iphone 7plus su geçirdi

Bu konuyu okuyanlar

fratkaradag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar ben 1 gün önce 4 günlük iphone 7plus cihazımla havuza girdim 5-10 sn gibi sürelerde 5 6 defa suya soktum video çektim ilk çıkarttığımda hi.bir problem yoktu sadece ekranın sağ alt köşesinde bi çizgi vardı aradan yarım saat geçtikten sonra ekran gidip gelmeye başladı pirince koydum yaklaşık 1 gün bekledi çıkardığımda hiç açılmadığını ama home tuşunun titreşimini ve sessize aldığındaki titreşim geliyordu ama ekran yoktu şarja takıp açmayı denedim 2 3 dk fön makinasıyla açmayı denedim sorun düzelmedi ekran yok ama cihaz tepki veriyor sizce ne yapmalıyım başına gelen oldumu pirinçte az dahamı bekletmeliyim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar 3 günlük cihaz

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
merhaba arkadaşlar ben 1 gün önce 4 günlük iphone 7plus cihazımla havuza girdim 5-10 sn gibi sürelerde 5 6 defa suya soktum video çektim ilk çıkarttığımda hi.bir problem yoktu sadece ekranın sağ alt köşesinde bi çizgi vardı aradan yarım saat geçtikten sonra ekran gidip gelmeye başladı pirince koydum yaklaşık 1 gün bekledi çıkardığımda hiç açılmadığını ama home tuşunun titreşimini ve sessize aldığındaki titreşim geliyordu ama ekran yoktu şarja takıp açmayı denedim 2 3 dk fön makinasıyla açmayı denedim sorun düzelmedi ekran yok ama cihaz tepki veriyor sizce ne yapmalıyım başına gelen oldumu pirinçte az dahamı bekletmeliyim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar 3 günlük cihaz
Geçmiş olsun.

iPhone 7 Plus
Suya, Sıçramalara ve Toza Dayanıklılık 4
60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP67 derecesi

4. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, suya, sıçramalara ve toza dayanıklıdır. Aygıtlar kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiş ve 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP67 derecesini elde etmiştir. Suya, sıçramalara ve toza dayanıklılık kalıcı değildir ve normal kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Islak bir iPhone’u şarj etmeye çalışmayın. Temizleme ve kurulama yönergeleri için lütfen kullanım kılavuzunu inceleyin. Sıvı temasına bağlı hasarlar garanti kapsamında değildir.

iPhone 7 - Teknik Özellikler

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Geçmiş olsun
Su temas eden cihaz şarj a takılmaz
Açılmaya uğraşılmaz
Isı verilmez
Böyle yapınca oksit daha hızlı yayılır
Muhtemelen ekran gitti değiştirilebilir ama füzen tutmaz garantiye verin değişim isteyin ekran parasını alır sıfırını verirler

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Garantiye git şansını dene. O da küçük bir şans..

fratkaradag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben garantiye gidip sadece 720 tl ekran parası verip cihazı sıfırı ile değiştirebilirmiyim cihazı aynı gün içerisinde alabilirmiyim yoksa bekletirlermi

doruk1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
sakın şarja takma iki gün pirince yatır daha sonra bir telefoncuya götür belki tamir olur

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Geçmiş olsun kötü bir durum umarım en az zararla çıkarsınız bu işten

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
ben garantiye gidip sadece 720 tl ekran parası verip cihazı sıfırı ile değiştirebilirmiyim cihazı aynı gün içerisinde alabilirmiyim yoksa bekletirlermi
Kabul ederlerse aynı gün verirler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sıvı geçirmezliği belli bir derinlik ve belli bir süre için geçerli

Son düzenleme:

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Yani bu sertifikaya sahip olup sıvı temasına garanti verilmemesi çok saçma, Cihazın içerisine sensör koyun ne kadar suya maruz kalmış kendiniz görün bunu çok mu zor

fratkaradag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Düzelmeyecek gibi duruyor 2.200 tl verip sıfırını almaktan başka bi çare yok apple servise gittiğim zaman bana dışarda yapılsada bu size daima sorun çıkarır ve düzen tutmaz dedi en temizi sıfırını alıp hiç uğraşmamak