iPhone 8 Plus mı? Note 8 mi? İkisini arasında kararsız kaldım

Bu konuyu okuyanlar

Yasinucar25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar 8 plus ve note 8 arasında kararsız kaldım hangisini almalıyım sizce kullanlar yardımcı olabilir mi? Telefonu 4 sene falan kullanmayı düşünüyorum 8 plus a bu konuda güveniyorum ama kameradaki dar açı hızlı şarj aleti vermemesi canımı sıktı bu yüzen note 8 e yöneldim ama 2 sene sonra telefon kasmaya başlar mı acaba diye düşünmüyor değilim. Lütfen yardımcı olun bana

M

Murat Burç

SDN Okuru
1.5 senedir s7 kullanıyorum kasma yol daha güçlü donanıma ve daha hızlı arayüze sahip note 8 hayli hayli bundan uzun götürecektir.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
İki cihazda sizi uzun süre götürür android hiç kullanmadım ama note 8 hakkında çok güzel yorumlar okudum memnun olmayan yok gibi ben olsam note 8 alırdım açıkçası

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Tabikide Samsung Galaxy Note 8

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
3 gs den beri iphone kullanıyorum,tüm modelleri de kullandım, şu anda da 7 plus kullanıyorum, ben olsam note 8 alırdım.Artık eski stabilite yok, şarj süresi 11 ile kısaldı, birde 3,5 saatte şarj oluyor,kamera desen note 8 bariz daha iyi, açı meselesi de ha keza öyle, ekran parlaklık ve canlığığı daha başarılı.zaten jb de bitince kapalı kaynak bu kadar olumsuzlukla iyice sıkmaya başladı.Birde artık eski cihazlar gibi donma kasma yok diyor tanıdığım samsung kullanıcıları.
Ama 2.el değeri veya alışılmış ios kullanım durumu varsa onu bilemem, sizin kararınız

Yasinucar25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
3 gs den beri iphone kullanıyorum,tüm modelleri de kullandım, şu anda da 7 plus kullanıyorum, ben olsam note 8 alırdım.Artık eski stabilite yok, şarj süresi 11 ile kısaldı, birde 3,5 saatte şarj oluyor,kamera desen note 8 bariz daha iyi, açı meselesi de ha keza öyle, ekran parlaklık ve canlığığı daha başarılı.zaten jb de bitince kapalı kaynak bu kadar olumsuzlukla iyice sıkmaya başladı.Birde artık eski cihazlar gibi donma kasma yok diyor tanıdığım samsung kullanıcıları.
Ama 2.el değeri veya alışılmış ios kullanım durumu varsa onu bilemem, sizin kararınız

Samsung herkese nasıl bir etki bıraktıysa artık bende dahil almak isteyenlerin hepsinin kafasında ki tek soru " Telefon 1 yıl sonra kasmaya başlar mı?" hepinize teşekkür ediyorum ama bana kullanan arkadaşlar yorum yapsın lütfen.
--- Gönderi Güncellendi ---
1.5 senedir s7 kullanıyorum kasma yol daha güçlü donanıma ve daha hızlı arayüze sahip note 8 hayli hayli bundan uzun götürecektir.

Kardeşim çok merak ediyorum senin işin gücün yok mu? Hangi başlığa girsem sen varsın ve sürekli iphone u gömüp Samsung u yükseltmeye çalışıyorsun nedir bu iphone kullanıcılarıyla derdin? Yanlış anlama beni dostça bir soru soruyorum sadece?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Samsung herkese nasıl bir etki bıraktıysa artık bende dahil almak isteyenlerin hepsinin kafasında ki tek soru " Telefon 1 yıl sonra kasmaya başlar mı?" hepinize teşekkür ediyorum ama bana kullanan arkadaşlar yorum yapsın lütfen.
--- Gönderi Güncellendi ---

Kardeşim çok merak ediyorum senin işin gücün yok mu? Hangi başlığa girsem sen varsın ve sürekli iphone u gömüp Samsung u yükseltmeye çalışıyorsun nedir bu iphone kullanıcılarıyla derdin? Yanlış anlama beni dostça bir soru soruyorum sadece?
Kullananların cevap vermesini istiyosan note 8 kullananlar kulubüne sorman lazım ama ben kimseden kastı takıldı diye bişey duymadım bende 9 aydır s7 edge kullanıyorum tıkır tıkır işliyor maşallah ki note 8 den bahsediyoruz daha güçlü bi cihaz.

