İphone Home Tuşum Arızalandı

Bu konuyu okuyanlar

grkrtss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkese merhaba bundan 3 ay kadar önce iphone 5s telefonumun ekranını kırmıştım yeni ekran sipariş ettim az çok anlarım bu işlerden kendim taktım ne ekranda ne home button da hiçbir sıkıntı olmadı kullanmaya devam ettim aradan 1 ay geçti orta tuş zor basmaya başladı 2 3 hafta önce de telefonun orta tuşu tamamen gitti ne basınca işliyor ne de parmak izi sensörü çalışıyor söktüm telefonu çıkarttım tuşu baktım kablosuna baktım bi problem olmuşmu diye hiçbirşey göremedim telefonumun garantisi yok garantiye gönderemem apple servise gönderip 500 600 lira ödemek de istemiyorum duyduğum kadarıyla sanırım iphoneların parmak izi sensörü kendine özelmiş değiştirilmiyormuş bu da demek oluyo ki internetten yeni bir tane alsam da hiçbir işe yaramayacak peki bu durumda ben ne yapabilirim telefonculara sormadım ama internetten biraz bakınca orta tuş tamiri falan filan çıkıyor onlar ne yapıyor ya da güvenebilirmiyiz onlara bana lütfen bi yol gösterin böyle durması can sıkıyor

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
iPhone parmak izi tarayıcılarının kendi kodlama sistemleri var ve çalışmıyor diye biliyorum. Ama yinede bir sor