iphone 8 plus mi? samsung s8 plus?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

iphone 8 plus ikinci el 8 ay uluslararasi apple garantili 2700 lira
samsung s8 plus sifir 2 yil italat garantili 2900 lira
benim icin onemli hususlardan biri pil..
Romanyadan yaziyorum fiyatlari tl ye cevrince bu civarlara denk geliyor

Tttunahan

Profesör
Youtoubdan izlediğim testlerde s8 plus daha iyi performans sergiliyo eğer tek önemli husus pilse s8 plus al

dabann

Asistan
S8 plus tavsiye ederim kendim s8 kullanıyorum çok memnunım cihazdan ama s8 plus ile s8 arasında pek fark yok s8 alırsan bütçen için daha hayırlı olur ama yine de seçim senin

ir10

Asistan
Aynı güçte olan İphone 8 plus ile İphone X Apple'ın şu an en iyi 2 telefonu.8+ bataryası en iyi olan İphone

Son düzenleme:

TeknoBoss32

Profesör
s8+ pil olarak çok daha iyi.işlemci olarak eşit denilebilir.Kamera olarak iphone 8 plus güzel bir kameraya sahip ama gece çekimlerinde samsung daha iyi ve ön kamera olarak samsung daha iyi.İphone 8 plus kötü değil bu arada ancak 2si arasından samsung daha iyi.Aralarındaki tek bariz fark pil denilebilir küçük detaylar dışında ama sizin için pil performansı önemli olduğu için s8+.

nextman

Profesör
S8 kullandım S8+ da şimdi Note 8 kullanıyorum S8+ öneririm

Ncakar

Asistan
Ben o tasarım ile iPhone 8 almam. O kadar para vereceğin bir telefon öyle görünmemeli. s8+

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim... i8 plus aldım.. üç ay kullanmışlar telefonu tertemiz.. uluslararası apple garantisi var 2019 un 2. Ayına kadar.. iki günüdür kullanıyorum gayet memnunum.. pili çok iyi sadece şu muzik olayı biraz canımı sıktı...

stinghardyzz

Profesör
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim... i8 plus aldım.. üç ay kullanmışlar telefonu tertemiz.. uluslararası apple garantisi var 2019 un 2. Ayına kadar.. iki günüdür kullanıyorum gayet memnunum.. pili çok iyi sadece şu muzik olayı biraz canımı sıktı...
Hayirli olsun

Mehmet Alperen

Doçent
İphone 8 plus al işletim sistemi yeter :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hayırlı olsun

Son düzenleme:
stat counter