Iphone 8 Plus vs Note 9

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Iphone 8 plus mı samsung note 9 mı?

• Iphone 8 plus

Kullanılan: 5 21.7%
  • Samsung note 9

Kullanılan: 18 78.3%

• Kullanılan toplam oy
    23

Leand

Profesör
Note 9 donanım olarak daha iyi ama note 9 alırken yanında android alırsın...
İphone 8 geride derler ama ne konuda geride? Ayrıca iphone 8 alırsan yanında ios alırsın anlatmama gerek yok optimizasyon,güncelleme ve servis filan...

naruto13

Asistan
Note 9 donanım olarak daha iyi ama note 9 alırken yanında android alırsın...
İphone 8 geride derler ama ne konuda geride? Ayrıca iphone 8 alırsan yanında ios alırsın anlatmama gerek yok optimizasyon,güncelleme ve servis filan...
Tunahan senin yasın kac ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Adam bana özelden küfretti ben sinirlenip konustugum için ban yedim :))

Leans sana demedim bro yanlıs anlama

13/3 😎😎👍 çokta bişey söylemeye gerek yok
Yasın kac cidden ? Bana küfrediyosun sen yüzünden ben ban yiyorum akıllımı sanıyosun kendini ?

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör

Leans sana demedim bro yanlıs anlama

Yasın kac cidden ? Bana küfrediyosun sen yüzünden ben ban yiyorum akıllımı sanıyosun kendini ?
Sen niye üstüne alınıyon ben Sadece note 9 un daha fazla oy aldığını söyledim noldu istemeden damarınamı bastım yoksa 🤔

Note 9 almayınız efendim kapı gibi s9+ 4500₺ paranız cebinizde kalsın.S9 plus veya 8 plus düşünebilirsiniz.
S9 plus artısı ekran kamera(gece çekimi)
8 plus artısı gündüz daha gerçeğe yakın bir kamera,stabilite.
İOS kullanmak istiyorsanız 8 plus harika bir ios deneyimi sunar size.A11 Bionic işlemcisiyle.

Şunu da belirtiyim gece kamerası ve ekran hariç 8 plus hiç de geride değil.Note 9 daha iyi ama çok çok daha iyi değil.Ki note 9 tr de gereksiz bir ürün.S9 plus varken.

Son düzenleme:

Cumahocazade

Üyecik
Note 9 almayınız efendim kapı gibi s9+ 4500₺ paranız cebinizde kalsın.S9 plus veya 8 plus düşünebilirsiniz.
S9 plus artısı ekran kamera(gece çekimi)
8 plus artısı gündüz daha gerçeğe yakın bir kamera,stabilite.
İOS kullanmak istiyorsanız 8 plus harika bir ios deneyimi sunar size.A11 Bionic işlemcisiyle.

Şunu da belirtiyim gece kamerası ve ekran hariç 8 plus hiç de geride değil.Note 9 daha iyi ama çok çok daha iyi değil.Ki note 9 tr de gereksiz bir ürün.S9 plus varken.
Güzel yorumun için teşekkür ederim kardeşim

naruto13

Asistan
Sen niye üstüne alınıyon ben Sadece note 9 un daha fazla oy aldığını söyledim noldu istemeden damarınamı bastım yoksa 🤔
Dostum bence sen olayı fazla büyütmüsain.bu sadece bir telefon.istersen küfür et rahmetliye umrum değil.samsun kurtarmaz seni bhnuda bil .) inadına her konuya yorum atacam kuduruyorsan kudur havlıyorsan havla :)

Tttunahan

Profesör
Dostum bence sen olayı fazla büyütmüsain.bu sadece bir telefon.istersen küfür et rahmetliye umrum değil.samsun kurtarmaz seni bhnuda bil .) inadına her konuya yorum atacam kuduruyorsan kudur havlıyorsan havla :)
Önce yazmayı öğren sen,istediğin kadar yorum yap senin gazına gelip engel yemiycem sen iyi anlarsın bu engel işlerinden

stat counter