iPhone 6s'i nereden alabilirim?

YaseminAlci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben Eskişehir de yaşıyorum iphone s6 yı bekliyorum. Fakat apple store yok burda. Türkiye geliş tarihi belli oldu fakat ben iphone 6s i nerden alabilirim gelir gelmez? Mediamartk & Teknosa & Vatan
Nereye geliyor ilk, yani demek istediğim yeni telefon modelini hangi mağaza getirtiyor? Çünkü burda apple kendi mağazası yok applestore ????

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Büyük bir ihtimal hepsi 16 ekimde getirecektir. Hatta 15 ekimi 16 ekime bağlayan gece satışlar olacaktır. İsterseniz gece kuyruğa girip ilk alanlardan olabilirsiniz.

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
İlk vodafone turkcell falan getiriyor. Diğerlerinde genelde ayni günlerde yani. Bir kaç gün fark eder en fazla. Bi kaç gün bekleyemez misin gardaş?

YaseminAlci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 3 sahibiyim artık o derece uyuz oluyorum derhal kurtulmak istiyorum. 4sene iphone kullandim sorunum yoktu nerden gectiysem samsunga. Tabi bu benim görüşüm bazi insanlar tam tersi düşüncede. Dedigim gibi sabrim azaldi

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Evet. Her yeni iPhone çıktığı gece satışları olur. Manisada yaşıyorum i6 çıktığında Vatan gece satışı yapmıştı burada. O zaman tüm Türkiyede yapmıştı Vatan. Yanlış hatırlamıyorsam Teknosada yapmıştı. Kesin alacaksanız gece satışına gidin yoksa gündüz gittiğinizde istediğiniz renk veya istediğiniz depolama alanına sahip telefonu bulayabilirsiniz.

YaseminAlci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hadi ya gece gece ailemi oraya nasıl sürükleyim neyse az daha sabır edeyim ben
Beklediğim Pembe altın Iphone s6 plus
Vede Gold iphone s6plus ikiside 64 depolama olmasi lzm. Şans

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
O kuyruğa giren avanakları hiç anlamıcam. Bedava dağıtıyorlar sanki telefonu töbe töbe. Bi kaç gün daha sabredip adam gibi gidip alamıyor.

YaseminAlci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok bende girmem perisan olur insan o kuyrukta.
Bikacgun beklerim en fazla olmadı.
Ya android beni delirtti ya bir telefon sürekli Durduruldu hatasi verirmi ya, anneminde benimde telefon android. İkimiz de iphone dan android Geçis yapmıştık pişmanız şahsen. İphone ben 4 sene kullandim taş gibi telefon sağlam yaaa. Androidu karalamak gibi niyetim yok fakat gerçekten çok duzeltilmesi lazim. Iphone daki tek dezavantaj bana göre kısıtlanması.