Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Bende yeni aldım biraz ısınıyor iki tane anakart mış içinde diye duydum ve bu anakartlar üst üste konmuş o nedenle ısınıyomuş doğrumu başka bu sorunu yaşayan varmı

Bende yeni aldım biraz ısınıyor iki tane anakart mış içinde diye duydum ve bu anakartlar üst üste konmuş o nedenle ısınıyomuş doğrumu başka bu sorunu yaşayan varmı
Ne yaparken isiniyor? Gunluk kullanimda isinmasi pek normal degil. Sarjdayken oyun vesayre oynarsaniz o zaman isinabiliyor ama gunluk hayatta rahatsiz edici boyutta isindigina denk gelmedim daha.

Bataryadan cok memnunum. 1 gunu rahatlıkla cikariyor bayada kullaniyorum oyle soyliyim.

Death Mark

Legendary
Yönetici
Moderatör
Öncelikle telefon çok kalın ikide ayrı pili var. Cihazın kasasıda zaten çok sıkışık bir yapıya sahip.
Burada da gördüğünüz gibi. Biraz çabuk ısınmasını normal gibi görüyorum. Belki yazılımla düzeltilebilir.

Arkadaşlar şuan note 8 kullanmaktayim note 8 almadan da x ile note arasında kalıp note 8 almıştım. Note Dan çok memnunum ama bi yandan da acaba x e geçsem mı diye düşünüyorum. Note aşırı hızlı gerçekten ve telefonda eksik tek şey stereo hoparlör. Sırf Apple ekosistemini denemek için x e şans vermek istiyorum ne dersiniz note kullanıp x e geçen arkadaşlar sizce pișman olur muyum? Bir de malum fiyatlar uçtu tavsiye edebileceğiniz bi yer var mı uygun fiyatlı Yurt dışı telefonu da olabilir garantiye takılan biri değilim pek.

Arkadaşlar şuan note 8 kullanmaktayim note 8 almadan da x ile note arasında kalıp note 8 almıştım. Note Dan çok memnunum ama bi yandan da acaba x e geçsem mı diye düşünüyorum. Note aşırı hızlı gerçekten ve telefonda eksik tek şey stereo hoparlör. Sırf Apple ekosistemini denemek için x e şans vermek istiyorum ne dersiniz note kullanıp x e geçen arkadaşlar sizce pișman olur muyum? Bir de malum fiyatlar uçtu tavsiye edebileceğiniz bi yer var mı uygun fiyatlı Yurt dışı telefonu da olabilir garantiye takılan biri değilim pek.
Bende abimin x iyle değişecek gibiyim telefondan hiçbir şikayetim yok telefon çok hızlı ama kaç yıldır samsung kullanıyorum değişiklik olsun diye x i denemek istiyorum

Boşa harcama. İlla İlla iPhone ekosistemini merak ediyorsanız yeni iPhone'ları bekleyin. X'in fiyatı çok absürt bir seviyede şuan. yeni iPhone'lar da 7500-8000 civarından başlar.

Yeni iPhone lar gelecek ama şuan İstanbul da pasaport kayıtlı iPhone x i 5 bin bandında satan yerler var sıfır kutusu açılmamış cihaz bunları görünce zaten bi iştahım kabardı hatta fikrim x i alıp biraz kullanıp yeni note ve yeni iPhone ları görünce kesin karar vermek.

Yeni iPhone lar gelecek ama şuan İstanbul da pasaport kayıtlı iPhone x i 5 bin bandında satan yerler var sıfır kutusu açılmamış cihaz bunları görünce zaten bi iştahım kabardı hatta fikrim x i alıp biraz kullanıp yeni note ve yeni iPhone ları görünce kesin karar vermek.
Pasaport kayıtlı derken imei si de kayıtlı mı? Onlar garantisiz oluyor.

stat counter