iphone x mi yoksa P20 pro

Bu konuyu okuyanlar

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
İkisi arasında P20 pro tercihim olurdu ama bunları alana kadar Türkiye’ye gelmesini bekleyip Xiaomi Mi Mix 2 alırdım

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
P20 kamerada şu an en iyi telefon..

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
P20 pro kamera olarak ama işlemcisi cacik

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Oyun uygulama performans testlerinde gayet iyi bir tek snapdragon 845''ten belki iyi değildir oda çok büyük bir fark yoktur snapdragon 845 en iyi mobil işlemci..

Hazard

Asistan
Reaksiyon puanı
58
p20 pro bence çünkü ıphonexin fiyatı baya uçuk

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Oyun uygulama performans testlerinde gayet iyi bir tek snapdragon 845''ten belki iyi değildir oda çok büyük bir fark yoktur snapdragon 845 en iyi mobil işlemci..
A11 bionic Exynos 9810 Snapdragon 845 bu üçü güç olarak kirin 970 i parçalar sen bitek Snapdragon 845 ten iyi değildir demişsin çok ilginç ?

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
A11 bionic Exynos 9810 Snapdragon 845 bu üçü güç olarak kirin 970 i parçalar sen bitek Snapdragon 845 ten iyi değildir demişsin çok ilginç ?
Aralarında almamasını gerektirecek farklar yok bencmark testleri olsun antutu testleri olsun çok fark yok aralarında a11 biraz yüksek diğerlerinden o farkta zaten ios işletim sisteminin android işletim sistemine göre daha stabil çalışmasından kaynaklanıyor testlerde oyunları akıcı oynatıyor uygulamalar kısmında da sorun yok bu dönemde telefon alacak kişiler genel olarak kamera performansına baktığı için amiral gemileri arasında en iyi kameraya sahip telefon p20 pro olduğu için onu önerdim fiyatıda diğerlerine göre uygun..

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Aralarında almamasını gerektirecek farklar yok bencmark testleri olsun antutu testleri olsun çok fark yok aralarında a11 biraz yüksek diğerlerinden o farkta zaten ios işletim sisteminin android işletim sistemine göre daha stabil çalışmasından kaynaklanıyor testlerde oyunları akıcı oynatıyor uygulamalar kısmında da sorun yok bu dönemde telefon alacak kişiler genel olarak kamera performansına baktığı için amiral gemileri arasında en iyi kameraya sahip telefon p20 pro olduğu için onu önerdim fiyatıda diğerlerine göre uygun..
Fiyatı 5000 tl sen uygun diyosun o paraya Note 8 var s9 plus var iphone 8 plus var işlemci gücü bu modellere göre güçsüz hepsi iyi fotoğraf çekiyor ama video kısmında p20 pro bu modellere göre güçsüz 5000 tl vermişken hayatta p20 pro almam son çare 8 plus alırım ama yinede p20 pro almam.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Fiyatı 5000 tl sen uygun diyosun o paraya Note 8 var s9 plus var iphone 8 plus var işlemci gücü bu modellere göre güçsüz hepsi iyi fotoğraf çekiyor ama video kısmında p20 pro bu modellere göre güçsüz 5000 tl vermişken hayatta p20 pro almam son çare 8 plus alırım ama yinede p20 pro almam.
Kirin 970 Snapdragon 835 ten daha güçsüz değil, 845 ten daha güçsüz.

#eighteen

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
33
Tamamen ne istediğine bağlı, ios stabilitesi olsun satarken değer kaybetmesin dersen iphone x, ios kısıtlaması olmasın mükemmel fotoğraf çeksin dersen p20 pro
Bana sorsan iphone x alırdım en azından özgün tasarıma sahip bi telefonum olurdu :)

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Başlıkta ne yazıyor biz ona göre burda öneride bulunuyoruz bu telefonda iphone x'den ucuz bir telefon kulanım sırasında kullanacak kişinin hissedebileceği bir hız farkının olacağını düşünmüyorum iphone x'i herkes biliyor p20 pro'nun artısını söylemişim p20 pro al dememişim bana sorsan ben iphone x tercih ederim..

