iPhone Araca Bağlama ve Watch

Bu konuyu okuyanlar

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
iphone telefonu aynı anda hem apple watch, aynı anda arabaya bağlayıp görüşme yapabilir miyiz? ikisi bir arada _?

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Apple Watch cihaza bağlı ise araçtan görüşme yapamazsın. Çünkü Watch çalacaktır.
Bir arkadaşımın apple watcha bağlıydı telefonu, kafedeydik arabaya bindik sonra telefonu çaldı ama aracın ekranından göründü kimin aradıgı ve telefon melodisi araçtanda duyuldu. yani bu kişinin 2 telefonumu var bana öyle geldi. şimdi söylediğin şeye göre.

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Bir arkadaşımın apple watcha bağlıydı telefonu, kafedeydik arabaya bindik sonra telefonu çaldı ama araçtan göründü ve telefon melodisi araçtanda duyuldu. yani bu kişinin 2 telefonumu var bana öyle geldi.
Apple Watch Wifi yada 4.5G üzerinden cihaza bağlanıyor. Şöyle ihtimal bluetooth ile cihaza bağlamıştır. Watch ı devre dışı bırakmıştır. görüşmeyi araçtan yapmış olabilir :)

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
abi binerbinmez arabaya oturduk 3 dakıka içinde bağlaması zor, ama önceden bağlamışsada bilemem. ama arabanın on off tuşuna bassaydı arabadan direk konuşurdu. yani mantık olarak ıkı cihazdan nasıl bağlanır konuşur anlam veremedim. ya 2 telefonu var yada dediğin gibi birisi blue tooth olabilir. çözemedim. bilemedim

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Birden fazla cihaza bağlanabiliyor normal bir durum bu.

Félicien Clément

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, Apple ekosistemine bağlı birden fazla cihaza sahip iseniz ve ‘Ayarlar’ bölümünden ‘Diğerlerinde Aramalar’ açık ise arama geldiğinde yakındaki bütün Apple markalı cihazlar çalacaktır. Hangi üründe telefonu açarsanız, görüşmeyi onun üzerinden sağlarsınız. Büyük ihtimalle arkadaşınız arabaya bindiğinde telefonu ‘Bluetooth’ üzerinden bağlı olduğundan her iki cihazda da zil sesini duydunuz. Eğer arkadaşınız aracın üzerindeki tuşlardan çağrıyı kabul ettiyse, diğer cihazlar devre dışı kalır ve görüşmeyi araç üzerinden sürdürürsünüz. İyi günler :)