iPhone 8 plustan Samsung s9a geçiş

Bu konuyu okuyanlar

ogzhntke1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
merhaba arkadaşlar.
şuan ip8+ kullanmaktayım ve kardeşim samsung s9 kullanmakta.
değiştirmek istiyoruz fakat iphone yedeğimi usb ile herşeyi ile birlikte samsunga geçirebilir miyim?
sizce ip8+ mı? yoksa s9 mu?
yorumlarınızı bekliyorum. iyi günler, iyi forumlar.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Smart switch kurup aktarabilirsin.S9 plus olsa daha iyiydi ama s9 da olsa 8 plustan daha iyi.

ogzhntke1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Smart switch kurup aktarabilirsin.S9 plus olsa daha iyiydi ama s9 da olsa 8 plustan daha iyi.

samsung kutusunun içinden çıkan usb ile bağlayıp aktarılıyor mu peki? ve smart switch ile tüm uygulamalarım fotoğraflarım rehber notlar vs hepsi geliyor mu?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Screenshot_20180813-153818_Smart Switch.jpg

---- Mesajlar birleştirildi ----

Takvim mesaj geçmişi kişiler galeri hepsini aktarabiliyosun daha önce hiç kullanmadım ama çok kullanışlı bişeye benziyor

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
öğrenmek istediğim uygulamalarım vs herşey gelicek mi ve rica etsem detaylı bi anlatım yaparmısınız. ilk defa android kullanıcam
Dediğim gibi daha önce hiç kullanmadım ama smart switch e baktım galeri uygulama rehber herşeyi gönderebilirsiniz yazıyor
yinede emin olmak için samsung membersa bi sorun s9 da yüklü olması lazım

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Merak ettiğim neden değişmek istiyosunuz can sıkıntısımı yoksa gerektiği içinmi? telefonlardan memnun değil misiniz

ogzhntke1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merak ettiğim neden değişmek istiyosunuz can sıkıntısımı yoksa gerektiği içinmi? telefonlardan memnun değil misiniz

kardeşim s9 aldı ve değiştirmek istiyor o yüzden değiştiricem. iphone 8plusu beğenerek kullanıyorum biraz değişiklik olsun dedim ve s9u inceledim özellikleri olsun yüz tanıma parmak izi vs olsun hoşuma gitti denemek istiyorum.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
kardeşim s9 aldı ve değiştirmek istiyor o yüzden değiştiricem. iphone 8plusu beğenerek kullanıyorum biraz değişiklik olsun dedim ve s9u inceledim özellikleri olsun yüz tanıma parmak izi vs olsun hoşuma gitti denemek istiyorum.
S9 iyidir keşke plusı olsaydı daha iyi deneyimleme fırsatın olurdu ama değişiklik iyidir şimdiden hayırlı olsun

ogzhntke1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
S9 iyidir keşke plusı olsaydı daha iyi deneyimleme fırsatın olurdu ama değişiklik iyidir şimdiden hayırlı olsun
dostum tekrardan merhaba. samsung cihaza geçiş yaptım fakat pişmanmısın dersen biraz pişmanlığım var o da, şarjı aşırı hızlı gidiyor. iphone kullanırken şarjım nerdeyse gitmiyormuş o derece :)
onun dışında şuan bi sıkıntım yok. paylaşmak istedim.
iyi günler, iyi forumlar.

Kahraman Yıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
dostum tekrardan merhaba. samsung cihaza geçiş yaptım fakat pişmanmısın dersen biraz pişmanlığım var o da, şarjı aşırı hızlı gidiyor. iphone kullanırken şarjım nerdeyse gitmiyormuş o derece :)
Ama hızlı doluyor daha zevkli.iphone çok geç doluyor

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Düz modellerin şarjı genelde az gidiyor hocam s9 plus kullansan aradaki farkı bariz görebilirdin mesela senin 8 plus la düz 8 arasındaki batarya performans farkını s9 la s9 plus arasındaki performans gibi düşünebilirsin ama yinede çok kötü olduğunu düşünmüyorum tekrar hayırlı olsun :)

ogzhntke1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Düz modellerin şarjı genelde az gidiyor hocam s9 plus kullansan aradaki farkı bariz görebilirdin mesela senin 8 plus la düz 8 arasındaki batarya performans farkını s9 la s9 plus arasındaki performans gibi düşünebilirsin ama yinede çok kötü olduğunu düşünmüyorum tekrar hayırlı olsun :)
öncelikle teşekkür ederim. şunu belirtmek isterim 8plustan önce iPhone 7 modelini kullandım şarjı yine şuan kullanmakta olduğum S9'dan daha uzun süre gittiğini düşünüyorum. şuanlık hiçbirşeyde sıkıntım yok sadece tek sıkıntım söylediğim gibi şarjda. Apple'nin bu konuda Samsung'dan daha ileride olduğunu düşünüyorum. onun haricinde cihaz gerçekten güzel ve kullanışlı örnek vermek gerekirse özellik bolluğu olsun Android cihazların iOS'a göre özgürlüğü olsun gayet iyi. tekrardan belirtiyim şuanlık sadece tek sorunum şarj konusunda oldu. o da hızlı şarj özelliği ile kısmen bu sorunu örtüyor.