iPhone 7 Plus Mikrofon Problemi

iPhone mikrofon

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

umutcanelk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu ayın 3 ünde iPhone 7 plus aldım ve sadece 5 gün kullana bildim sonradan kendi kendine telefon konuşmalarımda karşıya sesim gitmemeye başladı ve full hışırtı gidiyordu sesim 1 gram gitmiyordu ama normal whatsapp dan veya normal kamera ile video çektigimde sesim net di ve normal aramamda hoparlör den aradığımdada hiçbir sıkıntı olmuyordu ama kulağıma dayayıp konuştugumda sesim hiç gitmiyor ve garantiye yolladım test ler yapılmış yazılım hatası diyip yazılım yüklemişler sorun hala devam ediyor 1 gram işe yaramadı bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Ben bu ayın 3 ünde iPhone 7 plus aldım ve sadece 5 gün kullana bildim sonradan kendi kendine telefon konuşmalarımda karşıya sesim gitmemeye başladı ve full hışırtı gidiyordu sesim 1 gram gitmiyordu ama normal whatsapp dan veya normal kamera ile video çektigimde sesim net di ve normal aramamda hoparlör den aradığımdada hiçbir sıkıntı olmuyordu ama kulağıma dayayıp konuştugumda sesim hiç gitmiyor ve garantiye yolladım test ler yapılmış yazılım hatası diyip yazılım yüklemişler sorun hala devam ediyor 1 gram işe yaramadı bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?
Servise düzeltene kadar vericeksin. Yapacaklar başka kaçarı yok. Yada değişim talep et 5 gün kullanmışım diyorsun

thee_descentt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
aynı sorun bende var sesim ya kısık gidioo yada duymuyolar cıhaz 7 plus

umutcanelk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bende var sesim ya kısık gidioo yada duymuyolar cıhaz 7 plus
aynen öyle işte servisden aldım yazılım atılmış testlerde sorun yok diyor e zaten mikrofon video da whatsapp da hoparlörde gidiyor tekrar direk servise verdim sende yap bakalım yine gelicek ne olucak değişim talep ettim 5 günlük cihaz şaka gibiler açıkcası.
--- Gönderi Güncellendi ---
Servise düzeltene kadar vericeksin. Yapacaklar başka kaçarı yok. Yada değişim talep et 5 gün kullanmışım diyorsun
bakalım verdim 5 gün sonra gelicek yine ne oldu ne bitti göreceğiz

Pursue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Restore etmen sorunu çözebilir eğer donanımsal bir problem yoksa ama sen servise vermişsin artık.
Bol şanslar hocam.
Güle güle kullan..

Mecdunov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Acaba sorunu coze bilen var mi? ayni sorunu yasiyorumda

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Allah Allah,7 serisinde sorun mu var arkadaslar?sikayetler baya artmis.bende dusunuyodum gecmeyi bklm.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Benim Başıma gelmedi şimdiye kadar

Mecdunov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Allah Allah,7 serisinde sorun mu var arkadaslar?sikayetler baya artmis.bende dusunuyodum gecmeyi bklm.
sorunu soyle gidere bildim . Ayarlardan konusma zamani sesi temizlemeyi kapatdin dis sesleri gurultu falani ayarlamaya calisdigi onu kapatdim duzeldi

Reaksiyon puanı
892
Telefonu ios 11.0.3 yapın sıkıntı düzelir belki.Eğer yaptıysanız servise gönderin.

Reaksiyon puanı
892
10.3.2 den geçtim pil su gibi akıyor resmen.Bi de yazılımda o kadar güncelleme gelmesine rağmen hala hatalar var.10 dan geçecekseniz tavsiye etmem 11i.Bekleyin az daha güncelleme gelsin ondan sonra kurun.

Reaksiyon puanı
892
Değişiyor ama yarım gün falan gidiyor bazen
Eskiden kullanımım 5-6 saat arası derdi 1 günü rahat çıkarırdı şimdi 3-4 saat yarım gün
Peki sizde hangi iphone var

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Hm.6s lerde kullanima bagli 5-6 saat anca ekran veriyo bildigim zaten ama daha altindaysa sorunlu.

f53be88f5979a7e83aa42c46bcf97983.jpg

Benim tel sarj sureleri.lte butun gun acikti daha yeni geldim eve wifi simdi acildi.parlaklik surekli otoda.ama ios 11 yaramamis senin tele o kesin dedigine gore.lag bug bisey varmi rehber disinda?
Gerci bende ilk aldigimda 10.5 sast sadece ekran suresi aldigim bile oldu ama zamanla tabi gidiyo pil.10 ay anca olmustur alali.su an 8-9 saatlerdeyim.

Reaksiyon puanı
892
Çok iyi gitmiş maşallah.Kilit ekranındayken kamerayı açıyorum telefonu döndürdüğümde kamera arayüzü sapıtıyor sonra düzeliyor.

Er.ed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 4 ay dır 7plus kullanıyorum aldıktan 10 gün sonra aynı problemi yaşadım ilk servise verişim de yazılım hatası diyerek yeni yazılım yüklendi tam sorun geçti derken daha fazla mikrofon problemi ile karşılaştım karşı tarafa aramalarda hiç ses gitmedi ki bunu serviste ki kişiyle bizzat test ettim önce kulaklıktan konuştum sonra kulaklığı çıkarıp konuştuğum da kendisi de probleme şahit olunca tekrar teknik desteğe yönlendirdi 2. Kez verişimden 15 gün sonra yeni cihaz geldi fakat şimdi bu cihazda da aynı problem başladı önceleri iyi giderken gün geçtikçe fena bir hal alıyor görüntülü konuşmada dahi ses gitmemeye başladı ve bu kez ne yapacağımı biliyorum 7 Plus aldığıma bin pişmanım. 6 yıldır iPhone telefon kullanan biri olarak çok mutsuzum üstelik ilk aldığım 4s dahi hala taş gibi çalışırken o kadar güvenerek para ödediğim ürün hayal kırıklığı yarattı çevreden o kadar para verip telefonla konuşamamak nedir diye yorumlar almakta cabası oldu. Durum hakkında bilgisi olan yardım etsin lütfen