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar 8 plus ve note 8 arasında kararsız kaldım hangisini almalıyım sizce kullanlar yardımcı olabilir mi? Telefonu 4 sene falan kullanmayı düşünüyorum 8 plus a bu konuda güveniyorum ama kameradaki dar açı hızlı şarj aleti vermemesi canımı sıktı bu yüzen note 8 e yöneldim ama 2 sene sonra telefon kasmaya başlar mı acaba diye düşünmüyor değilim. Lütfen yardımcı olun bana
7plustan gectim note8 e hep iphone kullandim ikisinde guzel cihaz ben tasarimindan sikildim iphonun. gecis yaptim guzel telefon artilari var uzun sure sorunsuz kullanirsin ben tasarima yoneldim memnunum. Stabilite dersen gecmis o günler gayet stabil calisiyo çoken bir uygulama daha olmadi hiç. Sadece isletim sistemi olarak surekli update bekleme bunda samsung cok yavaş

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
İkiside isteklerini karlışar ama hem yenilikçi tasarım hem kutu içeriği hemde işlevsellik olarak note 8 tercih edilmeli 8 plus ın hiç bir albenisi yok tasarım bana uyar diyosan alabilirsin fakat note 8 daha mantıklı.ayrıca android eskisi gibi değil günümüz amiral gemileri çok güçlü artık kasma konusunda için rahat olsun androidte gayet stabil çalışıyor artık

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Bende note8 var 7 plusdan geçtim hizli sarj kamera tasarım ekran seni asik ediyor resmen
Ve note 8 2 sene goturur daha fazlada goturur

Firathwd

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Kesinlikle Note 8. İphone’un havasına bakmayın bir yerden sonra ah vah diyorsunuz. Al Note 8 kullan yağ gibi, İp8 alırsan 1 sene sonra telefonu fırlatmaya başlarsınız.

RasyoneL78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
note 3 den 8 plusa geçtim note 8 arasında kaldım note 8 seçmememin en büyük sebebi dış görünüşü olmasıydı kenarları eğik ve çerçevesiz olmasıydı çerçeveli istiyodum 8 plus aldım ios a hemen alıştım şuanlık sorunsuz güzel telefon öneririm ama alıcaksan paran varsa yüksek gb li al 64 yeter ama yüksek gb li guncellemeler geliyo başta degil ama ilerde sorun yarata bilir uzun süre kullanıcaksan

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
note 3 den 8 plusa geçtim note 8 arasında kaldım note 8 seçmememin en büyük sebebi dış görünüşü olmasıydı kenarları eğik ve çerçevesiz olmasıydı çerçeveli istiyodum 8 plus aldım ios a hemen alıştım şuanlık sorunsuz güzel telefon öneririm ama alıcaksan paran varsa yüksek gb li al 64 yeter ama yüksek gb li guncellemeler geliyo başta degil ama ilerde sorun yarata bilir uzun süre kullanıcaksan
64 gayet yeterli sade kullananlar için

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Uzun sürede de yeter benim gibi telefonun hafızasında hiç bişey tutmayan kullanıcılar için bende sade kullananlar diye altını çizdim farkındaysan ;)

Yasinucar25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
şuanda yeterli dedim zaten uzun süreli kullanmayı düşünüyosan yetmiyebilir dedim farkındaysan
Arkadaşlar note 8 ve 8 plus çok büyük geldiği için ve büyük telefondan sıkıldığım için iPhone 8 aldım ve çok çok çok memnunum aradığım herşey var telefonda çok akıcı şu ana kadar 1 defa bile sorunla karşılaşmadım