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Iphone X mi p20 Pro mu karşılaştırmasında sonuçlar oldukça net:
*IOS kullanmak istiyorum.
*Performans anlamında çok başarılı olsun.
*Kamerada gündüz güzel fotoğraflar çekmesi ve 4k 60 fps video, çift kamerada OIS benim için önemli.
*Çok kaliteli bir ekran istiyorum.
*Güvenlik benim için önemli, Face ID hoşuma gidiyor.
*Bütçe konusunda sıkıntı yok,

diyorsan Iphone X.

*Amiral gemisi kullanmak istiyorum ama çok fazla para koymak istemiyorum.
*Face ID gibi takıntılarım yok, parmak izi okuyucusu yeterli.
*Düşük ışık performansı benim için önemli. Ayrıca video çekmeye değil de fotoğraf çekmeye daha çok önem veriyorum. 4K 30 fps ve tek OIS benim için yeterli.

diyorsan P20 Pro.
Bu kadar basit.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bilemiyorum, zar zor yetişme durumu göremedim ben. Sen ne dersin?
Bu testlere bakarsak Snapdragon 820 li s7 edge in iphone x i geçtği testler var benim kastettiğim uzun süreli oyun performansı video düzenleme uzun ömürlü işlemci sen buraya Note 5 i koysan o da kafa tutar benim kastettiğim bu testler değil.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Bu testlere bakarsak Snapdragon 820 li s7 edge in iphone x i geçtği testler var benim kastettiğim uzun süreli oyun performansı video düzenleme uzun ömürlü işlemci sen buraya Note 5 i koysan o da kafa tutar benim kastettiğim bu testler değil.
Çok merak ettim sizin bahsettiğiniz testleri nereden bulabilirim? İnternette çoğunlukla bu testler var ve günümüzde telefonları değerlendirirken hep bu testleri ölçüt alırız. Beni aydınlatmak adına bahsettiğiniz testleri gösterebilir misiniz? Hata yapıyorsak hatamızı düzeltelim.

onlyMirana

Asistan
Reaksiyon puanı
34
iPhone denilen cihaz sadece abuk subuk bi gösteriş işidir. En iyi P20 Pro
bunada bi bak ama

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çok merak ettim sizin bahsettiğiniz testleri nereden bulabilirim? İnternette çoğunlukla bu testler var ve günümüzde telefonları değerlendirirken hep bu testleri ölçüt alırız. Beni aydınlatmak adına bahsettiğiniz testleri gösterebilir misiniz? Hata yapıyorsak hatamızı düzeltelim.
ilk cihaz vs ikinci cihaz diye aratıp buluyorum veya ilk cihaz vs ikinci cihaz speed test vs

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Everything apple pro kanalının testlerini izle en güçlü işlemci a11 bionic li iphone x le Exynos 9810 lu s9 plus ı test ediyor çoğu şeyde kafa kafaya gittiler ama video düzenlemede s9 plus fark attı zaten önemli olan oyun performansı ve video düzenleme hızı bu ıkisinde önde olan galip gelir diğer uygulama açma gibi testler o kadar önemli değil dediğim gibi s7 edgeın iphone x i geçtği bi video vardı uygulamaları daha hızlı açıyodu ama oyun performansı ve video düzenlemede x çok önde bunu düşünerek baz almak lazım ki s7 edge in işlemcisi Snapdragon 820 yle iphone x 'in işlemcisi a11 bionic arasında uçurum var umarım anlatabilmisimdir.

AlwaysFair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
P20 Pro kullandım. Kamera dışında fiyatını hak eden bir cihaz olduğunu düşünmüyorum.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Galaxy S9+'a bak derim.
Konuya cevabım P20 Pro.