iphone için video uygulaması

Bu konuyu okuyanlar

oooGeneral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
nasıl telefon bu
hep hata hep hata
20 gundur vıdeo ve muzk acamıyorum telefonda sonunda i tunes de yukleyene kadara canım cıktı şimdi ise guzel oynatan bır uygulama bulamadım daha once androıde MX player var dı şimdi app store de buna benzer var ama gereksiz cunku benım ıstedıgım arabada vıdeo acınca bluethot la baglanıyorum ve arac dıreksıyon tuşlarıyla muz veya vıdeo değiştiyorum ama vıdeo değişmiyor iphonenın kendı vıdeeo programını da hıc olmuyor yardeım edın güzel vıdeo oynatan bı prgram yopkmu vallah telefonu kıracam o kadar sınırlenmısıım

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
merhabalar; ekranı araç multimedyasına yansıtabilmeniz için öncelikle sizin multimedya ios desteklemesi lazım. Multimedyanların nerdeyse tamamına yakını android tabanlı geldiği için android bir telefonla bu işlem çok basit ama ios desteklemiyorlar. telefonun içindeki video oynatıcıdan memnun değilseniz vlc player öneririm. iyi günler

oooGeneral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
vlc benı kanser ettı vıdeo değiltiremıyorsun next dugmesıne baastıgımda vıdeo ılerıye alıyor vıdeo bıtıcede ana menue atıyor araba kulanıyorumu bırde vıdeo degıstırecem ne guzel androıde multı medya vardı bunu bezer uygulamsı yokmu

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
telefonda tam emin değilimde vlc player oynatma listesi yaparsan; sırayla tüm videoları ve müzikleri oynatabillir.

oooGeneral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar konu kilit lutfen EA14 mesajların için teşekur ederim sonunda uyguama buldum allah iphonenın belasını versın boyle telefon olmaz androıd can iphone resmen bzizi kole yapıyor sabahdan berı tatıl gunumu unla uğraşaak gecırdım 4 saat zor hallettım buldugum uygulama deneme yanılma yontemı ıle buldu iltıyacı olna olursa "OPlayer Lite" yi indirin hade kalın sağlıcakla