İphone 6s Servis Problemi [ ÇÖZÜLDÜ ]

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Kargo kabul etmiyorlar ancak genius bar rendevu ile gidiliyor arayıp sizde sorabilirsiniz.
Dedigini anladim da,bak yukarda sitesinden ss aldim.oyle bi mantik olamaz.simdi agri dan bi kisi kalkip randevuyla genius bara mi gidecek?farzi misal.oyle bi olay donerse apple kurumsalligina kendi eliyle sıkmis olur.sanmam...

Dedigini anladim da,bak yukarda sitesinden ss aldim.oyle bi mantik olamaz.simdi agri dan bi kisi kalkip randevuyla genius bara mi gidecek?farzi misal.oyle bi olay donerse apple kurumsalligina kendi eliyle sıkmis olur.sanmam...
Araştırabilirsiniz ne yazık ki apple storeler kargo kabul etmiyor ondan dolayı servislere yönlendiriyor.

Apple destek uygulamasi cikmis.bi de burdan yardim almayi dene.ama telefonun icinde vida eksikse maalesef garanti disi kalir.adamlarinda hakkini yemeyelim simdi.

Arkadaşlar çok güzel haber aldım apple sorunumu çözdü sorunu apple heyete sundu heyette bunun sorun yaratmayacanı onarım yapılacağını onayladı servis zorunlu şekilde sorun çıkarmadan telefonu ücretsiz şekilde yapmak zorunda kaldı bundan dolayı apple teşekkür ediyorum ve apple müşteri memnuniyetini karşıladı. Şimdiki durumdan dolayı ben cihazı değiştirim yaptırabilirmiyim şuanda telefonda 3 tane sorun var hapörlor pil değişim programına giriyor bide ölü piksel.

NİGO

Üyecik
BENDE VATAN BİLGİSAYARDAN ALMIŞTIM ,11 AY SONRA DOKUNMATİĞİ ÇALIŞMAMAYA BAŞLAADI HEMEN SERVİSE GÖNDERDİM GARANTİSİ VAR DİYE ,SERVİSTEN GELEN CEVAP BANA : YETKİSİZ KİŞİLERCE ANA KARTA MÜDAHALE OLMUŞ DEDİLER !!!
BÖYLE BİRŞEY ASLA OLMADI BEN SALAK MIYIM GARANTİSİ OLAN CİHAZI YETKİSİZ KİŞİLERİN ELİNE VERİM ? KENDİMİ İSPAT EDEMİYORUM BUNDA MUTLAK BİR HATA VAR BU MÜCADELEME SONUNA KADAR GİDECEĞİM ÇÜNKÜ BEN HAKLIYIM ......

BENDE VATAN BİLGİSAYARDAN ALMIŞTIM ,11 AY SONRA DOKUNMATİĞİ ÇALIŞMAMAYA BAŞLAADI HEMEN SERVİSE GÖNDERDİM GARANTİSİ VAR DİYE ,SERVİSTEN GELEN CEVAP BANA : YETKİSİZ KİŞİLERCE ANA KARTA MÜDAHALE OLMUŞ DEDİLER !!!
BÖYLE BİRŞEY ASLA OLMADI BEN SALAK MIYIM GARANTİSİ OLAN CİHAZI YETKİSİZ KİŞİLERİN ELİNE VERİM ? KENDİMİ İSPAT EDEMİYORUM BUNDA MUTLAK BİR HATA VAR BU MÜCADELEME SONUNA KADAR GİDECEĞİM ÇÜNKÜ BEN HAKLIYIM ......
.
Merhabalar
Bende 1,5 yıl önce Iphne 6s aldım. telefonu okadar temiz kullandım ki sıfırdan farksız. ekranda 2 adet beyaz nokta çıktı, servise gönderdim .
Cevap olarak yetkisiz kişilerce müdahale edilmiş raporu geldı. Nasıl ispatşıcam ,hakkımı nasıl arayacağım bilemiyorum

Garantiler değişmemek için elinden geleni yapmıyorlar kardeşim en azından apple yapmıyor 3 telefon değişti camda ufak kırılma telefonun aşırı ısınması gibi sebeplerden senin olay ise farklı sattığın ürünün eksik gelirse tamir edermiydin sen??
alakası yok her koşulda garantili yapmak zorundalar... foxconn fabrikasında kimbilir kaç eksik vidalı cihaz çıktı meçhul...