iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

İphone 7 im de sadece home butonunda iki kere bastığımda normal iphone 7 ye göre biraz geç geliyor neden ?? Diğer konularda hep aynı aynı şekilde uygulamadan da çıkıyor assasive touch da da yavaş neden ? Uygulamakta

Size göre Samsung mu İphone mu. Yeni telefon alıcam. Ne almalıyım. İphone alırsam 7 Plus, Samsung alırsam Galaxy S8+ alırım. Sizce hangisi?
S8 plusın tasarımı daha güncel işlemci güçleri eşit sayılır ana kamerada s8 plus daha iyi olabilir ama 7 plusta 2.kamerada portre modu var tasarım çok önemliyse s8 plus al kamerada portre moduna önem veriyosan 7 plus al

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
İphone 7 im de sadece home butonunda iki kere bastığımda normal iphone 7 ye göre biraz geç geliyor neden ?? Diğer konularda hep aynı aynı şekilde uygulamadan da çıkıyor assasive touch da da yavaş neden ? Uygulamakta
Telefonda yavaşlama var mı diğer uygulamalarda vs. Yoksa sadece home butonu mu yapıyor?

Herkese iyi akşamlar. Bu eylül-Ekim ayı gibi i7 eya i7 plus almayı düşünüyorum. Note 4 den geçmiş olacağım. Uzun süredir kullanlar cihazı bir yorumlayabilir mi? 2018 sonu civarı alınabilecek bir cihaz mı? uzun süreli kullanımda sizi en çok ne rahatsız etti ve özellikle benim gibi Android'ten gelenler siz en çok neyini sevdiniz?

Yazılım hataları olan bir cihaz deniyor ne kadar doğru yeni İOS ile düzelir mi?

Herkese iyi akşamlar. Bu eylül-Ekim ayı gibi i7 eya i7 plus almayı düşünüyorum. Note 4 den geçmiş olacağım. Uzun süredir kullanlar cihazı bir yorumlayabilir mi? 2018 sonu civarı alınabilecek bir cihaz mı? uzun süreli kullanımda sizi en çok ne rahatsız etti ve özellikle benim gibi Android'ten gelenler siz en çok neyini sevdiniz?

İphone 7 plusu 2 senedir kullanıyorum memnunum sorun yok bütçeniz iphone 7 lere yetiyorsa alınabilir bir cihaz daha çok bütçeniz var ise şayet her zaman en güncel cihaz en iyi hızlı cihazdır

HH_87

Üyecik
İnstagram da profile girdiğim zaman sol üst kısımda “ 👤 “ böyle bi simge var öneri simgesi ona tıkladığım zaman dokunmatik çalışmıyor,sizdede aynı sorun oluyomu?

---- Mesajlar birleştirildi ----

ben iPhone 7 kullanıyorum ekim ayında 2 sene olacak,çerçevesiz modelleri almanız daha iyi olur,yeni çıkacak olan modelleri bekleyin,onlar yüksek fiyat derseniz eğer Samsung S9 Plus almanız daha iyi ancak illa İOS olsun diyosanız mutlaka iPhone 8 Plus alın

Son düzenleme:
İnstagram da profile girdiğim zaman sol üst kısımda “ 👤 “ böyle bi simge var öneri simgesi ona tıkladığım zaman dokunmatik çalışmıyor,sizdede aynı sorun oluyomu?

---- Mesajlar birleştirildi ----

ben iPhone 7 kullanıyorum ekim ayında 2 sene olacak,çerçevesiz modelleri almanız daha iyi olur,yeni çıkacak olan modelleri bekleyin,onlar yüksek fiyat derseniz eğer Samsung S9 Plus almanız daha iyi ancak illa İOS olsun diyosanız mutlaka iPhone 8 Plus alın
3.7-4 bin bütçem o kadar bütçem olsa 8 plus alırdım zaten :).

Cri35

Üyecik
Arkadaşlar merhaba
İphone 7 Plus 32 gb kullanıyorum telefon 1 aylık (Sürüm 11.4.1)
Gece uyurken Telefon 3G de (Full çekiyor) Wifi acık icloud yedekleme kapalı sabah kalktığım da % 12 % 13 şarjı gitmiş oluyor bu bana pek normal gelmiyor.
Bi de Ayarlara girdiğim de apple kimlik fotoğrafı direk çıkmıyor illa apple kimliğe (itunes, icloud) tıklıcam anca öyle foto geliyor tekrar çıktığım da gene aynı döngü oluyor. Adım ve soyadımın baş harfleri yazıyor.

HH_87

Üyecik
Arkadaşlar merhaba
İphone 7 Plus 32 gb kullanıyorum telefon 1 aylık (Sürüm 11.4.1)
Gece uyurken Telefon 3G de (Full çekiyor) Wifi acık icloud yedekleme kapalı sabah kalktığım da % 12 % 13 şarjı gitmiş oluyor bu bana pek normal gelmiyor.
Bi de Ayarlara girdiğim de apple kimlik fotoğrafı direk çıkmıyor illa apple kimliğe (itunes, icloud) tıklıcam anca öyle foto geliyor tekrar çıktığım da gene aynı döngü oluyor. Adım ve soyadımın baş harfleri yazıyor.
Pilin o kadar fazla düşmesi normal değil,ama bi kaç defa daha telefonu test edin

TZCN

Asistan
Arkadaşlar 3D Touch açık olmasına rağmen niye çalışmaz? Her türlü baskıyı denememe rağmen?

HH_87

Üyecik
Merhaba iPhone 7 kullanıyorum instagram da profil kısmına girdiğimizde ekranın sol üst kısmında +👤 şu simgeye tıkladığımda ekran algılamıyor bazen 3-4 defa tıklamam gerekiyor ama ekran da başka bişey açıkken sol üst kısımda bahsettiğim dokunmatik algılama sorunu olmuyor,bu yüzden servise gönderip göndermeme konusunda kararsız kaldım,sizdede böyle bi sorun varmı?