İPhone 6s Sallayınca Ses Gekiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sallyınca Ses Geliyormu

• Evet

Kullanılan: 2 50.0%
  • Hayır

Kullanılan: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Lazzz

Rektör
Merhaba Arkadaşlar. 6s Kullanıyorum. Telefonun Sallayınca İçinden Ses Geliyor. Sizdede Böylemi?
O sesin kaynağı kameradır. Günümüzde orta- üst segment bütün telefonlardan bu ses gelir. Nedeni kameranın merceğidir. Olağan yani normal bir durumdur. Eğer ses gelmiyorsa o zaman sorun var demektir.

İçin de ki parçalardan vs olabilir ama Benin'im dediğim çok az bir ses yani Benim kullandığım bütün telefonlar da vardı şimdi ama aşırı tıkırdı geliyorsa belki için den bir parça kopmuş olabilir ya da başka birşey

İçinde bir parça çıkmış ve saire ola bilir zamanın varsa bir bayiye götür içini açsınlar bir baksınlar derim ilerde daha büyük sorun ola bilir

İphone 7 kullanıyorum hızla salladığımda kulağıma yaklaştırıp tuzlukta kalan son tuz tanesi kadar bi ses geliyor oda arkadaşın dediği gibi kamera bölmesinden olsa gerek kulağa yaklaştırmadan duyulmuyor bile bundan fazlasıysa sende ki farklı bi sorun olabilir tabi

kamera lensinin sesi o auto focus var onun için lensi bobinli bir plartforma takılıyor etki alanında neodyum mıknatıslar var lense ileri geri hareket veriyor cd,dvd okuyucu,yazıcılarda da aynı şey var...

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
Ahmet Aslan iPhone 1
R iPhone 0
O iPhone 8
B iPhone 2
D iPhone 0