyaslayabildim sanki daha iyi 6s geçişleri

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
kasma ve uygulama geçişleri donmalar oluyor sizin kullandığınız telefonda da oluyor mu? ( kendi uygulamalarında bile oluyor)
iphone X' e 6100 tl verip aldım 5s den geçtim telefon halen stabilize çalışmıyor yazılımsal bir sorun halen nasıl çözülmez kasma ve uygulama geçişleri sorunlu apple destek yardımı almama rağmen ilgilenilmedi. keşke 8 alsaydım çok pişman oldum.
Tamam ıphone pişmanlık da o kadarda değil reyis ben 6s kullanıyorum onda Yok öyle şeyler bırak x gibi bir yana bıraktım

erkandnz34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
apple teknik desteğe gittim her hangi bir sorun yok dediler donanım olarak. değişim yapılmasını istedim yardımcı olmadılar sadece yazılım atıp verdiler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tamam ıphone pişmanlık da o kadarda değil reyis ben 6s kullanıyorum onda Yok öyle şeyler bırak x gibi bir yana bıraktım
eyvallah ama fotoğraf albümünde bir fotoğrafı açmak istediğimde takılıyor ve öyle açılıyor

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
apple teknik desteğe gittim her hangi bir sorun yok dediler donanım olarak. değişim yapılmasını istedim yardımcı olmadılar sadece yazılım atıp verdiler.

eyvallah ama fotoğraf albümünde bir fotoğrafı açmak istediğimde takılıyor ve öyle açılıyor
Yani şu ıos 11.3 sistemini bekleyin sonra servise gidin derim bende Yok öyle şeyler siz düşünün

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
iphone x kullanıcısı olarak belirttiğiniz problemler benim cihazda mevcut değil. bence servise cihazınızı gönderin

By Devvil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Pişmanlık evet katılıyorum hem yazılımsal, hem tasarım hatalarından pişmanlık.
Bu resimlerde benden gelsin.. :)

IMG_1605.PNG
IMG_1608.PNG
IMG_1611.PNG

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ya kardeşim böyle konu başlıkları açmak için ne kullanıyosunuz Allah aşkına bi anlatta bizde kullanalım.İphone x pişmanlıkmış kime neye göre ? Sen daha cihazının durumunu bilmiyosun yok teknik servis ilgilenmedi yok yazılım atıp yolladılar afedersinde çok güzel bi atasözü var at sahibine göre kişner diye sen nası bi iletişim kurdun derdini nası anlattında onlar ilgilenmedi çok enteresan yani.ilgilenmediler dediğin servis ki bana göre dünyada en iyisi benim arkadaşımın sallama bi arızadan dolayı garanti bitimine bi kaç gün kala cihaz değişimi yapmış bi servis.Senin açtığın konuda içeriğide yetersiz yanlış ve gereksiz kusura bakma yani.En kızdığım iki şeyden biri şunu bunu almak pişmanlıktır lafı diğeride “çöp” lafı çok merak ediyorum bu teknolojik ürünlere çöp diyebilen üstün bilgi ve zekalı arkadaşlar dışarıda ne işle meşgulsünüz insanlık için ne üretiyosunuz hangi üniversitede okuyosunuz nası bi hayat yaşıyosunuz çıldırıyorum bu insanlara ya kendinizi bu kadar gereksiz konumuna sokmayın arkadaş az aklı selim konuşun yazın lütfen

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
iPhone X kullanıyorum, gayet memnunum. Cihazınızda veya kullanımınızla alakalı bir durum olabilir belki. Cihazdan gerçekten çok memnunum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Kesinlikle İphone X pişmanlıktır.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Olamaz. Sözde dünyanın en güçlü cihazi Apple'a göre. Apple'a bu oluyorsa apple fanboylarına göre çöp olan androidlerin başına taş mı yağsın :D:D

