iPhone 7 Plus için portre aydınlatma modu ekleyin!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
iphone_7_plus_portre_aydinlatma.jpg

iPhone 7 Plus'dan itibaren sunulan Portre modu, kullancılara alan derinliği efektiyle oldukça başarılı fotoğraflar çekme imkanı sağlıyor. Lakin Portre moduna eklenilen "Portre Aydınlatma" modu, sadece iPhone 8 Plus ve iPhone X uyumluydu.

Sizlere bugün, iPhone 7 Plus telefonunuzda bu modu kullanabileceğiniz bir uygulamayı tanıtıyoruz.

https://shiftdelete.net/iphone-7-plus-portre-aydinlatma-modu

:: Telefonunuzda yer alan portre modunu kullanıyor musunuz?

Son düzenleme:

Penah0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

iPhone 7 Plus'dan itibaren sunulan Portre modu, kullancılara alan derinliği efektiyle oldukça başarılı fotoğraflar çekme imkanı sağlıyor. Lakin Portre moduna eklenilen "Portre Aydınlatma" modu, sadece iPhone 8 Plus ve iPhone X uyumluydu.

Sizlere bugün, iPhone 7 Plus telefonunuzda bu modu kullanabileceğiniz bir uygulamayı tanıtıyoruz.

iPhone 7 Plus için portre aydınlatma modu ekleyin! - Teknoloji Haberleri

:: Telefonunuzda yer alan portre modunu kullanıyor musunuz?[/QUOTE
Allah 1000 defa razi olsun senden canim kardesim ben de illa porte modu yok diye ip7 plusumu satip 8 plus alacakdim .artik focus uygulamasi sayesinde luzum kalmadi aynen 7 plusa devam

---- Mesajlar birleştirildi ----

https://shiftdelete.net/iphone-7-plus-portre-aydinlatma-modu

:: Telefonunuzda yer alan portre modunu kullanıyor musunuz?[/QUOTE
Allah 1000 defa razi olsun senden canim kardesim ben de illa porte modu yok diye ip7 plusumu satip 8 plus alacakdim .artik focus uygulamasi sayesinde luzum kalmadi aynen 7 plusa deva
Gerek yok fakat sayfa hata veriyor?
ios 11.4 bende hicbir hata yok

Son düzenleme:

Penah0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

iPhone 7 Plus için portre aydınlatma modu ekleyin! - Teknoloji Haberleri

:: Telefonunuzda yer alan portre modunu kullanıyor musunuz?
ben ne yapdiysam olmadi ama ip7 plus kullaniyom

Penah0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
arkadaslar bende de iphone 7plus uygulamani kurdum ama iphone X daki gibi selfide porte modu gelmiyor sebebini bilemedim