iPhone SE Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Telefonu sürekli takip etmekten özelliklerini yalayıp yuttum sadece kullananlardan bilgi alması kalıyor.İos 11 bir çok kişide sorun çıkarmış en iyisi 4.7 inçlik bir telefon bakmak.Onda da hep iphone lar var
--- Gönderi Güncellendi ---
Hocam sana telefon buldum. :D
Sony Xperia XZ1 Compact. 4.6 inç 4GB RAM Snapdragon 835, XZ Premim kamerası.
Fakat ülkemizde yok. Yurt dışından alman sahibinden alman veya gelirse ithalatçı alman gerekecek

--- Gönderi Güncellendi ---
Fakat ülkemizde yok. Yurt dışından alman sahibinden alman veya gelirse ithalatçı alman gerekecek
Eyvallah dostum :D Xperia serisinden M'yi kullandım o zamanlar yetiyordu.Xperia X compact almayı düşündüm yazılım konusu düşündürdü bir de lanet olası kasası.O tasarımdan vazgeçerlerse kullanıcı kazanırlar.XZ1 compact a bakmıştım hele bi gelsin yakından inceleyeceğim.

Ben bu telefonu alalı yaklaşık 18 ay oldu. Galaxy s6 alıcaktım. İphone se yi öğrenince kararımdan değiştim ve bu telefonu aldım. Ben telefonu fazla yoran uygulamaları kullanmadığım için Galaxy C5 i düşünüyorum ve yakın zamanda ona geçiş yapıcam.

Eyvallah dostum :D Xperia serisinden M'yi kullandım o zamanlar yetiyordu.Xperia X compact almayı düşündüm yazılım konusu düşündürdü bir de lanet olası kasası.O tasarımdan vazgeçerlerse kullanıcı kazanırlar.XZ1 compact a bakmıştım hele bi gelsin

fbeee

Üyecik
Keşke ios 11'e geçmeseydim diyorum bir tek bana mı özel anlamadım ama ios 10 da şarzım hemen hemen bir günü çıkarıyordu ios 11e geçtikten sonra şarz çok çabuk bitmeye başladı. Genel olarak memnunum telefonumdan yani küçük kullanışlı hızlı

Keşke ios 11'e geçmeseydim diyorum bir tek bana mı özel anlamadım ama ios 10 da şarzım hemen hemen bir günü çıkarıyordu ios 11e geçtikten sonra şarz çok çabuk bitmeye başladı. Genel olarak memnunum telefonumdan yani küçük kullanışlı hızlı
İos1o a dönebilme şansın var mı?

Benim telefonda bazı sıkıntılarım var mesela home tuşundan ses geliyor ekrana bastırınca ses geliyor bazen home tuşuna basınca ekran açılmıyor sessizde değilken sessizde gibi gösteriyor sizce telefonu garantiye göndersem sıfırı gelir mi ?

SE kullananlar telefonu günde kaç defa şarj ediyorsunuz?
Ben ios 10 da iken sabah 100 iken dışarı çıkıyordum okuldu felandı uğraşırdım telefonla akşam 8 de eve gittiğimde şarz %25 30 larda idi ama ne zaman ios 11 e geçtim geçmez olaydım birgünde 2 kez şarz ediyorum çok hızlı şarzım bitiyor

Iphone se su an 1700 kusur iphone 6s 1900lerde sizce o fiyata android mi alayim yoksa iphone mu kararsiz kaldim iphone hic kullanmadim ezik fakirim:))

Beyler efso telefon bende var 1 yıl oldu efsane şuan oyunları 60 fps in üzerinde oynuyorum.MORUQ ekran küçük falan diil.:D :/

Merhabalar gecen ay iphone se 32 gb aldim ama gelen aramalarda arama zil sesinden 2 3 saniye sonra geliyor,telefonu sıfırlayınca normale dönüyor anladigim kadar yazilimsal sorun çözüm nedir benzer durum yasayan var mı? Yardim eden olursa sevinirim

Iphone se su an 1700 kusur iphone 6s 1900lerde sizce o fiyata android mi alayim yoksa iphone mu kararsiz kaldim iphone hic kullanmadim ezik fakirim:))
Aslında android zenginlik. Çünkü sürekli yenilenme gerektiriyor android. bir telefonda uzun süre kalamıyorsunuz. ama iphone öyle değil...

Dostlar merhaba, kaç zamandır dilimde alacam alacam diye şu telefonu nasip olmadı bir türlü, ama karar verdim bi iki güne alacağım inşallah. Ne dersiniz bu devirde küçük ekran bulaşma falan diyende çok ama büyük ekranlı çöp android cihazları kullanmaktan sıkıldım açıkçası.
Satın alma kısımında birde sorum olacak şimdi vatan bilgisayar 32 gb lık modele apple türkiye garantili olarak 1899 tl demiş sitesinde, apple sitesinde ise 2149 tl diyor. Aradaki fark kafama takıldı apple türkiye garantili demek ürünü direk apple store'a götürüp servis desteği alabileceğimiz manasına geliyor değilmi ?
Bunun dışında birde 32gb hafıza yeterli olurmu ilk defa iphone kullanıcam uygulamalar falan fazla boyutlu diye duydum ios 'da 700-800 lira daha kasıp 128 gb modeli alsam fazla gereksiz olacak gibi bilemedim.

Günaydın arkadaşlar, 32gb iphone se alarak aranıza katıldım sonunda, konuyu güncel takip eden az sanırım yinede sorayım cihaz kutudan ios 11.2.5 sürüm ile geldi, kurulumdan sonra 11.4 güncelleme bildirimi çıktı güncelleme yapmadım. en son yayınlanan bu sanırım, bu sürümde kalayımmı yükselteyim mi ne dersiniz ?

Önceden “ipad kullanıyorum telefona ne gerek var” diye düşünüyordum ama artık bi telefon almam gerekiyor hala ipad kullandığım için iphone almayı düşünüyorum fakat bütçem çok kısıtlı eğer iphone se 2 çıksaydı direk onu alacaktım ama çıkmadığına göre sizce bu zamanda iphone se alınır mı ya da ikinci el iphone mantıklı mı