İphone X ısınma sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ozan.ericok

Üyecik
özellikle telefonun ömrü bitmesin diye oyun indirmiyorum oynanıyorum.. tek zevkim youtube ... video seyrederken gereğinden fazla ısınıyor telefon sizce neden olabilir ?.

tb2dlh

Doçent
özellikle telefonun ömrü bitmesin diye oyun indirmiyorum oynanıyorum.. tek zevkim youtube ... video seyrederken gereğinden fazla ısınıyor telefon sizce neden olabilir ?.
Merhaba,
telefonun konumu ne acaba elde mi tutuyorsunuz izlerken yoksa sabit bir yerde mi duruyor?

Tommy Vercetti

Profesör
6s kullanıyorum 6s te de youtube uygulamasında video izlerken cihazım hissedilir derecede ısınıyor. Ben uygulamadan kaynaklandığını düşünüyorum. Çünkü daha önce böyle bir problem yoktu. Son güncellemelerden sonra olmaya başladı. Videoların yorumlar bölümündede kaydırma yaparken kasıyor zaten optimizasyon sıkıntısı var sanırım.

brk.a50

Asistan
ben 3 aydır kullanıyorum ısınmadan herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama bu oda sıcaklığından elinin ısısından hücresel bağlantı kalitesinden etkilenebilir net konuşmak yanlış olur

whoisata

Üyecik
safariden izleyin ısınma azalacaktır ve telefonun arkası cam olduğundan daha hissedilir. su geçirmiyor musluğa tutun derim ben yapıyorum

stat counter