iPhone X mi? 8 Plus mu?

Bu konuyu okuyanlar

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Rahatlıkla geçebilirsin ekranı daha büyük, pili daha uzun dayanıyor, oled kadar olmasada full hd ekran var. Yüz okuma ve hareketli yüz emolojisi yok takmıyorsan geç, ekran daha büyük bel çantası alsan içine koyarsın :)
Ekran daha büyük değil 8 plusın ekranı 5.5 inç x 'in ekranı 5.8 inç sadece çerçeveler fazla olduğu için büyük gözüküyor.Oled ekran olmasıyla full hd olması arasında bi bağlantı yok x oled ekran 8 plus lcd ekran senin dediğin ekran çözünürlüğü 8 plus full hd iphone x 2436 ×1125 Ekran çözünürlüğüne sahip.

TunaDrsn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ekran daha büyük değil 8 plusın ekranı 5.5 inç x 'in ekranı 5.8 inç sadece çerçeveler fazla olduğu için büyük gözüküyor.Oled ekran olmasıyla full hd olması arasında bi bağlantı yok x oled ekran 8 plus lcd ekran senin dediğin ekran çözünürlüğü 8 plus full hd iphone x 2436 ×1125 Ekran çözünürlüğüne sahip.
doğru dediğin gibi, evet kasa oranı.

naruto13

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Şunu söyleyebilirim x kullanan biri olarak , son güncellemeler telefonu bok bok bok ettim.O yüzden cümle alem olarak İos12 yi dört gözle bekliyoruz.ammavelakin ben her kosulda xi tercih ederim .Güncellemeden sonra alayını sollar diye düsünüyorum.