iPhone 7+ mı , iPhone 8 mi ? Neden ?

Bu konuyu okuyanlar

Mert Kır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Buna benzer 2-3 konu daha açmıştım önceden asıl amacım anlayan kişilerin görüşleri bu telefon işinde benimde biraz bilgi edinmem ikinci amacım ise alacağım telefonlar hakkında bilgi sahibi olmak.Evet soru basit note 8 falan düşünüyordum uçtu fiyatlar zaten samsung kullanıcısıyım ve ios denemek istiyorum artık. iPhone 7+ mı iPhone 8 mi neden ? :)

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
7 Plus almalısın.7 ile 8 aynı 7 Plus ile 8 Plus aynı özellikler olarak düşün.Sadece 1 yıllık güncellik farkı var aralarında.Ben olsam 7 Plus alırım.Cift kamera,büyük ekran,3gb ram vs vs için

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
İPhone 8 almalısın daha yeni işlemci daha performanslı kamerada biraz daha iddialı ve Çürütülmesine 1.5 sene daha var

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
ben 7 plus alırdım.çift kamera,daha iyi batarya,daha yüksek piksel çözünürlüğü gibi özellikleri var.8'de olabilir aslında her ne kadar ekstra para ödesende hızlı şarj,kablosuz sarj özellikleri var.daha yeni bir cihaz ve işlemcisi daha güçlü.senin için çift kamera,büyük ekran önemliyse 7 plus almalısın

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
ben 7 plus alırdım.çift kamera,daha iyi batarya,daha yüksek piksel çözünürlüğü gibi özellikleri var.8'de olabilir aslında her ne kadar ekstra para ödesende hızlı şarj,kablosuz sarj özellikleri var.daha yeni bir cihaz ve işlemcisi daha güçlü.senin için çift kamera,büyük ekran önemliyse 7 plus almalısın
iPhone7 plus bataryası her ne kadar daha kapasitesi büyük olsada iPhone8 serilerinde nanometre ve çip gereği daha az güç tükettiği için bu fark yok sayılabilir.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
iPhone7 plus bataryası her ne kadar daha kapasitesi büyük olsada iPhone8 serilerinde nanometre ve çip gereği daha az güç tükettiği için bu fark yok sayılabilir.
elbette daha iyi çip daha az güç tüketiyor ama ben bunun çok fark edeceğine inanmıyorum.bir apple cihazı değil ancak s8 ve s7 şarj süreleri hemen hemen aynı geldi bana.buna s8'in 5.8 inç olmasını katmıyorum ama bence 7 plus'ın daha iyi bataryası var.aradaki yeni çip,720p olması ve hızlı şarj ile fark kapanabilir haklısınız

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375

Doğru noktaya değindin İphone 7 plus pil yüzünden seneye performans kaybı yaşayacak niye telefon kapanmasın vs bahanelerle telefonu 2 yıl boyunca kullananlar bu sorunla kesinle karşılayacaklar zira zaten ois 12 de iyice yük bindirecek o ayrı bir mesele

Reaksiyon puanı
13
7 plus daha stabil ve performans olarak daha iyi.
Çok araştırdım bu konuyu zamanında.

Son mesajlar