Iphone tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

bybarut

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar iphone 4 önerir misiniz yoksa aklımda n8-9 nokia701 ve sgs2 var
iphone yaklaşık 1 yıl belki fazla olmasına rağmen hala 1900-2000+ seviyelerinde ama sgs2 ayrı marka olmasına rağmen yeni ürün ve 1600 seviyelerinde
nokia - iphone - sgs2 üçlüsünden hangisi uzun vadede min2-3 sene sıkıntı vermez doğru tercih olur
birde tüm faktörlerin yanında nokia+sı free navi olması
tşk..

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Android telefonlara da bakmanı öneririm..

CalliOped

Asistan
Reaksiyon puanı
4
önermek yanında az kalır, kesinlikle iphone, sahibinden.com'da 1400-1500 liraya garantili, kayıtlı, simfree bulabilirsinin, iphonu JB yaptıktan sonra aklına ne gelirse bütün uygulamalar free zaten...

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle iphone 4 almalisin suan bende iphone 4 kullaniyorum.İphone dedigimis telefon bilmem kac ghz islemcisi bilmem kac gb ram i olmasa bile devasa harikalar yarata bilen bir telefondur nedeni ise İOS adli sistemi kullanmasidir.Android telefonlar islemci gucu ve ram e dayali olduklari icin o yüsden ram ve islemci gücleri yuksek.

İphone de retina display ekran var suan piyasadaki en iyi cozunurluk 960x640 sanki elinde gercek bir kagit tutuyomussun gibi.

İphone 4 un kamerasini piyasada bulunan tum 5 megapixellik telefonlarla karsilastir gercekten iyi oldugunu goreceksin hatta sgs2 ile bile karsilastir.

İphone 4 u aldiginda 2-3 sene degil 10 sene rahat kullanirsin emin ol.

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
iPhone al demek isterdim ama hala çok pahalı. Mükemmel uygulamaları kullanışı ve havası olabilir ama o kadar para vermeye değmez.
Samsung Galaxy S2 almanı tavsiye ederim :)

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bahsettiğin smartphone modelleri arasından benim tercihim sgs 2, süper cihaz özetlemek gerekirse teknoloji harikası....