iPhone 7'den Geçilecek Android Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Jasanayaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selam dostlar. iPhone 7 32GB kullanıyorum. Bundan önce GM 5 Plus kullanıyordum ve Root & ROM işleriyle haşır-neşirdim. Aslında "Androidçiyim" desem yalan olmaz yani :)
Okuldaki herkesin iPhone kullanması ve ergenliğin de verdiği gazla yakın tanıdığımdan 2500TL'ye aldım iPhone 7'yi. Cihaz yurtdışı pasaport kayıtlı, garantisi yok.
Artık farkettim ki, bu cihaz bana fazla geliyor :) Mobilde oyun oynamadığım için performansın bi önemi kalmadı. Sosyal medya, video & dizi izlemek, arada bir fotoğraf, biraz da hafif oyunlar oynuyorum. Telefondan bataryası haricinde memnunum tabiki. Hazır iPhone fiyatları artmışken (biraz fırsatçılık olucak ama) cihazı elimden çıkarıp şöyle güzel bir Android cihaza geçmek istiyorum.
İlla "amiral gemisi" olmasına da gerek yok, hatta aklımda 1400TL'lik M6 Note var.
Alacağım telefonda Pil süresi çok önemli. Ekranı da 1080p'den düşük olmasın tabiki.
2.500'e kadar bütçem var, illa 2.500'de vermek istemiyorum. M6 Note gibi işimi görücek, pil süresi uzun bir cihaz yeterli bana.
Siz değerli forum üyelerinden de önerilerinizi bekliyorum. Saygılar efenim :)

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Xiaomi Redmi Mi 5 plus
Mi Note 3
Veya tr garantili Huawei Mate 10 lite öneririm

M.C.D

Asistan
Reaksiyon puanı
43
P20 lite birazcık araştır internette fiyatı uyqunsa iyi bir telefon veya xiaomi telefonlara yönel

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Telefonunuz çok eski değil,ondan dolayı 1500-2000 lira bandı sizi fazla memnun etmez

Jasanayaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefonunuz çok eski değil,ondan dolayı 1500-2000 lira bandı sizi fazla memnun etmez
Eski olup olmaması olay değil. O fiyattaki cihazlarda beni memnun eder diye düşünüyorum. Örneğin MIUI arayüzünü deneyimleme fırsatım oldu, aşırı akıcıydı. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

LG G6
S7-S7 Edge
Note FE
LG'den uzak durma taraftarıyım.
S7&S7 Edge bakacağım, teşekkürler.
Note FE için pek sıcak bakmıyorum.

P20 lite birazcık araştır internette fiyatı uyqunsa iyi bir telefon veya xiaomi telefonlara yönel
P20 Lite kullanıcıları cihazın ısındığını ve şarjının 1 günü zorladığını söylüyorlar. Zaten "Lite" cihaz almam.

Xiaomi Redmi Mi 5 plus
Mi Note 3
Veya tr garantili Huawei Mate 10 lite öneririm
Redmi 5 Plus ile Meizu M6 Note arasında kaldım sanırım..

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Nokia 8 iş yapar, tam bir f/p ürünü.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,169
Selam dostlar. iPhone 7 32GB kullanıyorum. Bundan önce GM 5 Plus kullanıyordum ve Root & ROM işleriyle haşır-neşirdim. Aslında "Androidçiyim" desem yalan olmaz yani :)
Okuldaki herkesin iPhone kullanması ve ergenliğin de verdiği gazla yakın tanıdığımdan 2500TL'ye aldım iPhone 7'yi. Cihaz yurtdışı pasaport kayıtlı, garantisi yok.
Artık farkettim ki, bu cihaz bana fazla geliyor :) Mobilde oyun oynamadığım için performansın bi önemi kalmadı. Sosyal medya, video & dizi izlemek, arada bir fotoğraf, biraz da hafif oyunlar oynuyorum. Telefondan bataryası haricinde memnunum tabiki. Hazır iPhone fiyatları artmışken (biraz fırsatçılık olucak ama) cihazı elimden çıkarıp şöyle güzel bir Android cihaza geçmek istiyorum.
İlla "amiral gemisi" olmasına da gerek yok, hatta aklımda 1400TL'lik M6 Note var.
Alacağım telefonda Pil süresi çok önemli. Ekranı da 1080p'den düşük olmasın tabiki.
2.500'e kadar bütçem var, illa 2.500'de vermek istemiyorum. M6 Note gibi işimi görücek, pil süresi uzun bir cihaz yeterli bana.
Siz değerli forum üyelerinden de önerilerinizi bekliyorum. Saygılar efenim :)

Redmi 5 Plus Öneririm.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Lg g6
Nokia 8
Xperia xz1