Apple fan boyu falan değilim. Apple olmaz A olur B olur cihaz alırım. Ama Android kolay kolay almam. Ne zaman bi Android cihazla uğraşsam bin bir derdi oluyor, bir türlü oturamayacak bi sistem bana göre. Yıllardır adam gibi bir hale getiremediler. Bazı konularda Apple'ı örnek almaları gerekiyor. Ya da işlerine gelmiyor. Apple da kötünün iyisi.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Bugün 3 bin liraya satılsa en önde sen ve senin gibiler olur bundan eminim

Sallama istersen onca olanlarda sonra elime bir iphone alınca tiksinen biri haline geldim artık daha içinden hızlı şarj destekleyen hızlı şarj adaptörü çıkmayan cihazın üreticisinin bencil davranışını sergilemeye devam ettiği modeli nabacam ya

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Sallama istersen onca olanlarda sonra elime bir iphone alınca tiksinen biri haline geldim artık daha içinden hızlı şarj destekleyen hızlı şarj adaptörü çıkmayan cihazın üreticisinin bencil davranışını sergilemeye devam ettiği modeli nabacam ya
Ben değil sen ve senin gibiler sallıyosunuz kullanmadığın cihaza pişmanlık diyene başka bi yorum getiremem kusura bakma ben iphone kullanıyorum herkes kadar bende eleştiriyorum bu ve benzer konulardan ama pişmanlık çöp vb kelimeleri kullanmak yersiz o yüzden bende sana onu diyorum fiyatı yarıya düşse gider alırsın diye

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Ben değil sen ve senin gibiler sallıyosunuz kullanmadığın cihaza pişmanlık diyene başka bi yorum getiremem kusura bakma ben iphone kullanıyorum herkes kadar bende eleştiriyorum bu ve benzer konulardan ama pişmanlık çöp vb kelimeleri kullanmak yersiz o yüzden bende sana onu diyorum fiyatı yarıya düşse gider alırsın diye
İphone X'in alınmamasının tek nedeni fiyatı değil ki burada sayılacak bir sürü neden var iphone'u satın alıp kullanmadım fakat gidip kurcaladım bir çok kez kullananlarıda gördüm ben burada gerçekleri izah ediyorum

Açıkçası İphone X benim umrumda bile değil sadece Apple'ın her sene harcadığı çabayı merak ettiğimden bakıyorum

Son düzenleme:

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
İphone X'in alınmamasının tek nedeni fiyatı değil ki burada sayılacak bir sürü neden var iphone'u satın alıp kullanmadım fakat gidip kurcaladım bir çok kez kullananlarıda gördüm ben burada gerçekleri izah ediyorum
Bende hiç bir albenisinin olmadığını söylüyorum extra bi özellik yok face id benim için bi yenilik değil 4k 60 fps dışında bi artısı benim içinde yok fakat pişmanlık denecek kadar kötü değil bunu biliyorum o fiyatla ben asla almam onuda söyledim her zaman

Biz de zaten onu diyoruz. Ederi 3000-3500 TL, 6100 değil.
Bende onu diyorum fakat fiyatını eleştirmek ayrı direk pişmanlık çöp gibi gereksiz kelimeler kullanmak ayrı

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Bende hiç bir albenisinin olmadığını söylüyorum extra bi özellik yok face id benim için bi yenilik değil 4k 60 fps dışında bi artısı benim içinde yok fakat pişmanlık denecek kadar kötü değil bunu biliyorum o fiyatla ben asla almam onuda söyledim her zaman

Bende onu diyorum fakat fiyatını eleştirmek ayrı direk pişmanlık çöp gibi gereksiz kelimeler kullanmak ayrı

Ama ne yazıkki fiyatı 3500TL değil gerçeklere odaklanarak yorum yaparmısın? 6100TL ile satışa sunulmaya devam ediyor ve bir sürü kusuru olmasına rağmen halada överek tanıtılıyor pişmanlık diyoruz çünkü bu sene beklentilerimizin altında geldiğinden ve onca İphone Ekosisteminde olan olayların hayal kırıklığına uğratmasından dolayı böyle ifadeler kullanabiliyoruz :)

