iPhone Çökerten Whatsapp Mesajı

Bu konuyu okuyanlar

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
İçine girmekten kastım içini açıp kendi başımıza tamir etmemize izin verseler. Neden kendi kendime virüs bulaştırayım ? :p Apple cihazlarını tamir etmesi yada kullanıcının cihazları üzerinde değişiklik yapmasını zorlaştıran bir firma.

Windows virüsü Linux dosya sisteminde ne yapsın ? Hangi uygulama izin verecek ben ayarlamadıktan sonra ? :p

Millet abuk subuk sitelerden, uygulama mağazalarından ücretli programları bedava alabilmek için apk kuruyor çünkü. Üstelik bunu yapabilmek için bilinmeyen kaynaklar denen bir imza görmezden gelme seçeneğini açmak lazım. Kısaca kullanıcı kaşınıyorsa işletim sistemi napsın ? LOL :p

Ben Spotify kullanıcısıyım. Apple Music, sadece Apple'ın kendi ekosistemini daha da kapalı hale getirebilmek için koyduğu bir şey. Apple Music ilk çıktığı sıralar Spotify App Store'dan kaldırılmıştı. Böyle bir haksız rekabet girişimi de oldu Apple'ın. Spotify Premium alanlar isyan etti Apple'a, o yüzden uygulama mağazasına geri döndü.

Paramı neye vereceğimi, niye vereceğimi en iyi ben bilirim sağol :)

İşte ben de tam olarak bunu yapıyorum. Yazdıklarımda Apple'ın kötü yada kazık olduğunu söylemedim farkındaysan. Şu an Apple'a toz kondurmayan sensin :p

Açık konuşacağım. Bir şeye para vermem onu aldığım gibi kabulleneceğim anlamına gelmiyor. Neden ? deme hakkım var. Bu telefona ben para verdiysem ona istediğimi yapabilmem gerek. Yani bir cihazı aldıktan sonra bir şeylerini beğenmemen onun hakkında "Gitseydin başka cihaz alsaydın o zaman, boş konuşma" deme hakkını kimseye vermez misal. Eğer ki parasını verecekse yeni telefonun o başka tabi. Beğenmediğin yönünü söyleyemiyorsan sadece kapitalist firmaların kölesinden başka bir şey olamazsın ve geçmişte bu özgürlüğünü de elinden almaya çalıştılar. EULA lisansı...

Apple ürünlerini tamir edebilirsin açabilirsin içini kimse sana içini açma demiyor. İki vidası var açıyosun içini açabiliyosun istediğini yapabiliyosun. Öyle olmasa telefoncular nasıl tamir ediyor telefonları?
Apple’ın kötü yanlarını da söylemiş biriyim ben, bunu sürekli dile getirmemem. Toz kondurmuyor anlamına gelmiyor. Seni rahatsız eden şeyler beni rahatsız etmiyor bu yüzden dile getirmiyorum. Mesela Apple herşeyi para karşılığında satıyor. Hızlı şarj, MacBook giriş çoğaltıcı bunlar beni rahatsız etmiyor çünkü kullanmıyorum. Ek olarak ücretli olarak satıyor olabilir. Satıyorsa almayan almaz mesela ben almıyorum. Sırf bu yüzden gidip 2015 MacBook Pro alacam giriş çıkışları çok diye. Bir çok kişiyi iPhoneX’te ki çentik rahatsız etmişti beni etmedi. Apple Music fiyatlarına zam getirdi ondan da şikayetçiyim mesela. Apple Music kullanmamın sebebi de çok kolaylık sağlıyor, AppleTV üzerinden dinleyebiliyorum, Aile Paketi aldım iPad’den dinliyorum. Aile’dekileri ekledim, kolayca çalma listesi şarkı gönderebiliyorum. Ekli olmayan şarkıları iTunes’tan yükleyip resim ekliyoru, orjinali gibi duruyor. Kensimce çözümlerim var beni rahatsız etmiyoe bu durumlar. Rahatsız etmediği için dile getirmiyorum. Kullanmayı bilmediği halde sadece Apple logosu var diye iPhone alanlar var onlaran da değilim. Bizzat kuzenim sırf logosu için almış 2 ayda kablosunu parçalamıştı. Bilinçsiz bi şekilde kullanıp şarj kablosunu parçalayıp kablo çok pahalı diye şikayet edenler var. 3 yıldır aynı kabloyu kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok. Daha da sayabilirim, aklıma bu kadar geliyor. Varsa başka soruların açıklayabilirim

W7a5Mm.png

telefon bağlanmıyor bilgisayara şarj oluyor ama bağlanmıyor

Başka bilgisayar da denediniz mi?

Son düzenleme: