iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

TZCN

Asistan
Arkadaşlar, Denetim Merkezinde ki uygulamalara basılı tuttuğum d (örn: WiFi) mobil uçak modu Bluetooth un olduğu kısımda kilerden her hangi birine basılı tuttuğum da o menü genişlerdi. Geçen hafta nolduysa oldu. Denetim Merkezi ve komutları sounuz çalışırken şuanda o basılı tuttuğunda genişleyen özellik yok. Neden böyle olmuş olabilir?

Arkadaşlar sitesinden baktım ama net sonuç alamadım acıbadem yada zorlu apple store da onarıma verip ahize değiştiren varmı ? Nekadar ücret ödediniz ?

Arkadaşlar iphone 7 ios 10.3.3 sürümündeyim ios 12 yi yüklemelimiyim sizce? Kutudan çıktığından beri hiç güncellemedim, ios 10.3.3 den hızlı olurmu batarya performansı değişirmi şuan bataryadan memnunum ios 12 yükleyenler yorum yapabilirmi.

nasıl fark yok 11.4.1 de en kötü 7.30 saat kullanım görüyorduk 12 de 5 saat bile olmadan pil bitti kullanım zaten net göstermiyor dakikaları topluyoruz onda da 4 saat 50 dk kullanım vermiş ,rezalet kötü pil durumu yeni sürümün

Ekli dosyalar

nasıl fark yok 11.4.1 de en kötü 7.30 saat kullanım görüyorduk 12 de 5 saat bile olmadan pil bitti kullanım zaten net göstermiyor dakikaları topluyoruz onda da 4 saat 50 dk kullanım vermiş ,rezalet kötü pil durumu yeni sürümün
Kullanım alışkanlıklarınıza göre değişir tabi siz çok yoğun kullanmışsınız pili bitirmek için sanırsam ben pil durumu iyi demiyorum ama pili su gibi içmiyor benim kendi kullanımımda zaten ios 11 son güncellemesi ile ios 12 nin ilk güncellemesini karşılaştırmak doğru değil geçen sene ios 11 yayınlandığı zaman telefon ne haldeydi onu düşünmek lazım

Son düzenleme:
arkadaşlar 7 plusda sizin pil kullanımınızda bariz düştü mü 12 ile,böyle olursa 11.4.1 e geri dönmeyi düşünüyorum
Ben 11.4.1’e geri döndüm bile. Keşke sizin sözünüzü dinleyip fabrika sürümünde (10.3.3) kalsaydım ama bir yıl güncellememiştim dayanamadım güncelledim. Hücreseli bile ios 10 da ayarlardan açıyordum apple yenilikleri azar azar verince mecbur geçiyoruz. Bir daha ios olsun android olsun hiçbir telefonu güncellemeyeceğim.

Yurtdışı iphone 7plus sahibiyim fakat enteresan bir sorun yaşıyorum. Öncelikle zil sesimi seçmek için ayarlara girdiğimde bütün zil sesleri aynı melodi olarak çalıyor. Ayrıca telefonum kafasına göre titremiyor ve seslide olmasına rağmen çalmıyor. Ama kapatıp açınca yada anlık kendi kendine düzeliyor. Zil sesi de ya hiç çalmıyor yada 2 sn çalıp sonra çalmakdan vazgeçiyor. Temiz kurulum yaptım ios 12 güncelleme yaptım fakat düzelmedi bir türlü. Birde bir deray daha var titreşim ses normalken çalışıyorken zil sesi ayarlamak için girdiğimde zil sesleri aynı çalıyor dediğim gibi ve tam o sorada bu titreşim sorunu başlıyor. Titreşim sadece aranmada değil komple gidiyor.