iphone 7 mi yoksa note fe mi ?

Bu konuyu okuyanlar

yurdasucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dönüştürücü ile telefona kulaklık takmak pek kullanışlı değil. 4.7 inç büyüklüğündeki ekranla oyun oynamak pek keyif vermez gibi, arkadaşım PUBG oynarken işkence çekiyordu ekranın küçük olmasından dolayı.
:D teşekkürler sanırım 6s benim için yeterli.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Dönüştürücü ile telefona kulaklık takmak pek kullanışlı değil. 4.7 inç büyüklüğündeki ekranla oyun oynamak pek keyif vermez gibi, arkadaşım PUBG oynarken işkence çekiyordu ekranın küçük olmasından dolayı.
:D teşekkürler sanırım 6s benim için yeterli.
Aynen öyle işte. Ben de video izliyorum genelde ve video için en iyisi 16:9 ekran formatı bu yüzden telefonun 16:9 ekran formatlı olması benim için önemli. S9 Plus ile Note FE arasında tercih etmem istense tercihim Note FE olurdu yani, 16:9 ekran formatı için.

Teknolojinin kölesi olmaya gerek yok, ihtiyaca göre almak en iyisi.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Kesinklikle note fe. Android daha zor hackleniyor ve 4.7 inç ekranda oyun oynamak cehennemin dibi. aynı zamanda hikaye çizerken kalemle çizmek daha kolay olur.

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Benim telefon 4 inç,2.4 inç telefondan geçtim :(