iPhone hangisi

Hangisi

• iPhone 7plus

Kullanılan: 4 30.8%
  • iPhone 8

Kullanılan: 9 69.2%

• Kullanılan toplam oy
    13

Bu konuyu okuyanlar

Baltiyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iPhone 7 plus iPhone 8 mi hangisi bence 8 çünkü 6-7 ay sonra yeni iPhonelar çıçılıcak 7-7 plus Apple sitesinden düşecek yani günceliyi bitecek ama iPhone 8 in ömrü 1,5 yıl öyüzden bence iPhone 8

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Ekran batarya 7plus geriye kalan herşey 8

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
iPhone 7 plus iPhone 8 mi hangisi bence 8 çünkü 6-7 ay sonra yeni iPhonelar çıçılıcak 7-7 plus Apple sitesinden düşecek yani günceliyi bitecek ama iPhone 8 in ömrü 1,5 yıl öyüzden bence iPhone 8
Ağır kullanıcı isen 7 plus daha mantıklı bir seçim olur

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben her türlü plus tercih ederim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
8 öneririm ama sağlam kullanıcı isen ve uzun kullanacaksan xr indirimini bekle yada x almaya çalış.

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
iPhone 8'in ömrü 1.5 yıl mı ?
Neye duvara dayanarak bunu söylüyorsun herhalde ? Yoksa herhangi mantıklı bir dayanağı yok.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Plus modelleri her zaman bi tık öndedir aksini iddia edenlere bakma sen. Güç konusunda birbirlerinden çok fazla bir farkı yok kamerada da aynı şekilde fark yok ama iphone plusların artısı pillerin sağlam olması ki bence apple ın tek eksiği bu.

Hem de arkads eline aldın iki telefonu oyunları çalıstırdın kameraları açtın resimler çektin. Allah için gözle görülür kaç megapixel fark ediceksin. Bu aman aman bir fark değil inan bana mesele alıp kullanınca sana hissettirdiği. Öyle ufak şeylere takılma kısacası plus modellerinden şaşma.

ahmetay34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Plus modelleri her zaman bi tık öndedir aksini iddia edenlere bakma sen. Güç konusunda birbirlerinden çok fazla bir farkı yok kamerada da aynı şekilde fark yok ama iphone plusların artısı pillerin sağlam olması ki bence apple ın tek eksiği bu.

Hem de arkads eline aldın iki telefonu oyunları çalıstırdın kameraları açtın resimler çektin. Allah için gözle görülür kaç megapixel fark ediceksin. Bu aman aman bir fark değil inan bana mesele alıp kullanınca sana hissettirdiği. Öyle ufak şeylere takılma kısacası plus modellerinden şaşma.
10 numara tespit

Mustafa_elms

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Sen merak etme 7 plus en az 4 yıl güncelleme alir

Baltiyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iPhone 8'in ömrü 1.5 yıl mı ?
Neye duvara dayanarak bunu söylüyorsun herhalde ? Yoksa herhangi mantıklı bir dayanağı yok.
6 ay sonra Apple store da iPhone 7 ler satılmıcak yeni iPhonelar çıkacak ama iPhone 8 ler 1,5 yıl daha satılacak

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben güncellemeden bahsetmiyorum 6-7 sonra iPhone 7 ler Apple store da satılmıcak

Ben güncellemeden bahsetmiyorum
Ben her türlü plus tercih ederim
ama neden eskisini tercih ediyim daha yenisi varken

Ben güncellemeden bahsetmiyorum
8 öneririm ama sağlam kullanıcı isen ve uzun kullanacaksan xr indirimini bekle yada x almaya çalış.
yok uzun kullanmam yılda 2-3 kez telefon değiştirim xr indirimi bekle demişsinde o zaman telefonsuz kalırım iPhonelar gün geçtikçe daha pahalı oluyor ben iPhone 7aldım 3000 tl ye şimdi 3800-4000 lira

Son düzenleme: