İphone x kasma sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar iphone x alalı 1 hafta oldu aslında herşey gayet güzel face id filan tamam kamera süper eyvallah da oyunlarda ara sıra kasma oluyor. Böyle helix jump gibi oyunlarda bile kasma oluyor ama bu kasma sürekli değil bazen çok akıcı oluyor sonra kasıyor çıkıp girdiğimde ise düzeliyor. Bu telefondan kaynaklı bir sorun mu servise götürmeli miyim?

Arkadaşlar iphone x alalı 1 hafta oldu aslında herşey gayet güzel face id filan tamam kamera süper eyvallah da oyunlarda ara sıra kasma oluyor. Böyle helix jump gibi oyunlarda bile kasma oluyor ama bu kasma sürekli değil bazen çok akıcı oluyor sonra kasıyor çıkıp girdiğimde ise düzeliyor. Bu telefondan kaynaklı bir sorun mu servise götürmeli miyim?
Bence yazılımsal. Betayı bi yükle dene hala aynı şekilde devam ederse götür

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bence yazılımsal. Betayı bi yükle dene hala aynı şekilde devam ederse götür
Ya da sıfırlayıp temiz kurulum yap

Son düzenleme:
Betayı nasıl yükleyebilirim?
Download Profile Beta İos download diyeceksin. Konfigürasyon izinleri çıkacak onayla hepsini. Sonra telefonu kapat aç ve yazılım güncellemesi ara. Ya da ipsw yüklemeyi biliyorsan temiz kurulum yapabilirsin. İpsw ike temiz kurulum daha sağlıklı olur. Yükleyince tüm ayarlarını sağlayıp bize gözlemlerini yaz lütfen.

applenin ios 11 yazılımları diğer yazılımlara göre daha az stabil ios 12 betadan çıkmasını bekleyin

Bende iphone 8 den iphone x e geceli 15 gun oldu keske gecmeseydim diyorum keske 8 plus a gecseydim bi hevesle aldik cok pismanim suan cok fena satasim var cihazi ayni sorun kasma sorunu var asiri derecede isinma sorunu var 8 de hic bu sekilde birseyle karsilasmasim. X alcak arkadaslara sesleniyorum almadan once cok cok iyi karar verin bu parayi haketmiyor bu cihaz bence. Not olarak telefonu itunesten 2 kere sifirdan kurdum yazilimi sifir kurdum ama yine ayni 12 yi bekliyorum umarim insaAllah cozerler bu sorunlari ya. Telefondan soguttular be 😂

Son düzenleme:
stat counter