iPhone Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

pesimist

Rektör
Onursal Üye
iPhone kullanıcıları, bu başlık altında toplanıyor, fikir alışverişi yapıyor...

Cedriic

Profesör
Bizim Hiç iPhone ' miz Olmadı Ki Aaabi :( :p

Bi Ara 32gb iPod Almıştım O Yani :p Başkada Almadım :p

iPhone kullanın ey millet cebin olmasın illet steve desidero. ;)

M.Uzun

Profesör
Bende artık bu klübe dahil oldum :) şarj sorunu var diyenlere sesleniyorum o kadarda abartılacak bir durum yok ortada ipuçlarına bakarsanız problem yaşamazsınız

Vardı sattım s3 aldım yerine ama 5 i bekliyorum şu an ipad 3 var şu anda elimde

ya su telefonu bi statü simgesi olarak görmeyin arkadaslar. insanin hayatini kolaylastiran bi cihaz. yok ayaga düstü yok görgüsüzlük olmasin diye kullanmiyorum. gecin bunlari ya

arkadaşlar Jailbreak nedir yeni bir ıphone kullanıcısı olarak kullanmalı mıyım zararı var mıdır kısa bi bilgilendirme araşştırmalarıma yön verecek

arkadaşlar Jailbreak nedir yeni bir ıphone kullanıcısı olarak kullanmalı mıyım zararı var mıdır kısa bi bilgilendirme araşştırmalarıma yön verecek
paralı olan uygulamalara ucretsız kavusmanı saglıyor genelde bu amacla yapılıyor baska bır amacı yararı zararı varmı tam bılmıyorm.

siyah iphone 4s için hangi kılıfı önerirsiniz arkadaşlar? sert ve ince olanlardan söylerseniz sevinirim :)

jailbreak işlemi androidleri rootlamaktan çok daha basit bir işlemdir. jailbreak sayesinde apple ın kısıtlamalarını kaldırır işletim sistemini istediğin gibi modifiye eder ücretli uygulamaları ücretsiz yüklersin. ancak jailbreak sonrası iphone u popüler yapan stabilite performans gibi özelliklerden ödün vermek zorunda kalabilirsin..

stat counter