İphone sim olmadan etkinleştirme.

Bu konuyu okuyanlar

biraycaglar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhaba.
Elimde bir iphone 4 8gb var.3 yıldır ios tan uzağım ve android kullanıyorum,bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.Bilgisi olanlar yardımcı olabilirler ise sevinirim.
iPhone suya düştü yaklasık 6 ay öce o gün hemen kurulandı falan ama tek bir sorunu dışında normalden bir farkı yoktu.sim kartı görmemesi ve şebeke sinyali almaması dışında herhangi bir problemi yoktu.Telefon daha bir kaç haftalık iken servisine yolladık.Bir kaç gün sonra telefonun tamiri olmadığını ve 1000liraya aldığımız telefonun yenisini 900lira karşığında vermeyi teklif ettiler.KAbul etmedık telefon geri geldi.Birkaç telefoncuda baktıktan sonra sorunu halledemediler anakarta bağlı bir parça olması dolayısıyla telefonu tamir edemediler.Uğraşırken de yeni ios sürümlerinden birini yüklemeye çalışmışlar ve şimdi telefonun etkinleştirme kısmını geçemiyorum şebeke sinyali almadığı için.Hangi ios sürümüne sahip olduğunu da bilmiyorum ama ios 7 olduğunu biliyorum.Yardımınızı istediğim konu telefonu itunes ile etkinleştirmeden nasıl açabilirim.Custom firmware lara falan baktım cihazı DFU moda almak falan gerekiyor ipsw dosyasını itunes tan göstemek gerekiyor yani o seçenek olumsuz.Sizin bilginiz olan konular var ise paylaşmanızı rica ediyorum.Herkese iyi forumlar,saygılar.