iPhone ile Rezil Olmak

Bu konuyu okuyanlar

ledzeppelinfan

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
troy, eğer yazdıklarımı tekrar okuyacak olursan, adamların kend sitelerinde yaptıkları reklamda bile anasayfa dışındaki sayfaları uyarlamadıkları görürsün.ayrıca cnet gibi bir siteyle(teknolojiyi yemişler yutmuşlar sonra o şekilde çıkarmışlar) bir banka sitesini karşılaştırman daha garip bir durum.sen şimdi o sayfalara girince rezil mi oldun.iphonenle hava atarken arkadaşların mı güldü sana?(hava atmak diyorum çünkü başlığından bu anlaşılıyor.paranla rezil oluyon arkadaş gibisinden...)
bende yazmayayım uzamasın diyordum ama gelip iki sayfa nın resmini koymuşsun.bilmiyorduk sanki...söylemiştin zaten anasayfa dışındaki sayfalraın görünmediğini.ayrıca sdn ninde iphone/ipod versiyonunu görmek isteriz...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
caglarcosgun,

SDN için iPhone arabirimi yaptık görmedin mi?

:D

şimdi iphone'u alıosun, yan tutuyosun, zum yapıosun, yazılar okunuyor. Al sana iPhone.

Kendi cevabınızla kendi yanlışınızı ortaya koyuyorsunuz dostlar :) komediye dönmesin bu iş :D

ledzeppelinfan

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
picture001ic6.png

picture002xd0.png

süper arabirimmiş.teşekkürler
bu söylediğinizle başka birine cevap verdiğinizi düşünüyorum.ama benim adımın altında bunu yapmayın.ve ne yalan söylim.sdn yi ipod da bu halde görünce ne üzüldüm, ne hayal kırıklığı yaşadım nede rezil oldum.umarım anlatmaya çalıştığımı anlaşmışsınızdır

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
içip içip mi geliosunuz foruma anlamıyorum :)

şimdi bizim arabirimi beğenmediyseniz ve üzüldüyseniz neden hsbc'nin arabiriminde sorun görmüyorsunuz? benim size anlatmak istediğim bu. bu, iphone için tasarlanmış bir arabirim değil.

hsbc'nin arabirimini beğendiyseniz, bizimkisini neden beğenmiyorsunuz?

:)

İngiliz ajanı mısınız kardeşim?

MI6 durumları...

ledzeppelinfan

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
troy.bana diyon da içkili olan sensin galiba.dikkatli okur musun yazımı.kafa kıyak heralde :D
sdn de arabirim yok.sende espiri gibi bişey yapmışsın.oraya çanak tutmuşsun.bende baktım.resmini çektim koydum.ve arabirim yok dedim.sen hsbc nin arabirimiyle snd de olmayan arabirimi bir tutuyorsun.yaptığın yanlış bu.
en büyük yanlış okumanda.ben beğenmiyorum gibi bişey demedim.hatta "hiç bi şekilde rahatsız olmadım" a getirdim lafı ama...
acı bi Türk kahvesi iç ;)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
süper şeylersiniz. hepinizi çok seviyorum :D

perganon

Asistan
Reaksiyon puanı
1
"HSBC gibi bir şirket iPhone'a Online Bankacılık Entegre Edememiş!" demek burada bence harika olur. Yada HSBC bir SDN olamamış diyelim artık ne diyelim.

Mobil Entegrasyon diye bir yapı taşı var.

böyle bir platform sunuyorsan ben senin "Bankacılık hizmeti cebinizde" diyişinden birşeyler beklerim doğal olarak. Ben senden hizmet alacaksam eğer Mobil platform üzerinde okunaklı, görebileceğim yada çok daha kolay kullanabileceğim bir sistem beklerim. Yapılacak işlem bu kadar zor değil arkadaşlar! Kısaca web sayfana iki satır kod ekleyeceksin eklediğin kod ile giren kişiler böyle girecekler. Yok ben kod eklememmi diyorsun, o zaman gel buyur şöyle yapalım, ekle alt alan adını http://mobil.hsbc.com.tr yap mobil sayfanı ayrıca olsun bitsin yok odamı olmadı, bir eklenti (plugin) yap indirin de sitemizden girsin müşterilerin sonra da de ki " Biz bankanızı cebinize OKUYABİLECEĞİNİZ şekilde getirdik" olsun bitsin bu kadar zor mu?...

Bütün bunlar da mı yok? o zaman sitenden o reklamı kaldır da kullanıcıda yanılmasın HSBC yeni birşey yapmış diye.

Yazık... Beklentilere cevap veremeyen bir banka ve beklediğini alamayan bilgi teknolojileri kullanıcıları...

E.Çetinkaya

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Allah'ım beni anlayan birileri de var :D

Gözlerim yaşardı.