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Ha
Arkadaşlar note 8 ve 8 plus çok büyük geldiği için ve büyük telefondan sıkıldığım için iPhone 8 aldım ve çok çok çok memnunum aradığım herşey var telefonda çok akıcı şu ana kadar 1 defa bile sorunla karşılaşmadım
Hayirli olsun onemli olan insanlarin kendine uygun telefonu bulabilmesi :D

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83

Android ne yaparsan yap belli bir süre sonra şişip kasmaya başlıyor. iPhone iOS 11’le sıkıntı yaşasa da bunları 12 de çözeceğine eminim. iPhone almanı tavsiye ederim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşım zaten iPhone 8 de iOS 11 ile bir problem yok. Zaten o model için geliştirilmiş bir sürüm.
7de iOS 11de çıkan, 6S de ve 6 da ios 10da cikan sorunlarin 8 de ios 12de çikmayacaginin garantisini veremezsin.
iOS 8'den beri her sürümde iOS patliyor.

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
7de iOS 11de çıkan, 6S de ve 6 da ios 10da cikan sorunlarin 8 de ios 12de çikmayacaginin garantisini veremezsin.
iOS 8'den beri her sürümde iOS patliyor.

iPhone 7 kullanıyorum ve şuanda iOS 11.2.1 kullanıyorum ve hiçbir sorunum yok. iOS 10’u iPhone 5S ve 6S ile bütün sürümlerini kullandım. 6S ile hiçbir sorun yaşamadım 5S te ise 1 ay içindeki 2. Güncellemde olan sorun ortadan kalktı. Yani bence bu yanlış bir düşünce. Ana siz yine de inanmaz ve ios patlatıyor derseniz e samsung zaten yeni android sürümlerini neredeyse hiç vermiyor. Maden öyle aynı mantıkla 8 alır ios 12 ye geçmez olur biter.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Android ne yaparsan yap belli bir süre sonra şişip kasmaya başlıyor. iPhone iOS 11’le sıkıntı yaşasa da bunları 12 de çözeceğine eminim. iPhone almanı tavsiye ederim.
12 de cozmez 11 sonlarina dogru cozer android eskisi gibi sismiyor p9 kulla adim gram sisme olmadi kasma gormedim note 8 kullaniyorum suan ve cok memnunum

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
12 de cozmez 11 sonlarina dogru cozer android eskisi gibi sismiyor p9 kulla adim gram sisme olmadi kasma gormedim note 8 kullaniyorum suan ve cok memnunum

Haklı olabilirsin son dönem android hiç kullanmadım. Ben o konuda arkadaşlarımın deneyimini aktardım. P9 şişmediyse iyi ama note 8 daha yeni çıktı zaten.

naruto13

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Samsuncular a aldırma İPHONE piyasadaki en klas telfon kollay gelsin

M

Murat Burç

SDN Okuru
Samsuncular a aldırma İPHONE piyasadaki en klas telfon kollay gelsin
Kalas gibi tasarımla lüks olunca ne oluyor?
Telefonun donanımına ve kullanışlı olan yazılıma para verilmeli kıytırık bir arayüze ve sahte balon bir havaya değil. Tanımladığım alınabilir telefon kalıbına da çoğu iPhone hiç bir şekilde uymuyor.

RasyoneL78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kalas gibi tasarımla lüks olunca ne oluyor?
Telefonun donanımına ve kullanışlı olan yazılıma para verilmeli kıytırık bir arayüze ve sahte balon bir havaya değil. Tanımladığım alınabilir telefon kalıbına da çoğu iPhone hiç bir şekilde uymuyor.
saçma bi yazı yazmıssın ben 8plus note 8 arasında kaldım note4 den geçiyodum samsung iphone dışında bi markaya gitmek istemiyodum samsungdan alsam note serisinden vazgeçemezdim note8den vazgeçmemin başlıca sebebi tasarımı çerçevesiz ve kıvrımlı ekranı var 1 düşürmede patlıcak gibi ve parmak izi falan alakasız yerde diye düşünmeden iphone ye yöneldim şuana kadar aşırı memnunum