İPhone 7 mi ? Mate 20 lite mi ? P20 lite mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kemalgrgn

Üyecik
Yaklaşık 4 senedir iphone 6 kullanıyorum ve açıkçası başka marka düşünmüyordum ancak fiyatlardan ve huaweinin çok övülmesinden ötürü karar veremiyorum. Genelde sosyal medyada takılan ve oyun oynayan biriyim. Sizler hangisini önerirsiniz başka marka önerilerini de değerlendirebilirim.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Yaklaşık 4 senedir iphone 6 kullanıyorum ve açıkçası başka marka düşünmüyordum ancak fiyatlardan ve huaweinin çok övülmesinden ötürü karar veremiyorum. Genelde sosyal medyada takılan ve oyun oynayan biriyim. Sizler hangisini önerirsiniz başka marka önerilerini de değerlendirebilirim.
Xiaomi mi 8'i düşünebilirsin. İphone 7 fiyatına Huaweinin fazla iddialı cihazı yok.

Ncakar

Asistan
Huaweinin övülen cihazları lite olanlar değil. Lite alırsan marka hakkında oldukça olumsuz düşüncelere sahip olursun

TheTruthHurts

Profesör
Huawei alacaksan lite modeli yerine normal yada pro modellerini al.

Senin dediklerin arasından şüphesiz iphone 7’yi seçerdim.

erderer

Üyecik
Huawei de yeşil ekran şikayeti ile karşılaşılmış bi düşün derim

Erayyyg67

Üyecik
bende p20 ile iphone 7 arasindayim bu gidisle ilk iphonemi alacağim:)

erderer

Üyecik
Genel olarak mı bir modelde mi ?
Mate 20 pro yaşanılmış amoled i LG’den tedarik ettiği için
Gerçi İPhone X de LG ile anlaştı ama X de öyle bi problem daha yaşanmadı yaşanmayacak anlamamınada gelmiyor tabi

Son düzenleme:

Leand

Profesör
Amazonda xiaomi mi 3230 tl bakabilirsiniz son çıkan sd işlemci kamera performans ve işlemci çok iyi bataryada günü rahat çıkartır.
2550 lg v30+ ön kamera hariç efsane cihaz

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mate 20 pro yaşanılmış amoled i Vestel’den tedarik ettiği için
Gerçi İPhone X de Vestel ile anlaştı ama X de öyle bi problem daha yaşanmadı yaşanmayacak anlamamınada gelmiyor tabi
Mate 20 pro'mu? Daha yeni çıktı ama o cihaz

Son düzenleme:

erderer

Üyecik
Amazonda xiaomi mi 3230 tl bakabilirsiniz son çıkan sd işlemci kamera performans ve işlemci çok iyi bataryada günü rahat çıkartır.
2550 lg v30+ ön kamera hariç efsane cihaz

Mate 20 pro'mu? Daha yeni çıktı ama o cihaz
Evet yeni çıktı Avrupa’da kullanan kişilerde bu problem çıkmış

erderer

Üyecik
Göründüğü gibi yeşil ekran LG nin tedarik ettiği amoled ekran huawei mate 20 pro cihazı

vestel kendi amoled kullanıyormu? Akıllılara bak sen git lg'den samsungdan kaç vestele tutul :D ben olsam sony veya sharptan başkasına yaptırmazdım;)
Yanlış yazdım düzeltim LG Vestel değil yanlış anlaşılmasın

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Ncakar

Asistan
Bu durum sadece mate 20 pro da görülüyor. Huawei bu konuda açıklama yaptı, kullanmadım bilmiyorum ama parlaklığı en kısığa aldığınızda edge kısımlarda görülen normal bir ton kayması olduğunu yine de bu telefon kullanımınızı etkilerse servise başburabileceğinizi belirtmişler. Her koşulda 3 ay ücretsiz ekran değişimi yapıyorlar zaten

Emre ÇAMLI

Asistan
İos kullanmak istiyorum diyorsan iphone7 diğer yönden mate 10 pro / s8+ öneririm

Special Forces

Profesör
Mate 20 lite ve P20 lite bu iki cihazı da hafızanızdan silin, Xiaomi mi 8 veya Huawei Mate 10 Pro almanız daha mantıklı olacaktır.

stat counter