iPhone SE Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Önceden “ipad kullanıyorum telefona ne gerek var” diye düşünüyordum ama artık bi telefon almam gerekiyor hala ipad kullandığım için iphone almayı düşünüyorum fakat bütçem çok kısıtlı eğer iphone se 2 çıksaydı direk onu alacaktım ama çıkmadığına göre sizce bu zamanda iphone se alınır mı ya da ikinci el iphone mantıklı mı
Hocam ikinci ele girme bence bu devirde sakat bence çok güvendiğin bi yerdense tabi bilemem. Ben daha önce 5,5’’ ekranlı android cihazlar kullandım hep ne pc nede tablet ihtiyacım oluyordu. Bu ekran boyutu bağlamında tabi şuan iphone se ile ilk günlerimi yaşyorum 4’’ ekranda gayet yeterli hele cepte taşırkenki rahatlık süper benim gibi dev telefonları kullanmış biri için. Hazırda ipad’iniz varsa büyük ekrana ihtitaç duyduğunuz filim video işlerinide halledersiniz zaten. Apple eko sistemi içinde en ekonomik olan bu sonuçta se 2 kaça gelicek muamma. Kendi kriterlerinizi de karşılıyorsa se alın derim ben. Küçük ekranda yazı yazabilirmiyim diyordum bitek ben ellerimde iridir yinede yazılıyor şuan iphone se üzerinden yazıyorum.

Kullanan arkadaşlar telefonun güncel durumu nedir? Telefon fiyatları çok zamlandı SE fiyatındaki Android telefonlara pek güvenemiyorum.