iphone 8 plus vs s8 ?

Bu konuyu okuyanlar

Efe Tarık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iphone 8 plus ve s8 arasında kaldım. Bi el atın lütfen

oglcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Senin tam olarak nasıl bir şey istediğine göre değişen bir cevap aslında bu bir kere arada yaklaşık 1000 tl gibi yüksek bir fiyat farkı mevcut bunun dışında ekran boyutu ekran gövde oranı kameraların diyafram değerleri gibi farklılıklarda mevcut bana kalırsa ki ben şuan Iphone 6 kullanıcısıyım s8 tercih ederdim neden diye soracak olursan hem fiyat farkından dolayı hem ekran çözünürlüğü,kameradan dolayı hemde artık Iphone 6 dan beri gelen standart tasarımdan dolayı Samsung bu işi gerçek anlamda aşmış durumda tasarım olarak çok güzel telefonlar çıkartıyolar o yüzden ben s8 derim

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
iPhone 8 Plus'a paranız yetiyor ise Tavsiyem S9'u beklemeniz. Her ikisinden de çok daha iyi.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Galaxy S8 daha iyi bir tercih olacaktır

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Aynı fikirdeyim iPhone 8 Plus alabiliyorsan S9 al :)

Efe Tarık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepinizin yorumları için teşekkürler ama bir sorum daha olucak diyelim ki ben s8 veya s9 aldım samsungun klasik sorunları veya güncelleme almaması gibi bir durum ortaya çıkar mı ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hepinizin yorumları için teşekkürler ama bir sorum daha olucak diyelim ki ben s8 veya s9 aldım samsungun klasik sorunları veya güncelleme almaması gibi bir durum ortaya çıkar mı ?
Galaxy S9 için söz konusu olabilir ama S8'de sorun çıkmaz bu saatten sonra

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Güncelleme almama s8'lerde güncellemenin geri çekilmesinden dolayı kaynaklandı. Zaten son sürümleri kullanıyorlar. Üst seviye cihazlara güncelleme daha çabuk ulaşıyor.

oglcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
s8 için güncelleme sorunları çıkacağını zannetmiyorum açıkçası ıphone gibi anlık olarak gelmemeyebilir ama onun sebebide senkronizasyondan kaynaklanır o kadar

Efe Tarık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kafama takılan tek bir soru kaldı. Neden herkes iphon'u bu kadar beğenip tercih ediyolar ?

oglcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bu soruya çok farklı cevaplar alabilirsin aslında o sebeple ben kendi düşündüğümü söylemek isterim bana göre en net ve belirgin şekilde tercih edilmesinin sebebi işletim sisteminin İOS olmasından kaynaklı dediğim gibi gelen bir güncelleştirmeyi anlık olarak alabiliyosun uygulamalarda senkronizasyon sorunu takılma donma gibi sorunlar yaşamıyorsun tabi bunun dışında birde kendi ürettikleri işlemci mevcut ancak Android işletim sisteminde yaşanan bu sorunların artık ben eskide kaldığına inanıyorum ki karşılaştırma yapılan modelde Samsuns S8 modeli bu tarz sıkıntılar yaşayacağını düşünmüyorum hatta belki ıphone göre daha rahat bulursun

Efe Tarık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepinizin yorumları için teşekkürler :)

oglcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ne demek bol şans umarım istediğin gibi bir şey bulursun :)

berkaybz272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Güncelleme almama s8'lerde güncellemenin geri çekilmesinden dolayı kaynaklandı. Zaten son sürümleri kullanıyorlar. Üst seviye cihazlara güncelleme daha çabuk ulaşıyor.

Hocam ilk amiral gemilerine dağıtılıyor tamam da oreo çıkalı kaç ay oldu S8 ler daha yeni oreo almaya başladı.Bir çok android 8.1 kullanırken Samsung yeni yeni dağıtmaya başlıyor.Arayüzü optimize etmek vs. bu kadar uzun sürüyormu?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
8 plus alabiliyorsan s9 da alabilirsin hatta hepsi buradadan 4200 Tlye Samsung garantili note 8 de alabilirsin ben olsam note 8 alırdım

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar iphone 8 plus ve s8 arasında kaldım. Bi el atın lütfen
Cok ustuyez cihaz istiyorsan s9 plus oneririm kamerada piyasanin en iyisi performansda lider s9 plus bekle 5200tl cikis yapicak he s8 mi i8 plus mi dersen i8 plus al ama s9 plus bekle al i8 plusdan daha iyi cihaz herkonuda

ezel56

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Dostum sen hic uğraşma al bi iphone 8 plus keyfine bak kullamazsan 6 ay sonra s9 plus alirsin samsungun ikinci el piyasasini herkes biliyor fiyatlar cok cabuk dusuyor hatta biraz daha sabredersen s9 plusun sıfırını alırsın iphone da takilma donma cok nadir ama bunu samsung cihazlarinda gorursun ki ustelik iphone 8 plus uzun omurlu bi cihaz sakin samsung alipta hata yapma bunu uzun yillar bi samsung kullanicisi olarak soyluyorum.

oglcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam ilk amiral gemilerine dağıtılıyor tamam da oreo çıkalı kaç ay oldu S8 ler daha yeni oreo almaya başladı.Bir çok android 8.1 kullanırken Samsung yeni yeni dağıtmaya başlıyor.Arayüzü optimize etmek vs. bu kadar uzun sürüyormu?
Samsung'a bu kadar geç gelmesinin sebebi kesin ve garantici davranmalarından kaynaklı olduğunu düşünüyorum bir sürü telefonları var ki eksik yada tam olarak yapılmamış bir optimizasyon telefonlarını kötüleyebilir o yüzden geç geldiğine inanıyorum