Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Bende yeni aldım biraz ısınıyor iki tane anakart mış içinde diye duydum ve bu anakartlar üst üste konmuş o nedenle ısınıyomuş doğrumu başka bu sorunu yaşayan varmı

Bende yeni aldım biraz ısınıyor iki tane anakart mış içinde diye duydum ve bu anakartlar üst üste konmuş o nedenle ısınıyomuş doğrumu başka bu sorunu yaşayan varmı
Ne yaparken isiniyor? Gunluk kullanimda isinmasi pek normal degil. Sarjdayken oyun vesayre oynarsaniz o zaman isinabiliyor ama gunluk hayatta rahatsiz edici boyutta isindigina denk gelmedim daha.

Bataryadan cok memnunum. 1 gunu rahatlıkla cikariyor bayada kullaniyorum oyle soyliyim.

Death Mark

Fury
Yönetici
Moderatör
Öncelikle telefon çok kalın ikide ayrı pili var. Cihazın kasasıda zaten çok sıkışık bir yapıya sahip.
Burada da gördüğünüz gibi. Biraz çabuk ısınmasını normal gibi görüyorum. Belki yazılımla düzeltilebilir.

Arkadaşlar şuan note 8 kullanmaktayim note 8 almadan da x ile note arasında kalıp note 8 almıştım. Note Dan çok memnunum ama bi yandan da acaba x e geçsem mı diye düşünüyorum. Note aşırı hızlı gerçekten ve telefonda eksik tek şey stereo hoparlör. Sırf Apple ekosistemini denemek için x e şans vermek istiyorum ne dersiniz note kullanıp x e geçen arkadaşlar sizce pișman olur muyum? Bir de malum fiyatlar uçtu tavsiye edebileceğiniz bi yer var mı uygun fiyatlı Yurt dışı telefonu da olabilir garantiye takılan biri değilim pek.

Arkadaşlar şuan note 8 kullanmaktayim note 8 almadan da x ile note arasında kalıp note 8 almıştım. Note Dan çok memnunum ama bi yandan da acaba x e geçsem mı diye düşünüyorum. Note aşırı hızlı gerçekten ve telefonda eksik tek şey stereo hoparlör. Sırf Apple ekosistemini denemek için x e şans vermek istiyorum ne dersiniz note kullanıp x e geçen arkadaşlar sizce pișman olur muyum? Bir de malum fiyatlar uçtu tavsiye edebileceğiniz bi yer var mı uygun fiyatlı Yurt dışı telefonu da olabilir garantiye takılan biri değilim pek.
Bende abimin x iyle değişecek gibiyim telefondan hiçbir şikayetim yok telefon çok hızlı ama kaç yıldır samsung kullanıyorum değişiklik olsun diye x i denemek istiyorum

Boşa harcama. İlla İlla iPhone ekosistemini merak ediyorsanız yeni iPhone'ları bekleyin. X'in fiyatı çok absürt bir seviyede şuan. yeni iPhone'lar da 7500-8000 civarından başlar.

Yeni iPhone lar gelecek ama şuan İstanbul da pasaport kayıtlı iPhone x i 5 bin bandında satan yerler var sıfır kutusu açılmamış cihaz bunları görünce zaten bi iştahım kabardı hatta fikrim x i alıp biraz kullanıp yeni note ve yeni iPhone ları görünce kesin karar vermek.

Yeni iPhone lar gelecek ama şuan İstanbul da pasaport kayıtlı iPhone x i 5 bin bandında satan yerler var sıfır kutusu açılmamış cihaz bunları görünce zaten bi iştahım kabardı hatta fikrim x i alıp biraz kullanıp yeni note ve yeni iPhone ları görünce kesin karar vermek.
Pasaport kayıtlı derken imei si de kayıtlı mı? Onlar garantisiz oluyor.

anestezici25

Üyecik
Yasaklı
Dün akşam resmi tanıtımı yapılan samsung note 9 ilk günden şoku yaşadı. İphone x, samsung note 9’u ezdi geçti.
Günlerce merakla samsung cuların beklediği note 9 ilk günden hüsrana uğradı.
1 yıl önce çıkan iphone x ezdi ,yeni gelecek iphone x plus ne yapar acaba :joycat::joycat::joycat::joycat:

Detay için Apple Haberler

Dün akşam resmi tanıtımı yapılan samsung note 9 ilk günden şoku yaşadı. İphone x, samsung note 9’u ezdi geçti.
1 yıl önce çıkan iphone x ezdi ,yeni gelecek iphone x plus ne yapar acaba :joycat::joycat::joycat::joycat:

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şunu izle sonra sesini kes ve otur yerine cebine note 9 koysak uzay gemisi zannedip uzaya gitmeye kalkarsın hala boş boş konuşuyosun

Son düzenleme:
Arkadaşlar 6 aydır iphone x kullanıyorum sıfır aldım şuan da pil sağlığım 94. İos 11.3 e geçince ilk 100 dü kısa süre içerisinde 99 oldu ve sonrasında ise birden 95 oldu şimdide 94 oldu bu normal mi hatalımı yoksa bir problemmi var bu rakamı yükseltme şansımız var mı ?

Arkadaşlar 6 aydır iphone x kullanıyorum sıfır aldım şuan da pil sağlığım 94. İos 11.3 e geçince ilk 100 dü kısa süre içerisinde 99 oldu ve sonrasında ise birden 95 oldu şimdide 94 oldu bu normal mi hatalımı yoksa bir problemmi var bu rakamı yükseltme şansımız var mı ?
Bence çok verimli bi program değil 3 aylık note 8 'in pil sağlığı 95 gözüküyor tamamıyla saçmalık

naruto13

Üyecik
Yasaklı

Zaten daha üstün bir cihaz sen yorum yapanlara kulak asma her yere yetişiyorlar.:)

cihazım da ısınma çok oluyor oyun falan oynamıyorum okey dışında o da bazen ayın 11 inde pil ömrü 94 e düştü şmdide 93 oldu bu durum normal gelmiyor bana hiç günde 1 kez şarj ediyorum onuda zar zor idare ediyorum bazen %80 den sonra cihaz dolmuyor takılı halde olduğunda prize 80 e kadar gelip kalıyor öyle servise gidip cihazı değiştirmem gerek sanırım....