İphone 8 İlk Şarj Kaç Saat Olmalı?

Bu konuyu okuyanlar

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Değerli arkadaşlar iphone 8 ilk şarj kaç saat olmalıdır sizce? Telefoncu 12 saat dedi fakat batarya dolduğu anda çeksem bir sorun teşkil eder mi?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Duracaksa yarım saat daha fazla dursun o da rahat etmek için gerisine gerek yok.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Maksimum 30dk durabilir ondan sonra durmasının bir manası yok

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu cihaz yeni nesil olduğundan dolayı eskiler gibi sorun yaşamazsın

Son düzenleme:

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
uzun saatler boyunca şarj olacağını biliyordun dimi hızlı şarj olması için başka adaptör ve kablo alınacağınıda
Hızlı şarj konusunu biliyorum fakat "uzun saatler" derken neyi kastedildiğini anlamadım? Unutmadan söyleyeyim şarj 50 iken şarja taktım bir sıkıntı olur mu?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hızlı şarj konusunu biliyorum fakat "uzun saatler" derken neyi kastedildiğini anlamadım? Unutmadan söyleyeyim şarj 50 iken şarja taktım bir sıkıntı olur mu?
bir dahaki sefer pil seviyesi %10'a düşünce şarj etti daha uzun vaadeli kullanabilesin %50'sini daha önceden doldurup tam bitirmeden tekrar doldurursanız şarjınız biraz hızlı biter

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
bir dahaki sefer pil seviyesi %10'a düşünce şarj etti daha uzun vaadeli kullanabilesin %50'sini daha önceden doldurup tam bitirmeden tekrar doldurursanız şarjınız biraz hızlı biter
Yardımlarınız için teşekkürler saygılar hayırlı akşamlar.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Sağolun iyi akşamlar

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Değerli arkadaşlar iphone 8 ilk şarj kaç saat olmalıdır sizce? Telefoncu 12 saat dedi fakat batarya dolduğu anda çeksem bir sorun teşkil eder mi?
Eski telefonlarsa 12 saatdi akilli telefonlarda oyle bi zorunluluk kalmadi teknoloji gelişti

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337
Telefonu satan amcaya hürmetler bayağı yaşlı biri olmalı. 3310 zamanındaydı o ilk şarj şu kadar saat olayı

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Hiç gerek yok tam dolunca çeke bilirsiniz
Bilgilerinizi benimle paylaştığınız için teşekkürler saygılar.
Eski telefonlarsa 12 saatdi akilli telefonlarda oyle bi zorunluluk kalmadi teknoloji gelişti
Teşekkürler hocam öneriniz için

Telefonu satan amcaya hürmetler bayağı yaşlı biri olmalı. 3310 zamanındaydı o ilk şarj şu kadar saat olayı
Tam aksine çok gençti fakat teknoloji konusunda bir bilgisi yok gibi bir şeydi. :)

Derviş Çapacı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hangi devirde yaşıyoruz yahu :( Sözüm sana değil merakını anlıyorum kafanın karışıklığını anlıyorum. Ama telefoncu neyin kafasını yaşıyor acaba. Artık günümüzde ilk şarj sabaha kadar yok 24 saat yok 12 saat olayı kalktı artık ilk şarjı gayet sıradan olması yeterli diye biliyorum.

RasyoneL78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
hocam telefon ilk şarjı falan önemli degil aldığın gibi kullan eskidendi onlar kafana göre takıl sorun cıkmaz

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Hangi devirde yaşıyoruz yahu :( Sözüm sana değil merakını anlıyorum kafanın karışıklığını anlıyorum. Ama telefoncu neyin kafasını yaşıyor acaba. Artık günümüzde ilk şarj sabaha kadar yok 24 saat yok 12 saat olayı kalktı artık ilk şarjı gayet sıradan olması yeterli diye biliyorum.
hocam telefon ilk şarjı falan önemli degil aldığın gibi kullan eskidendi onlar kafana göre takıl sorun cıkmaz
Yorumlarınız için teşekkürler

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17
100 100 olsun 30 dakka daha beklet ondan sonra çek şarjdan hiiçbirşey olmaz

Baba Mrb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
telefonu ılk aldıgında yuzde kaç şarjla gelıyorsa mesela yuzde 50 onu yuzde 20e kadar kullanıp şarja takacaksın şarjda kullanmayacaksın ve yuzde 100 olduğunda 20 dakıka daha tutup şarjdan çekeceksın ışlem tamamdır yanlız 1 2 hafta tele çok yüklenme batarya alışsın ıyıce ve yüzde 20nın altına düşmeden şarj etmeye özen göstter

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
100 100 olsun 30 dakka daha beklet ondan sonra çek şarjdan hiiçbirşey olmaz
telefonu ılk aldıgında yuzde kaç şarjla gelıyorsa mesela yuzde 50 onu yuzde 20e kadar kullanıp şarja takacaksın şarjda kullanmayacaksın ve yuzde 100 olduğunda 20 dakıka daha tutup şarjdan çekeceksın ışlem tamamdır yanlız 1 2 hafta tele çok yüklenme batarya alışsın ıyıce ve yüzde 20nın altına düşmeden şarj etmeye özen göstter
Bilgilerinizi benimle paylaştığınız için teşekkürler arkadaşlar. Bu konuda umarım diğer arkadaşlara faydalı olur.