iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaşlar bu iphone 7 plusın kamerasında hdr açık mı daha iyi kapalı mı? Kapalıyken çok parlak oluyo gerçeklikten uzak niye böyle? Hdr daha gerçekçi ama çok kötü yapıyor o da

Arkadaşlar merhaba İphone 7 Black (Mat) Kullanıcıyım telefonumun Home butonu kısmında renk değişmesi meydana geldi simsiyah olan tuşun orta kısımları kahverengine doğru bir renk aldı silsemde temizlesemde geçmedi. parmak izi sensörü çalışıyor herhangi bir sıkıntısı yok. daha önce böyle bişey başına gelen varmı aranızda ?

Arkadaşlar bende 3 ay garantisi kalmış iPhone 6s 64gb var bu telefonun üstüne 700 lira ekleyip 13 ay garantisi kalmış iPhone 7 plus 32gb almayı düşünüyorum sizce değer mi? Birde verdiğim teklif iyi mi zararlı mıyım sizce?

iphone 7 mat siayh telefonum var bir iki yerinde boya atması oldu ne yapabilirim yaşayan varsa ne yaptınız

---- Mesajlar birleştirildi ----

uygulama geçmişini temizlemek için bastığımda yavaş açılıyor diğer iphone 7 lere göre sizce neden diğer tüm hızları aynı

Son düzenleme:
İPhone 7 32 gb kullanıyorum 6 aydır
Çok ısınıyor ve kasıyor ısınmadan da kasıyor anlayamadım tek bende mi böyle??

Ekran değişimi ve Home tuşu değiştiğinden beri çok ısınıyo serviste değişti ama orijinal olmadığını zannedıyorum

Hocam bende ikiside var ama bu ugreenin sarj cihazi ipadin cihazina gore daha hizli dolduruyor ayrica ipadin sarj cihazina o kadar para vermenin anlami yok hemde cok kaba tasinmasi bile zor
90 tl sadece adaptor

Hocam bende ikiside var ama bu ugreenin sarj cihazi ipadin cihazina gore daha hizli dolduruyor ayrica ipadin sarj cihazina o kadar para vermenin anlami yok hemde cok kaba tasinmasi bile zor
90 tl sadece adaptor
Peki aliexpressten aldığın ne kadar fark ediyor. Hem adaptör hep kablosunu alsam senin attığın linkten

Arkadaşlar merhaba İphone 7 Black (Mat) Kullanıcıyım telefonumun Home butonu kısmında renk değişmesi meydana geldi simsiyah olan tuşun orta kısımları kahverengine doğru bir renk aldı silsemde temizlesemde geçmedi. parmak izi sensörü çalışıyor herhangi bir sıkıntısı yok. daha önce böyle bişey başına gelen varmı aranızda ?
Gerçekten merak ettim ilk defa sende duyuyorum resim atabilir misin ve garantiye göndermelisin.

Iphone 7 pil sağlığınız ne durumda 1yıldır kullananlar

---- Mesajlar birleştirildi ----

İphone 7 im de sadece home butonunda iki kere bastığımda normal iphone 7 ye göre biraz geç geliyor neden ?? Diğer konularda hep aynı aynı şekilde uygulamadan da çıkıyor assasive touch da da yavaş neden ? Uygulama geçmişini silerken böyle yardım edin lütfen

Son düzenleme:
90 tl sadece adaptor
Ugreen markası bir otg kablom var. Aliexpressten almıştım 1, 2 yıl oldu. Çok sağlam ve kaliteli ugreen'e çoğu markadan daha fazla güveniyorum..

stat counter