iPhone X mi Galaxy S8 mi almalıyım ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Shqiperia

Üyecik
Biliyorum fiyat olarak rakip telefonlar değiller ama ben bu ikisi arasında kaldım ve sizce hangisini almalıyım ?

ir10

Asistan
s8 plus desen neyse düz s8 diyorsun ki s8 plus bile tek kameralı aynı klasmanda değiller yani

TeknoBoss32

Profesör
iphone x ama s9+ var onu alın kesinlikle.S9+ iphone x'dan çok daha iyi.Kamerada bir devrim yarattılar.

sdelta

Profesör
iPhone X kullanıcısı olarak iPhone X derim ben. S9 istediği kadar iyi telefon olsun içerisindeki Android, iOS'dan aldığın keyfi ve deneyimi vermeyecektir sana.

Murat Burç

Def<3Öm
@sdelta kesinlikle haklı. X'in iOS 12'deki çöküşünü hiçbir android amiral gemisi veremez verebilmesi teklif dahi edilemez.

sdelta

Profesör
@sdelta kesinlikle haklı. X'in iOS 12'deki çöküşünü hiçbir android amiral gemisi veremez verebilmesi teklif dahi edilemez.
Çok mantıksız, konuyu baltalamak için yazıyorsunuz. Madem bu kadar dediğinizden eminsiniz buraya yazın "X iOS 12 de berbat bir telefon olacak yoksa ben en ........" artık nasıl doldurursanız.

Arkadaş bir soru sormuş ve ben deneyimlerime dayanarak yanıt verdim. iPhone 4 den beri iPhone kullanıyorum. 4,5,6,X ve iPad mini 2 kullandım. Şu zamana kadar iOS kaynaklı bir sıkıntı yaşamadım. iPhone 5 cihazını iPhone X e kadar kullandım.

Daha yeni bir arkadaşım Samsung S8 de çıkan problemleri yüzünden serviste çok uğraştı ve iade etti, iPhone 8 Plus' a geçti. Telefonun iyi olmasıyla iş bitmiyor, yazılım da bir o kadar önemli.

Cepmarket

Üyecik
X

---- Mesajlar birleştirildi ----

. ............................................................................................................................ X ..........................................................................................................................................................

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Tasarım olarak s8 daha güzel bence x fiyatına neden s9 yada note 8 düşünmüyosun s9 tasarım olarak güzel değil demişsin ama s8 den hiç farkı yok neredeyse alacaksan s9 al

ErdemKr91

Üyecik
Burda yine söylüyorum iphone x güzel bir telefon olmasına rağmen alınmaz ilk seri bir cihaz olduğu için illa iphone alacaksan yeni cihazları beklemeni tavsiye ederim

stat counter