iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

sezayi612

Üyecik
Icloud yedeklemesi ne işe yarıyor bir de o aktif edilirse telefonun kendi depolamasında da yer kaplıyor mu ? Icloud ile icloud yedeklemesi arasındaki fark ne ? Icloud da yedeklemiyor anlatabilir misiniz LÜTFEN

onursumak

Üyecik
İyi günler. Yaklaşık 5 gün önce iphone 7 plus aldım. Gece 11 gibi telefonun şarjı %100 durumda iken telefonu uçak modunda bıraktıktan sonra (Konum da kapalı) sabah 7 gibi uyandığımda telefonumun şarjı %83e düşmüştü. Pil ayarlarında pilin tükendiği saat diliminde de herhangi bir uygulama verisi yoktu. Telefona ios 12.1 son sürüm yüklü. Ve bu durumu yaşamadan 2 gün önce aynı şekilde ,telefonu %100 şarj durumunda bıraktığımda sabah şarj %97 idi ve bir sorun olduğunu düşünmüyordum. Ancak sonraki günlerde iki kez telefonu kullanmamama rağmen gece boyunca %100den %83 civarına düştüğünü farkettim. Bu konuda önerileriniz nelerdir ? İade mi etmeliyim ? Pil değişimi mi yapmalıyım ? Veya son sürümle ilgili bir durum mudur ?

onuryurduseven

Asistan
Ben gece bıtaktığım yüzdeden en fazla 2-3 aşağı düşmüş oluyor,eğer iade hakkınız varsa iade edin,normal değil.Birde ios 12 bariz şarj harcıyor 11 e göre.Aldığınız sürüm 11 olursa şarj düzelmeden 12 ye geçmenizi önermem

onursumak

Üyecik
Arka planda uygulama yenileme özelliğini kapatınca pil sorunu yaşamamaya başladım. Gece telefonun şarjı %100 iken sabah uyandığımda yine %100 oluyor. Pil sorunu yaşayan arkadaşlar bu özelliği kapatıp pil sorununu giderebilirler. Telefonumda ios 12.1 yüklü bu arada.

TZCN

Asistan
Arkadaşlar Note 8 teklif ediyorlar takas ta ne dersiniz? Cihaz temiz yani sorun yok.bende ki 7plus 128gb. Daha gideri var mı :)

altinyaylali

Üyecik
önceden samsung kulaniyordum simdi iphone 7 plus kulaniyorum konusma kayit pragrami lazim yardimci olurmusunuz bilgi olan varmi bu konuda

SAYGILR

DesingKhan

Üyecik
Sosyal medyayı aktif kullanıyorum sonuç bu batarya betam %84 26 Aydır kullandığım telefon batarya yönünden bir sıkıntı yaşamadım tabi günde 2-3 kere şarj Etmek zorunda kalıyorum
67912

AnakinSkywalker

Üyecik
Kullanıma bağlı ben Sosyal Medya ve Oyunlarda çok vakit harcıyorum durum bu
Ekli dosyayı görüntüle 67911e
Sosyal medyayı aktif kullanıyorum sonuç bu batarya betam %84 26 Aydır kullandığım telefon batarya yönünden bir sıkıntı yaşamadım tabi günde 2-3 kere şarj Etmek zorunda kalıyorum Ekli dosyayı görüntüle 67912
Ben oyun oynamam genelde whatsapp ve telefon konuşması yapıyorum(günde 2 2.5 saat arası telefon konuşurum bi o kadar da whatsapp). Çok sıkılırsam 20 30 dk instagram girerim. Ha birde 1 saat civarı youtube günde. Acaba günümü çıkarır mı yoksa gün içinde şarj etmeye ihtiyaç duyar mıyım ?

YED

Asistan
Ben oyun oynamam genelde whatsapp ve telefon konuşması yapıyorum(günde 2 2.5 saat arası telefon konuşurum bi o kadar da whatsapp). Çok sıkılırsam 20 30 dk instagram girerim. Ha birde 1 saat civarı youtube günde. Acaba günümü çıkarır mı yoksa gün içinde şarj etmeye ihtiyaç duyar mıyım ?
Belki 1 defa şarj etme ihtiyacı duyabilirsin

DesingKhan

Üyecik
Ben yeteceğini düşünüyorum

bertan09

Üyecik
iPhone 7 mikrofon sorunu son zamanlarda birçok kullanıcıyı etkileyen yaygın bir şikayet haline geldi. Bu sorunun bir kısmı iOS güncellemesinden sonra meydana gelirken, bir kısmı da aniden meydana geliyor. Kullanıcılar telefon görüşmesi sırasında mikrofonlarının çalışmadığını, karşı tarafın arka planda robotik sesler duyduğu için konuşmaları anlayamadığını belirtiyor. Bazı kullanıcılar ise telefon görüşmelerinde karşı tarafı duyamadıklarını belirtiyor.

Kaynak : iPhone 7 Mikrofon Sorunu

Tommy Vercetti

Profesör
32gb iPhone 7 kullananlar arkadaşlar cihaz tamamen boşken toplamda ne kadar kullanılabilir alan olduğunu söyleyebilirlermi?

stat counter