İphone 7 Uygulamalarda Donma

Bu konuyu okuyanlar

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar İphone 7 cihazımda youtube instagram gibi uygulamalarda donma oluyor, özellikle de youtube de Video izlerken ses alttan geliyor ancak görüntü kalıyor home tuşuna basmadan düzelmiyor. Servisi aradım Format atın dediler attım iki gün sonra aynı sorun devam etmeye başladı, aynı sorunu yaşayan var mı? Servise göndermelimiyim?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Servis yolu gözükmüş bence.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yazılımsal , servislik bir durum yok.
Servise verin ama siz değil onlar uğraşsın.
Sözde stabilite :D

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Gerçekten çok pişman oldum aldığıma S6 EDGE+ kullanıyordum nerden aldım bu iphone u bilmiyorum :) zaten az bi eğiklik oldu değişim yaptırmak amacım :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Gerçekten çok pişman oldum aldığıma S6 EDGE+ kullanıyordum nerden aldım bu iphone u bilmiyorum :) zaten az bi eğiklik oldu değişim yaptırmak amacım :)
Hocam çok efsane bir cihazdan çok saçma bir cihaza geçmişsiniz :D
Servise gidin değişim yaptırın donan şeyi gösterin direk onlara hatta video çekin olduğu zaman onu da götürün. İlgilenirler.

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Vallahi öyle oldu şarjı bana yetse gül gibi telefonda :) Eyvallah hocam ben bu iphone a bi meydan okuyayım bakalım ne olacak :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Vallahi öyle oldu şarjı bana yetse gül gibi telefonda :) Eyvallah hocam ben bu iphone a bi meydan okuyayım bakalım ne olacak :)
Biliyorum Note 5 ile ikisi şarj konusunda pek başarılı değildi
iPhone 7 şarjı daha mı iyi? Düz mü Plus mi iPhone sizin ki?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
6s kullanıyorum hiç bir donma kasma Yok gerisini siz hesap edin

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam benim telefonda ekstra bir durum mu vardı bilmiyorum ama gece yüzde 60 da bırakıp sabah alarm ötecek şarj kalmıyordu :) ama iphone çok başarılı bu konuda yani eski telefonuma göre :) düz iphone bu arada mat siyah
Deep Sleep sorunu sizin sanırım. Cihaz duruyorsa garantiye vereydiniz

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Sorun yazılım olabilir servislik bir durum yok bana kalırsa YouTube ile alakalıda olabilir

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Bizde aylardır kullanıyoruz iphone 7 bi sıkıntı yok

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
telefonu restore edin fakat ettikten sonra yedekten geri yükle yapmayın. itunes üzerinden yaptıktan sonra yeni bir iphone olarak ayarlayın. cihazınıza yazılım sıfırdan kurulacağı için çoğu problem giderilmiş olacaktır.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
telefonu restore edin fakat ettikten sonra yedekten geri yükle yapmayın. itunes üzerinden yaptıktan sonra yeni bir iphone olarak ayarlayın. cihazınıza yazılım sıfırdan kurulacağı için çoğu problem giderilmiş olacaktır.

iOS 11.1 e geçerken yaptım sıfırdan kurulumu yedekten geri yüklemeden ama her seferindede olmuyor ki şuan 11.1.1 e geçtim ota yoluyla şarjı iyice kötüleştirmişler

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Şarjım şuan %7, 6 saat 10 dakika kullanım aldım

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Telefonu formatlardım yedekten de kurmadım. Sıfır cihaz kurulumu yaptım. Ancak aynı sorunlar tekrar yaşanmaya başladı, bu adalar zaten şarj da gitmez oldu.