Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Bir şey soracağım. Ben iOS'ta herhangi bir video oynatıcı ile veya telefonun kendi uygulaması ile film izleyebilirmiyim ? arkadaşım Apple tarafından yasaklandığını söylemişti korsan film izlenmiyor dedi.

Merhaba arkadaşlar. Iphone 8 plus almak istiyorum ama kapasitesine karar veremedim. Günlük kullanıcıyım, şuan kullandığım samsung s6 edge 32 gb yetiyor bana ama video

Merhaba arkadaşlar. Iphone 8 plus almak istiyorum ama kapasitesine karar veremedim. Günlük kullanıcıyım, şuan kullandığım samsung s6 edge 32 gb yetiyor bana ama video
Bence iphone şu anda hiç bulaşma dünya çalkalanıyor güç düşürme yüzünden pil ücretlerini düşürerek milletin gözünü boyamaya çalışıyorlar 2 ay sabret s9 plus al

iPhone 8 ve plus kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Arka kamera ile çekilen bir fotoğrafın ortalama olarak büyüklüğü ne kadar? 64 gb biraz az gibi geldi bu yüzden soruyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar 8 plus aldım . her şey çok güzel fakat kamera da gün içinde düşük ışıkta karıncalanmalar oluyor sebebi nedir acaba ?
Düşük ışıkta karıncalanma değil nois'tir o. Normal birşey İSO değeri yükselince ortaya çıkar.

Son düzenleme:
güncel her zaman iyidir
ben araştırmıştım almadan önce son sürüm beraber ondan bir önceki 11.2.1 daha iyi demişlerdi şarj konusunda vs bende öyle aldım. pil deki kaç saat kullandıgımı göstermiyor ekran ana ekrandayken dönmüyor. sanırım güncellersem düzelcek ama bir sorum var 1 saat falan pubg oynadım telde yüzde 20 şarj gitti normal mi

EA14

Doçent
her zaman en güncel olanına güncellemenize öneririm. çoğu sıkıntı çözülmüş oluyor. oyunlarda şarjın hızlı düşmesi normal

ben 64 aldım yetmez diye düşündm yeter dediler. 4300 civarı var ama hepsiburada da bazen 4250 falan civarı oluyor haberin olsun ben hepsiburada dan aldım daha yeni. memnunum çok şükür

Merhaba 8 plus için hangi kılıfı önerirsiniz? Hangi ekran koruyucu önerirsiniz?
ekran koruyucu spigen aldım hepsiburada da indirimdeydi arkaya da cakma ekran koruyucu aldım. kılıf da spigen slim armor aldım bide diamond protect sürdüm evet biraz masraflı ama temiz tutmak lazım

Son düzenleme:
5 milyar ver bide soruunumu olsun oh be ne güzel
hırsızlar olmazsa örümcek adamın ne anlamı olacak

bende düşük güç modunda siri çalışıyor dün düşük güçte siri çalışmıyordu. sizde de öyle mi düşük güçte çalışıyor mu yoksa bi sorun mu bu

Son düzenleme:
sadece apple için değil sorunlar her zaman olacaktır zaten çok normal

daha bugun battery life %100 ken 97 ye düşmüş anlayamadım seni iphone bir şey yapmadıgım halde şarj gidiy o da iyi..

Son düzenleme:
Arabistandan iphone 8 plus alacagim model sordugumda mq8l2ae/a dediler bunu turkiyede kullanabilir miyim simfree mi yani bir de garantisi var midir ?

Arabistandan iphone 8 plus alacagim model sordugumda mq8l2ae/a dediler bunu turkiyede kullanabilir miyim simfree mi yani bir de garantisi var midir ?

Model koduna bak kutusunda yazar ben 2 ay önce
Kırgızistan dan getirtmistim model A1897 sorun olmadı

Ekli dosyalar

stat counter