İphone se alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
İphone 6s aldım, herkese yardımları için teşekkürler. Alalı 1-2 saat oldu.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bugün tablet yerine telefonu kullandım ve yaklaşık 7 saat boyunca kullandım. Şarjı normal sosyal medya ve az bir şey oyun kullanımında 6-6 buçuk saat arası ekran veriyor (düşük güç modunda). Yakında manzaralı yerlerde kamerasını test etme şansı bulunca o zaman kamerayı da test edicem. Şimdilik memnunum.
Benim için bir artısı da düşük güç modunda messengerde falan kesinti yapmıyor, j7 aramaları kapatıyodu bazen ya da neti kesiyodu fln.

Sefa.Erbasaran

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bugün tablet yerine telefonu kullandım ve yaklaşık 7 saat boyunca kullandım. Şarjı normal sosyal medya ve az bir şey oyun kullanımında 6-6 buçuk saat arası ekran veriyor (düşük güç modunda). Yakında manzaralı yerlerde kamerasını test etme şansı bulunca o zaman kamerayı da test edicem. Şimdilik memnunum.
Benim için bir artısı da düşük güç modunda messengerde falan kesinti yapmıyor, j7 aramaları kapatıyodu bazen ya da neti kesiyodu fln.
İlk gün aldığımda bende 6s ten çok etkilenmiştim ama uzun kullanımda hüsran genede hayırlı olsun diyelim :)

Emirhan61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sadece whatsapp ve spotify yükleyeceğim telefona, alsam 3 sene idare eder mi ? Android pek sevmediğimden iyi gibi, küçük olması da benim için avantaj. Görüşlerinizi bekliyorum
eğer sadece spotify whatsapp ve birkaç tane de oyun yükleyeceksen düşünmen bile hata iyi performans alırsın seni rahat 5 sene götürür hiç kasmadan