iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Evet, bizim yaşlı canavarın ios 11 geçme vakti geldi. İndirmeye çalıştığım birkaç uygulama ios 11 olmadan çalışmıyor ve istemeden de olsa ios 11 geçme zamanı geldiğini düşünüyorum.

Güncellemeyi direk olarak yükle diyip mi yapmak gerekli ? Yoksa telefonu PC yedekleyip, pc üzerinden ios 11 yükledikten sonra yedeği telefona geri yükleyerek mi ? Bu işlemi hiç yapmadığım için nasıl yapılacağını bilmiyorum aslında.

Benim bir arkadaşta 16 gb iphone 6s plus gold var galiba satıp x almayı düşünüyor ne kadara satabilir

iPhone 6s Plus ta pil göstergesinde sorun yaşıyorum %46 dan felan bir anda %42 ye iniyor internette otomotik saat diyordu onu yaptım hala oluyor ne yapabilirim ?

6s için ios 11 nasıl kullananlar deneyimlerini yazabilir mi ios 10.3.1 deyim 16 gb kullanıyorum bu gün iphone 7 de 11.2.5 i kullandım hoşuma gitti geçişler falan sizce güncellemeli miyim herkes kötü diyor 6s ios 11 için donuyor kasıyor diyorlar o kadar kötü mü ?

BJKolik

Profesör
6s için ios 11 nasıl kullananlar deneyimlerini yazabilir mi ios 10.3.1 deyim 16 gb kullanıyorum bu gün iphone 7 de 11.2.5 i kullandım hoşuma gitti geçişler falan sizce güncellemeli miyim herkes kötü diyor 6s ios 11 için donuyor kasıyor diyorlar o kadar kötü mü ?
Iphone 6S Plus kullanıyorum İOS 11' in tek sıkıntısı bana şarj konusu. Onun haricinde eksiği yok hız zaten bildiğimiz gibi. 11.2.5' i yükledim iki gün önce şarj yine sorun.

Kronik denemez. Bende yok ve etrafımda 6s kullanan çok fazla insan var. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

11.2.1 kullanıyorum. Son sürümünü bilmiyorum ama genel olarak sıkıntı yaratmıyo. Tasarım konusunda pişman olmayacaksan geçebilirsin.

Son düzenleme:

osah

Üyecik
Kronik denemez. Bende yok ve etrafımda 6s kullanan çok fazla insan var. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

11.2.1 kullanıyorum. Son sürümünü bilmiyorum ama genel olarak sıkıntı yaratmıyo. Tasarım konusunda pişman olmayacaksan geçebilirsin.
Bilmiyorum kendi kipinden ortaya çıktı öylece

osah

Üyecik
Bilmiyorum kendi kipinden ortaya çıktı öylece
Garantisi bitmediyse üst köşede de darbe yoksa panel yerine telefon değişimi yapabilirler. Götür derim
Maalesef garanti si bitti ama kullanımda problem Yok şu anda rahatsız etmiyor bu sefer bu telefonu sonuna kadar sömürüp ömrünü bitirene kadar kullanıp öyle değişeceğim hep aştı aylıkken değiştim şimdi iyice bitene kadar kullanmak istiyorum ne yapayım

İtunesten telefonu güncellerken kabloyu çıkartsam güncelleme inmesine yakın taksam bişey olur mu güncelleme çok yavaş iniyor telefonda işlerim oluyor

Bende şuan garantisi devam Iphone 6s 64gb var bir arkadaşta garantisi devam Iphone 6s plus 16gb var takas yapalım diyor. Ben büyük istiyorum o da küçük ekran istiyor para alıp vermeden değiştircez sizce kârlı mı? Birde şuan satmaya kalksak (telefoncular, ölücüler hariç) iki cihazın ikinci el fiyatı şuan nedir?

Bende şuan garantisi devam Iphone 6s 64gb var bir arkadaşta garantisi devam Iphone 6s plus 16gb var takas yapalım diyor. Ben büyük istiyorum o da küçük ekran istiyor para alıp vermeden değiştircez sizce kârlı mı? Birde şuan satmaya kalksak (telefoncular, ölücüler hariç) iki cihazın ikinci el fiyatı şuan nedir?
Bence değişmeyin 16 gb yetmiyor sıkıntı yaşayabilirsiniz temiz ise 1800-2000 arası satarsınız

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
A iPhone 0
K iPhone 2
R iPhone 4
A iPhone 2
Er.ed iPhone 0