Valentedda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Tanıtımında face id çalışmamıştı zaten. Büyük hayal kırıklığı ile başladı

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ama ne yazıkki fiyatı 3500TL değil gerçeklere odaklanarak yorum yaparmısın? 6100TL ile satışa sunulmaya devam ediyor ve bir sürü kusuru olmasına rağmen halada överek tanıtılıyor pişmanlık diyoruz çünkü bu sene beklentilerimizin altında geldiğinden ve onca İphone Ekosisteminde olan olayların hayal kırıklığına uğratmasından dolayı böyle ifadeler kullanabiliyoruz :)
Pişman olmak için bedel ödemek sahip olmak gerekir uzaktan seyredip umduğunu bulamamanın tanımı hayal kırıklığıdır pişmanlık değil bunu idrak edin yeter

her katılana saldırıyosun belki almayacak
Burda saldırı yok yanlışları düzeltmeye çalışıyoruz sen saldırı olarak algılamış olabilirsin o senin anlayışın ayrıca burda yorum yaparken kime ve ne şekilde yapacağım kimseyi ilgilendirmiyo hakaret varsa rapor edin ceza uygulanır ama ben ortada hakaret göremiyorum ama bazı arkadaşlar her konuda boş boş sallıyo görünce müdahale ediyorum diyelim cevap vermek zorunda da değiller zaten sen içini rahat tut

By Devvil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Tebrikler bir konu bu kadar dağılabilirdi.. ;)

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Tebrikler bir konu bu kadar dağılabilirdi.. ;)
konu başlığı ve içeriğinde dağılmış zaten bir kişinin yaşadığı sorunu görüp bu şekilde konu açmak etik değil ben bu yaklaşıma karşı olduğum için tepkimi koydum şahsım adına açıklama yapmış olayım ayrıca

By Devvil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Üye X almış pişman olmuş pişmanlık demiş belirtmiş durumu katılan olur katılmayan olur. Doğru bulan olur Bulmayan olur.
Neden etik olmasın? Tek o değil ben de paylaştım pişmanlığımı ve tekrar söylüyorum konuyu açan haklı pişmanlık.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Üye X almış pişman olmuş pişmanlık demiş belirtmiş durumu katılan olur katılmayan olur. Doğru bulan olur Bulmayan olur.
Neden etik olmasın? Tek o değil ben de paylaştım pişmanlığımı ve tekrar söylüyorum konuyu açan haklı pişmanlık.
Pişman olabilirsin ben memnun olanda gördüm kime inanalım şimdi ozaman ? Pişmansan gider iade eder paranı geri alırsın konu açar aldım pişman oldum geri verdim dersin sebepleriyle pişman olmak ayrı pişmanlık demek ayrı neden anlayamıyosunuz bu kadar mı zor bunu ayırmak

iphone x kullanıcısı olarak belirttiğiniz problemler benim cihazda mevcut değil. bence servise cihazınızı gönderin
Bu adamda iphone x ten memnunum diyo diğer arkadaş pişmanlıktır diyo ben bundan bahsediyorum birinin alıp pişman olması ayrı pişmanlık diyip genellemesi ayrı

Son düzenleme:

By Devvil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Sen aldığın telefonu (1 ay sonra) beğenmedin diye iade edebildiğini mi zannediyorsun?

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Sen aldığın telefonu (1 ay sonra) beğenmedin diye iade edebildiğini mi zannediyorsun?
Pişman olabilmek için bi sorunun olması gerekir teknik olarak ki arkadaş sorunun olduğunu söylüyo bu durumda gider talebini yaparsın para iadesinide alırsın adam beğenmedim dememiş ki pişmanlık demiş bunu deme sebebide telefonda sorun yaşaması iyi oku bence içeriği