Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar önümüzdeki 2-3 ay içinde bir İOS kullanıcısı olacağım kısmetse.
Merak ettiğim sorular şunlar
Yeni seri iPhone'lar gelince bu yıl iPhone 8 serisinin fiyatları ne kadar düşer? Çok düşmediğini biliyorum.
iPhone 8 (plus değil) uzun süredir kullanlar biraz bahsedebilir mi sıkıntı yaptı mı? Eskidiğinde cihaz nasıl bir hal aldı v.s. (şarj-performans)
Ve Sizce iPhone 8 mi? iPhone 7 plus mı?

HH_87

Üyecik
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar önümüzdeki 2-3 ay içinde bir İOS kullanıcısı olacağım kısmetse.
Merak ettiğim sorular şunlar
Yeni seri iPhone'lar gelince bu yıl iPhone 8 serisinin fiyatları ne kadar düşer? Çok düşmediğini biliyorum.
iPhone 8 (plus değil) uzun süredir kullanlar biraz bahsedebilir mi sıkıntı yaptı mı? Eskidiğinde cihaz nasıl bir hal aldı v.s. (şarj-performans)
Ve Sizce iPhone 8 mi? iPhone 7 plus mı?
Plus alın

Mi 6 dan sonra ıphone 8 plusa geçtim. Mi 6 da problem yaşadım ve fatura bedelinin tamamını geri aldım üstüne para koyarak 8 plus aldım x ve 8 plus arasındaydım ama 8 plus daha mantıklı geldi. Ve cihaz harika

Ahbab

Üyecik
Merhaba arkadaslar bır sorunum var bırı cevap yazarsa cok mutlu olurum ıphone 8 plussım var ekranı kırıldı gonderdım garantıye 719 tl odedıkten sonra tekrar 2000 tl odememı ıstedıler su teması dedıler bende gerı gonderın dedım cıhazımı ve calısıp calısmadıgını sordugumda calısmadıgını soyledıler bende teknosa musterı hızmetlerı ıle ıletısıme gectım bana gerı donecekler anlamadıgım olay calısıyor olarak gonderdım calısmıyor olarak gerı gondermelerı sizce ne yapmam ?

Arkadaşlar merhaba i̇phone 6s plustan i̇phone 8 plus red e geçmeyi̇ düşünüyorum ama neden renk fi̇yat farki çikiyor anlamiyorum 300 400 tl fark edi̇yor ?

M-S-Y

Üyecik
Arkadaşlar merhaba i̇phone 6s plustan i̇phone 8 plus red e geçmeyi̇ düşünüyorum ama neden renk fi̇yat farki çikiyor anlamiyorum 300 400 tl fark edi̇yor ?
Hocam belki duymuşsundur apple tüm ürünlerine zam yaptı birde almak istediğin renk seçeneğide yeni anlatmak istediğim, eski olan 3 renk elinde kalanlar için uygun fiyattan satılabilir ama red seçeneği yeni olduğundan tedarikçiden yeni alındığını düşünüyorum bundan dolayıda diğer renklere göre yüksek fiyat çekiliyor zamlı alındığından başka mantıklı bir sebep gelmiyor

Hocam belki duymuşsundur apple tüm ürünlerine zam yaptı birde almak istediğin renk seçeneğide yeni anlatmak istediğim, eski olan 3 renk elinde kalanlar için uygun fiyattan satılabilir ama red seçeneği yeni olduğundan tedarikçiden yeni alındığını düşünüyorum bundan dolayıda diğer renklere göre yüksek fiyat çekiliyor zamlı alındığından başka mantıklı bir sebep gelmiyor
Zamdan sonra tedarik edenleri anlarımda eski fiyattan alıp stokçuluk yapanları anlamıyorum .

---- Mesajlar birleştirildi ----

Birde bayramdan önce sizce indirim olurmu ?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar 15 yıldır Samsung kullandım aklınıza gelebilecek tüm Samsung modelleri kullandım S8 S8 plus s9 Plus ve Note 8 de dahil ve artık yeter dedim apple iOS dünyasına bende katıldım ilk iOS cihazım 8 Plus oldu tek sıkıntı klavye ufak geldi ama alışırım inş

8plus alarak ben de bugün araniza katildim lakin bi arkadaşın dediği gibi klavye banada küçük geldi ayarlanmiyorda sanirim boyutu bu konuda yardimci olabilecek biri varsa sevinirim teşekkürler şimdiden