iPhone x kullanıyorum galaxy not 9 a geçmeyi düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir ?

Bu konuyu okuyanlar

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Note 9 değil de S10 beklenir.
Şahsen X ten Note 9 a geçmem..

Reaksiyon puanı
892
teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için ancak şöyle söyleye bilirim ultra hd özelliği günlük kullanılacak birşey değil oyun oynarken film izlerken olduğu için bence manuel olması güzel ıphone dan geçmemin nedeni bu telefona yüksek bir mevla veriyosunuz tamam telefon stabil ama kasma ben bundada yaşıyorum bazen biri aradığı zaman telefonu acamıyorum oyun oynarken kasma herzaman yapmıyo bazen yaptımı da yapıyor. Ben verdiğim paranın karşılığını alamadığımı düşünmeye başladım
Verir o verir paranızın karşılığını siz merak etmeyin samsung 2 yıl sonra unutulduğunda x hala hatırlanacak ve güncelleme alacak.(Apple yavaşlatıyor diyenler 6s im de hiç yavaşlama yok)samsungda durduruldu hataları alacağıma appledaki ufak tefek sorunları tercih ederim ki her telefon kasar bazen.Kasmayan telefon yoktur.

Talatb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Verir o verir paranızın karşılığını siz merak etmeyin samsung 2 yıl sonra unutulduğunda x hala hatırlanacak ve güncelleme alacak.(Apple yavaşlatıyor diyenler 6s im de hiç yavaşlama yok)samsungda durduruldu hataları alacağıma appledaki ufak tefek sorunları tercih ederim ki her telefon kasar bazen.Kasmayan telefon yoktur.
Samsung ne gibi hatalar veriyor ?

Talatb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Durduruldu hataları veriyor ve bazen arayüzde takılmalar olabiliyor.
Ben tekrar inceleme videolarını bakim araştırim ıphone da şimdiye kadar durduruldu diye bi hata yaşamadım ama çoğu uygulamayı bazen acıyorum direk kendi kapatıyo arayüzdede dediğiniz gibi arada takılmalar donmalar bu telefondada yapıyor telefon çaldığında açamama gibi falan

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
O durduruldu hatası her android cihazda olan ve nadiren görülen durumlardan biri ki Note 9 gibi bir cihazda bunun ihtimali de çok düşük.O bahsettiğin olayları S7 Edge kullanıyorum ve bunda bile daha hiç yaşamadım.Note serisinin hiçbir cihazı da unutulmaz bu arada.Note 9 her türlü X'u da XS Max'i de tokatlar saçmalamaya gerek yok.

Reaksiyon puanı
892
O durduruldu hatası her android cihazda olan ve nadiren görülen durumlardan biri ki Note 9 gibi bir cihazda bunun ihtimali de çok düşük.O bahsettiğin olayları S7 Edge kullanıyorum ve bunda bile daha hiç yaşamadım.Note serisinin hiçbir cihazı da unutulmaz bu arada.Note 9 her türlü X'u da XS Max'i de tokatlar saçmalamaya gerek yok.
Note 9 un x ile xs maxdan tek iyi yanı gece fotograf çekimindedir onun haricinde x ile note 9 benzerdir.Xs max da işlemcisi ile note 9 u tokatlar.Gündüz fotograflarinda ise x de xs max de note 9 dan daha iyidir çünkü samsung boyuyor fotoğrafı senelerdir ayni bi duzelemedi.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 9 un x ile xs maxdan tek iyi yanı gece fotograf çekimindedir onun haricinde x ile note 9 benzerdir.Xs max da işlemcisi ile note 9 u tokatlar.Gündüz fotograflarinda ise x de xs max de note 9 dan daha iyidir çünkü samsung boyuyor fotoğrafı senelerdir ayni bi duzelemedi.
Xs max ın sabah çekimlerine bakmanı tavsiye ederim tüm samimiyetimle söylüyorum note 9 dan daha çok boyuyor renkleri sabah aydınlık ortamda ikiside iyi ama düşük ışıkta note 9 paramparça eder yıllardır devam eden gelenek bozulmadı anladığın... A12 nin rakibi sd 855/Exynos 9820 olacak,ben hep demişimdir s pen tek başına çoğu telefona bedel,daha işlevsel diye bu kararım hala değişmedi...

naruto13

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Boşver kardeş herkes parası yeten telefonu alsın iste .kimseye laf anlatmak zorunda değiliz .

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Boşver kardeş herkes parası yeten telefonu alsın iste .kimseye laf anlatmak zorunda değiliz .
Adam x ten note 9 geçmeyi düşünüyor sen bütçeden bahsediyosun,görende Note 9 1500 2000 tl falan zannedecek

naruto13

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Adam x ten note 9 geçmeyi düşünüyor sen bütçeden bahsediyosun,görende Note 9 1500 2000 tl falan zannedecek
Sen neden benim her yazdığım posta cevap atmak zorundasın işsiz kardeşim?baska isin gücün yokmu senin..

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Tabi tabi:tearsofjoy:

caglarcb

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Kişiden kişiye göre değişir. Note 9 da İphone X da üst düzey telefonlar. Millet alay ediyor fakat ios gerçekten daha stabil. Nerden vardın bu kanıya dersen, işim gsm. Hemde Türkiyenin en fazla gsm cirosunu yapan teknoloji marketlerden birinde çalışıyorum. İki telefonda haftanın 6, günün 10 saati elimin altında. Ha Note 9 da on numara telefon. artıları çok. bir kere Note 9 a telefon demek hakaret olur bence. Daha çok cep bilgisayarı. Fakat power user değilseniz, androide bulaşmanıza gerek yok. Gündelik işler (sosyal medya, whatsapp, spotify, youtube) yapıyorsanız ios daha kullanışlı. İkisi de alınır, kullanılır.

Reaksiyon puanı
892
Note 9 kötü değil çok iyi bir telefon fakat x den geçmeye değmez diye düşünüyorum.Note 10 ve X2 beklenmeli diye düşünüyorum.Samsung note serisine bayılıyorum ben ama kamera ve ekran hariç note 9 ile x benzer diye düşünüyorum.Note 9 güzel fakat s9 plusa göre daha gelişmiş bir işlemci ile gelmeliydi note 9 düşünen s9 plus almalıdır bence.

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Note 9 kötü değil çok iyi bir telefon fakat x den geçmeye değmez diye düşünüyorum.Note 10 ve X2 beklenmeli diye düşünüyorum.Samsung note serisine bayılıyorum ben ama kamera ve ekran hariç note 9 ile x benzer diye düşünüyorum.Note 9 güzel fakat s9 plusa göre daha gelişmiş bir işlemci ile gelmeliydi note 9 düşünen s9 plus almalıdır bence.
X modeli kronik sorunlarından dolayı üretimden kalktı + çöp... güncelleme bile almaz deniyor...

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Güncelleme alır.İphone 5 de 1 yıl sonra kalktı ama ios 10 a kadar güncelleme aldı.Apple mağdur etmez müşterilerini.X maliyetli diye kaldırıldı.
kendini kandırıyorsun defolu ve kronik sorunlu... her 10 X farklı sorunlarıyla dert oldu... bundan çöpü boyladı...