İPhone Kılıf Karşılaştırması

Bu konuyu okuyanlar

tykhe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone Modelleri için yapılmış olan bu kalın silikon malzemeden üretilmiş bir kılıf. Hem suya karşı dayanıklı su geçirmez özelliği olan hemde telefonun toz almasını engelleyen
özelliğine sahiptir.Antishock özelliği sayesinde 8.5 metre yükseklikten düşüşlerde telefon zarar görmez.Uzun ömürlüğü ön plandadır, renginde solma kararma yapmamaktadır. Işık geçirgenliği sayesinde
telefonunuzda göz alıcı yansıma ya da rahatsız edici bir duruşu olmaz. Oleofobik malzemesi sayesinde kir, iz tutmamaktadır. Esnek bir yapıya sahiptir kılıfta kırılma çatlama olmuyor. Tıpa özelliği sayesinde şarj soketi her zaman
kapalı ve korunur durumdadır.

-----

Buna benzer ürünleride incelediğimde şu şekilde kıyaslayabilirim;

Telefonu %100 kapladığını yazıyorlar ama %90'ı kaplamaktadır. Suya karşı dayanıklı değil. Renkleri 3-5 ay arasında solma ve kararma yapmaktadır.
en ufak düşüşte telefonun ekranında zarar görme olasılığı yüksek. kalın malzemeden yapıldığı söylenilen ürünlerde sert plastik kullanılıyor ve kılıf kırılabiliyor.

PicassoGSM İPhone XR Tıpalı Şeffaf Ultra Korumalı Kılıf Telefon Aksesuar Marketi bu ürüne bir bakarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu ürünü bizzat kendim kullanıyorum başka firmalardan da aldım ama en kalitelisi olarak picasso gsm'in ürünlerini tavsiye ederim. IPHONE X kılıfımı telefonu aldığımdan beri kullanıyorum .Ekran İÇİN kırılmaz camını da orada taktırdım .defalarca düşmesine rağmen telefona hiçbir şey olmadı. Kesinlikle deneyin . Bundan sonra hem kılıf hem de kırılmaz camı Picasso'dan alacağım. ıPHONE X kırılmaz cam için linkini buraya bırakıyorum sizlere kolaylık olsun.
https://picassogsm.com/iphone-xr-picassogsm-9-d-ceramic-ekran-koruyucu.html bu ceramic kırılmazın linki en iyisi de budur.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu ürünü bizzat kendim kullanıyorum başka firmalardan da aldım ama en kalitelisi olarak picasso gsm'in ürünlerini tavsiye ederim. IPHONE X kılıfımı telefonu aldığımdan beri kullanıyorum .Ekran İÇİN kırılmaz camını da orada taktırdım .defalarca düşmesine rağmen telefona hiçbir şey olmadı. Kesinlikle deneyin . Bundan sonra hem kılıf hem de kırılmaz camı Picasso'dan alacağım. ıPHONE X kırılmaz cam için linkini buraya bırakıyorum sizlere kolaylık olsun.
https://picassogsm.com/iphone-xr-picassogsm-9-d-ceramic-ekran-koruyucu.html b u ceramic kırılmazın linki en iyisi de bu

Son düzenleme: