Iphone restore ederken 4013 hatası

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
4013 Hatası alıyorum nand flash diye bişey değişcekmiş ücretini bilen var mı?

D1.cLawS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Şöyle aktarayım.

Benim telefonumda da aynı problem vardı. Kendiliğinden kapandı ve açmaya çalıştığımda siyah ekrandan öteye gitmedi. iTunes'dan geri yükleme denedim, güncelleme denedim ama başarılı olmadı. Sürekli olarak 9-4013-4014 hataları aldım. Apple servisine gönderdiğimde servis, telefonun açılmadığını ve açılmadığı için hasarı tespit edemediklerini aktardı. Sadece hasar tespiti için Apple Onarım Merkezi'ne gönderilmesi gerektiğini ve 630 TL ödemem gerektiğini söylediler. Eğer ki telefoncuya vermek istersen tahmini olarak 250-350 TL arası bi fiyat çıkarırlar.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Şöyle aktarayım.

Benim telefonumda da aynı problem vardı. Kendiliğinden kapandı ve açmaya çalıştığımda siyah ekrandan öteye gitmedi. iTunes'dan geri yükleme denedim, güncelleme denedim ama başarılı olmadı. Sürekli olarak 9-4013-4014 hataları aldım. Apple servisine gönderdiğimde servis, telefonun açılmadığını ve açılmadığı için hasarı tespit edemediklerini aktardı. Sadece hasar tespiti için Apple Onarım Merkezi'ne gönderilmesi gerektiğini ve 630 TL ödemem gerektiğini söylediler. Eğer ki telefoncuya vermek istersen tahmini olarak 250-350 TL arası bi fiyat çıkarırlar.
Şimdi ben bu 5si 2.telefon olarak kullanıyorum 250tl civarına yaptırsam ileride sıkıntı yapar mı o bölge tekrar

D1.cLawS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Telefonlar zamanla eskiyor ve haliyle hata ve arıza oluşması muhtemel. Benim yaptıracağım yer 6 ay garanti verdi.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Malzeme fiyatları uçmuş 250 tl diyorlar

Reaksiyon puanı
143
Farklı bir pc ve varsa farklı bir kablo ile deneyin derim. Sorun çözülmez ise ki çözüleceğine pek inanmıyorum servis yolu gözükür.