u anda konuyu okuyanlar (yeler: 1, Ziyaret癟i & Botlar: 0)

Kat覺l覺m
20 Eki 2018
Beeniler
0
Puanlar覺
1
Iphone X ahize hoparl繹r羹nde c覺z覺rt覺 sorunu yaayan var m覺? Ahize hoparl繹r羹 derken konuma s覺ras覺nda ki i癟 ses deil de mesela zil sesi (繹zellikle iphone zil sesi olan "zirve" sesinde) dinlediimizde, video sitelerinden a癟t覺覺m覺z piyano seslerinde , genelde bi c覺z覺rt覺 oluyor.

Kat覺l覺m
24 Eki 2014
Beeniler
399
Puanlar覺
83
Iphone X ahize hoparl繹r羹nde c覺z覺rt覺 sorunu yaayan var m覺? Ahize hoparl繹r羹 derken konuma s覺ras覺nda ki i癟 ses deil de mesela zil sesi (繹zellikle iphone zil sesi olan "zirve" sesinde) dinlediimizde, video sitelerinden a癟t覺覺m覺z piyano seslerinde , genelde bi c覺z覺rt覺 oluyor.
Bende 繹yle bir sorun yok

BHA

Hasta Siempre, Comandante!
Y繹netici
Mod. Aday覺
Kat覺l覺m
16 Ara 2015
Beeniler
167
Puanlar覺
43
Beyler internet ile ilgili sorun yaayan var m覺 ? Sanki telefondan kaynakl覺 bir internet alg覺lama, a覺rlama sorunu ya覺yorum gibime geliyor.

BHA

Hasta Siempre, Comandante!
Y繹netici
Mod. Aday覺
Kat覺l覺m
16 Ara 2015
Beeniler
167
Puanlar覺
43
Memnunum 繹zellikle arj dolum s羹resi harika ve 1 g羹n羹 dolu dolu kurcala elinden hi癟 d羹羹rme bitirmiyor arj覺 bitsede olduun yerde 15 dk tak arja % 30 40 lara geliyor kamera portre modu daha g羹zel
Kat覺l覺yorum ayr覺ca k覺l覺fs覺z kullan覺ld覺覺 zaman telefonun duruu ger癟ekten harika

Kat覺l覺m
16 Eki 2018
Beeniler
0
Puanlar覺
3
Ben kullanm覺yorum ama almay覺 d羹羹n羹yorum fakat ikinci el falan arkada kullanm覺 s覺k覺t覺覺 i癟in ben ondan alaca覺m o kaps覺z kullan覺yordu bende pek k覺l覺fl覺 kullanmay覺 sevmiyorum, yinede bir ey olmas覺n diye k覺l覺f almay覺 tercih edeceim san覺r覺m. Sizin 繹nerileriniz var m覺 ne alabilirim. Dier arkada覺m kendi telefonu i癟in Zelyumdan ve N11den al覺yormu uygun ve g羹zel k覺l覺flar var dedi. Sizce ne yapmal覺y覺m?

Kat覺l覺m
15 Eyl 2016
Beeniler
40
Puanlar覺
28
Ben kullanm覺yorum ama almay覺 d羹羹n羹yorum fakat ikinci el falan arkada kullanm覺 s覺k覺t覺覺 i癟in ben ondan alaca覺m o kaps覺z kullan覺yordu bende pek k覺l覺fl覺 kullanmay覺 sevmiyorum, yinede bir ey olmas覺n diye k覺l覺f almay覺 tercih edeceim san覺r覺m. Sizin 繹nerileriniz var m覺 ne alabilirim. Dier arkada覺m kendi telefonu i癟in Zelyumdan ve N11den al覺yormu uygun ve g羹zel k覺l覺flar var dedi. Sizce ne yapmal覺y覺m?

ekran i癟in wrapsol marka k覺l覺fta samsung orj efaf silikon k覺l覺f覺n覺 ald覺m

Kat覺l覺m
17 Eki 2016
Beeniler
47
Puanlar覺
28
Arkadalar ge癟en g羹n telefoncudan 256 gb 10 ayl覺k cihaz ald覺m,akl覺ma tak覺lan face 覺d g羹zel 癟al覺oyor s覺k覺nt覺 yok ama ben videolarda g繹rd羹羹m y羹z tan覺ma 癟al覺覺rken 繹n kameran覺n orda bir 覺覺k parlamas覺 gibi bieyler oluyordu,benim ald覺覺mda bu olmuyor hi癟 覺覺k parlamas覺 olmadan direk face 覺d tan覺y覺p a癟覺yor.Sizde de b繹ylemi bende d羹羹n羹yorum ki ekran falan deimi olabilir mi acaba,yorum yazabilir misiniz

Kat覺l覺m
10 Ara 2014
Beeniler
10
Puanlar覺
3
Arkadalar ge癟en g羹n telefoncudan 256 gb 10 ayl覺k cihaz ald覺m,akl覺ma tak覺lan face 覺d g羹zel 癟al覺oyor s覺k覺nt覺 yok ama ben videolarda g繹rd羹羹m y羹z tan覺ma 癟al覺覺rken 繹n kameran覺n orda bir 覺覺k parlamas覺 gibi bieyler oluyordu,benim ald覺覺mda bu olmuyor hi癟 覺覺k parlamas覺 olmadan direk face 覺d tan覺y覺p a癟覺yor.Sizde de b繹ylemi bende d羹羹n羹yorum ki ekran falan deimi olabilir mi acaba,yorum yazabilir misiniz
O g繹rd羹羹n羹z 覺覺k, k覺z覺l繹tesi 覺覺k. Onu normalde g繹remezsiniz, bu gayet normal. Baka bir telefon ya da kamerayla bakarsan覺z, ancak o zaman g繹r羹rs羹n羹z, tabi bu s覺rada ekran覺 uyand覺rman覺z da gerekir. Endie edecek birey yok. G羹le g羹le kullan覺n..

st
stat counter