Iphone kulaklıkla ses kasilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

No.1

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Arkadaslar bayraminiz mubarek olsun.
Eski kulakici kulakligim bozuldu.Bende 150 tl butce ile kulakici kulaklik almak istedim.Ama aklima geldi pcdeki kulaklik da eskidi iyice.
Eger iphone kulakligi ile ses kasilir derseniz 50tlye buldum onu alip gecerim.Eger olmaz derseniz max 150tlye kulakici kulaklik oneriniz var mi?Eger kulakici kulaklik ile ses kasilmaz derseniz 100tl kulakdisi kulaklik oneriniz varmi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çinden de olabilir eger urun yorumlari iyi ise.

Son düzenleme:

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
iphone kulaklıkları çok ses vermez kalitesi ortalama AKG yada Beats kulaklıklarına bakabilirsiniz

---- Mesajlar birleştirildi ----

iphone kulaklıkları çok ses vermez kalitesi ortalama AKG yada Beats kulaklıklarına bakabilirsiniz

Son düzenleme:

No.1

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Soruma tam cevap alamadim.Benim sorum ses kasilir mi?Ayrica iphone kulakligi gayet iyi ses veriyor kuzenimde var denedim ama oyunda kullanmadigim icin bilmiyorum.Akg kulakliklari 300tl civari galiba butcemi gormediniz.Beats ise pek oyun icin gibi degil muzik icin gibi daha cok.

No.1

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Dusmanin nereden geldigini anlamak.
Ayrica ben marka degil model soruyorum.

onlyMirana

Asistan
Reaksiyon puanı
34
hocam kasılır fakat zorlayıcıdır. bende samsungun verdiği kulaklıkla oynuyorum, zorlayıcı oluyor .d

eMİRKs

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Dusmanin nereden geldigini anlamak.
Ayrica ben marka degil model soruyorum.
iphone kulaklığını 1 hafta kullanmak zorunda kaldım kulağımı rahatsız etti detaylı bir ses kasamıyordum ama adamların geldiğini anlayabiliyorsun karar senin.

No.1

Asistan
Reaksiyon puanı
47
O zaman kulakici oneriniz varsa en fazla 150.Kulakici olmassa en fazla 100tl onerilerinizi bekliyorum.cinden urun yorumlari iyi ise olabilir.Bekliyorum.