Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

EA14

Doçent
şarj olurken mümkün olduğunca telefon ve bataryayı ısıtacak uygulamalardan uzak durmak gerekiyor. özellikle facetime görüşme ve oyunlar en büyük düşmanı. cihaz ısınıyor.

ocaktan bu yana iphone x kullanıyorum ve cihaz %100 görünüyor. hızlı şarj için ipad şarj adaptörünü kullanıyorum. sizin neden bu kadar batarya ömrü azalmış çok merak ettim.[/QUOTEbir kaç kişiye arkadasıma daha sordum 1 yıllık te olan 88 , 6 aylık teli olan 94 . Normal geldi bana
---- Mesajlar birleştirildi ----

Olabilir belki de yanlış ölçüyordur çünkü arkadasımda 2.5 senelik iphone 6 var %98 gözüküyor :)

Son düzenleme:

EA14

Doçent

Olabilir belki de yanlış ölçüyordur çünkü arkadasımda 2.5 senelik iphone 6 var %98 gözüküyor :)

2.5 senelik cihazın bataryasını değiştirmişlerdir. o yaşta bir telefonun o seviyerlerde batarya ömrü çıkma ihtimali yoktur yada hiç kullanmamışlar telefonu. :) apple bile 500 devir ömür veriyor bataryaları için. hergün birkez şarj etsen 1,5 yıl yapar. sürekli ömrünün kısalması lazım.

Hayır hiç değiştirmedim dedi. Ben zaten şarjdayken telefonla oynamam çok nadir belki.

burda diğer arkadaşların batarya sağlığı nasıl merak ettim :)

Son düzenleme:

EA14

Doçent
Hayır hiç değiştirmedim dedi. Ben zaten şarjdayken telefonla oynamam çok nadir belki.
o yaşta telefonun bataryası o durumda ise arkadaşı tebrik etmek lazım. uzun yıllar macbook ve iphone kullanıcısı olarak bu başarı bana hiç dek gelmedi. hatta her yıl yeni iphone çıkar çıkmaz hemen üzerine 1000 tl civarı para ekler değiştiririm. telefon eskiyip yavaşlamasın hep güncel ve yeni cihaz kullanayım diye.

Beyler X'de PUBG oynayan var mı? Ultra HD seçeneği geldi mi?
High grafik ve en yüksek kare hızında ısınma ve pil durumu nasıl?
Ultra Hd seçeneği henüz gelmedi ayarlardan üzerine tıklayınca çok yakında yazıyor.
Bende ısınma yok , şarj konusunda diğer oyunlara göre biraz fazla yiyor gibi geldi . Geçenlerde güncelleme gelmişti yaptım ama daha girmedim

Bende ve eşimde iphone x var aynı gün aldık onun batarya ömrü %98 görünüyor benimki %100 neden acaba ?

En çöp telefon. Dayanıklılıkta s8 ile en kötü telefon. X=alınmaz yani iPhone X alırken bence 2 kere düşünün.

Kullandığım en beğenmediğim modeli s8 di samsungun x ile kıyaslaman çok yanlış bilinçsiz konuşuyosun bütün modelleri kullandım şuan x birincil telefonum note 8 ise ikinci telefonum s8 şlk çıktığında aldım 1 ay sonra sattım malesef.

şu çöp diyen arkadaş kullandın mı merak ediyorum kendim uzun süredir kullanıyorum arkadaşımda iphone 8 var Xi bırakıp onu elime aldığımda dünya kadar fark var bırakın artık kötülemeyi ya komik oluyorsunuz :D

şu çöp diyen arkadaş kullandın mı merak ediyorum kendim uzun süredir kullanıyorum arkadaşımda iphone 8 var Xi bırakıp onu elime aldığımda dünya kadar fark var bırakın artık kötülemeyi ya komik oluyorsunuz :D
Çöp demeleri yanlış, ama eleştiri yapmakta problem yok çünkü her ürünün öyle yada böyle eksiği vardır.

Çöp demeleri yanlış, ama eleştiri yapmakta problem yok çünkü her ürünün öyle yada böyle eksiği vardır.
Örnek 6100'lük fiyatı ile rekabetçi olmaktan çok uzak. Açık konuşayım Apple'ı hiç sevmem. Ama X'e kötü demedim sanırım hiç (güvenemiyorum kendime demiş de olabilirim. :D) çöp on kamerası ve kutu içeriği dışında eksiği yok. Fakat fiyat haddinden çok daha fazla.

Örnek 6100'lük fiyatı ile rekabetçi olmaktan çok uzak. Açık konuşayım Apple'ı hiç sevmem. Ama X'e kötü demedim sanırım hiç (güvenemiyorum kendime demiş de olabilirim. :D) çöp on kamerası ve kutu içeriği dışında eksiği yok. Fakat fiyat haddinden çok daha fazla.
Fiyatı fazla ama bu aslında biraz Türkiyenin şartları mesela avrupa'da 1150 € civarı bir fiyata sahip ve insanların gelirine göre aşırı ulaşılmaz birşey değil. Ama S8 700 € , S9 900 €, Mate 10 Pro ise 750 € civarı, yani yine biraz fazla kaçıyor ama Türkiyedeki kadar değil.

Son düzenleme:
Yıllardır apple kullanırım arada s8 note 7 ve şuan x ile beraber note8 kulanıyorum samsung un bence en iyi telefonu note serisi diyebilirrim apple ios ile beraber uygulamalar daha güzel çalışıyor mesela note 8 de arada insigram göçüyor apple kızıyorum hızlı şarj var diyor ama ayrı alıyorsun apple pen vsvs ama samsun note serisinde herşey mümkün özellikle hızlı şarj ve spen bence 10 numara bizim ülkemizde biraz marka fanlığı var buda pahalı olmasından sanırım yani note 8mden şuan 800 900 tl pahalı ama insanlar şunu dedediği sürece ooo iphone x mi ooo x mi o gibi buda insanlarda istek uyandırıyor telefonu telefon gibi kullanmak isteyenler bence note 8 tercih edenler ama hava olsun isteyenler x terçih ediyor x i genellikle çantamda taşır oldum note 8 kullanalı

Yıllardır apple kullanırım arada s8 note 7 ve şuan x ile beraber note8 kulanıyorum samsung un bence en iyi telefonu note serisi diyebilirrim apple ios ile beraber uygulamalar daha güzel çalışıyor mesela note 8 de arada insigram göçüyor apple kızıyorum hızlı şarj var diyor ama ayrı alıyorsun apple pen vsvs ama samsun note serisinde herşey mümkün özellikle hızlı şarj ve spen bence 10 numara bizim ülkemizde biraz marka fanlığı var buda pahalı olmasından sanırım yani note 8mden şuan 800 900 tl pahalı ama insanlar şunu dedediği sürece ooo iphone x mi ooo x mi o gibi buda insanlarda istek uyandırıyor telefonu telefon gibi kullanmak isteyenler bence note 8 tercih edenler ama hava olsun isteyenler x terçih ediyor x i genellikle çantamda taşır oldum note 8 kullanalı
Note8 kullandim yeni sattim hatta x aldim sadece tek bir seye kizarak güncelleme gelmiyor. Bu sorunu cozmedikleri muddetcede ben kisisel olarak almam oreo guncellemesi bile yeni geldi agustosta cikti oreo dusunmek lazim yoksa telefon guzeldi ama yazilim guncellemesi guvenlik guncellemeleri malesef aylarca bekletiyor.

stat counter