iPhone SE Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Önceden “ipad kullanıyorum telefona ne gerek var” diye düşünüyordum ama artık bi telefon almam gerekiyor hala ipad kullandığım için iphone almayı düşünüyorum fakat bütçem çok kısıtlı eğer iphone se 2 çıksaydı direk onu alacaktım ama çıkmadığına göre sizce bu zamanda iphone se alınır mı ya da ikinci el iphone mantıklı mı
Hocam ikinci ele girme bence bu devirde sakat bence çok güvendiğin bi yerdense tabi bilemem. Ben daha önce 5,5’’ ekranlı android cihazlar kullandım hep ne pc nede tablet ihtiyacım oluyordu. Bu ekran boyutu bağlamında tabi şuan iphone se ile ilk günlerimi yaşyorum 4’’ ekranda gayet yeterli hele cepte taşırkenki rahatlık süper benim gibi dev telefonları kullanmış biri için. Hazırda ipad’iniz varsa büyük ekrana ihtitaç duyduğunuz filim video işlerinide halledersiniz zaten. Apple eko sistemi içinde en ekonomik olan bu sonuçta se 2 kaça gelicek muamma. Kendi kriterlerinizi de karşılıyorsa se alın derim ben. Küçük ekranda yazı yazabilirmiyim diyordum bitek ben ellerimde iridir yinede yazılıyor şuan iphone se üzerinden yazıyorum.

Kullanan arkadaşlar telefonun güncel durumu nedir? Telefon fiyatları çok zamlandı SE fiyatındaki Android telefonlara pek güvenemiyorum.

Merhaba arkadaşlar. I phone se kullanıyorum 1 yıldır. Aldığımdan beri ios 10.3.3 yüklü, iOS 12'ye geçsem mi kararsızım ?o_O

Kullanan arkadaşlar telefonun güncel durumu nedir? Telefon fiyatları çok zamlandı SE fiyatındaki Android telefonlara pek güvenemiyorum.
Merhaba hocam, hala almayı düşünüyorsanız sıfır temiz bulursanız tavsiye ederim. 6 yada 6S Belki oda işinizi görürse. SE Alacaksanız boyut kriterini göze alın hani alışıksınızdır büyük ekrana sonradan pişman eder etmez kişisel, ben senelerce 5-5,5 inch ekran android cihaz kullandım birden se 'ye geçince bir kaç gün sadece sonra alıştım şuan olması gereken boyun bu olduğunu düşünüyorum ele oturuyor falan cepte kaybolup gidiyor sorunsuz.
Artı dediğiniz gibi aynı fiyata alacağınız android cihaz ve ios , güncelleme desteğide devam ediyor 2 sene falan daha güncelleme alır bence. Giriş orta seviye android cihazlarda üretici genelde baştan savma davranır güncelleme konusunda.

Son düzenleme:
stat counter